Дизайн інтер’єру, ландшафту і сучасне мистецтво в Житомирі

  • Home
  • /
  • Дизайн інтер’єру, ландшафту і сучасне мистецтво в Житомирі

Кращий дизайн інтер'єру в Житомирі

dizajn-interera

Кращий дизайн інтер’єру в Житомирі – потрібен стильний дизайн інтер’єру? Рекомендуємо звернутися в дизайн студія Романа Москаленка. Наша дизайн студія працює над створенням красивих і незвичайних елітних інтер’єрів в абсолютно різних напрямках дизайну, мистецтва і архітектури.

Потрібен елітний дизайн інтер’єру у Житомирі? Ми розробляємо стильні інтер’єри які не підвладні змінам моди і тенденцій в дизайні, ми спеціалізуємося на ексклюзивному і незвичайному дизайні. Ексклюзивний дизайн інтер’єру, завжди в кілька разів вище звичайного дизайну, такий дизайн інтер’єру не потребує постійних доопрацювань або доповнень, ексклюзив не старіє і не втрачає своєї актуальності.

Дизайн проект квартири в Житомирі

sovremennyj-dizajn-kvartiry

Дизайн проект квартири в Житомирі – створюючи інтер’єр квартири ми завжди враховуємо особисті смаки і переваги клієнта, також приділяємо увагу функціональній стороні інтер’єру. У більшості випадків, площа квартири менше ніж площа приватного будинку. І тут, все повинно бути красиво, стильно і функціонально одночасно.

Купили нову квартиру чи потрібно оновити інтер’єр в старій, потрібен красивий і сучасний дизайн? Є бажання замовити дизайн квартири в Житомирі? Ми готові для Вас його розробити, наші дизайнери розробляють дизайн проект квартири і проводять його впровадження з урахуванням Ваших смаків таким чином, щоб інтер’єр залишався стильним і комфортним довгі роки, не залежно від зміни трендів і моди в області дизайну.

Послуги ландшафтного дизайну у Житомирі

landshaftnyj-dizajn

Послуги ландшафтного дизайну у Житомирі – Наша дизайн студія розробляє ландшафтні дизайн проекти по всій території України, в тому числі і в місті Житомир. Ми розробляємо сучасні та незвичайні ландшафти, створені нами ландшафтні дизайн проекти приватних будинків, оформлення території дачних ділянок і туристичних комплексів відрізняються своєю незвичайністю і красою.

Розробляючи ландшафтний дизайн у Житомирі, на ринку сучасного ландшафтного дизайну наша студія займає лідируючі позиції серед найбільш незвичайних, красивих і складних ландшафтних дизайн проектів. Для більш ефектного їх сприйняття послуги ландшафтного дизайну, та такий ландшафтний дизайн проект розробляється разом з дизайном екстер’єру будинку (дизайн фасаду).

Твори сучасного мистецтва на замовлення в Житомирі

sovremennoe-iskusstvo

Твори сучасного мистецтва на замовлення в Житомирі — сучасне мистецтво від дизайн студії Романа Москаленка. Працюючи у сфері декорування та ексклюзивного декору, сучасне мистецтво та предметний дизайн, є найбільш улюбленим для нас напрямком. Сучасне мистецтво в Житомирі і ексклюзивні вироби, від нашої дизайн студії, дуже багатогранні і відносяться до абсолютно різних стилів.

Працюючи різними методами і технологіями, ми не повторюємо вже готові твори мистецтва, а створюємо абсолютно нові. Одного разу поєднуючи древні методи з новими технологіями, а найчастіше це взагалі абсолютно нові підходи до філософії та створення сучасного мистецтва, з яким Ви можете ознайомитись у нас на сайті, в рубриці — декорування.

Виготовлення скульптури в Житомирі

izgotovlenie-skulptur

Виготовлення скульптури в Житомирі від дизайн студії Романа Москаленка. Сучасна скульптура – це один з напрямків в предметному дизайні і декоруванні на якому ми спеціалізуємося. Працюючи в напрямку сучасної скульптури ми досягли високих результатів у створенні ексклюзивних і дуже красивих скульптур.

Скульптура на замовлення в Житомирі для приватного будинку, офісу або туристичного комплексу, може вироблятися різними методами. Одним з таких методів є лайфкастинг. Скульптура виготовляється технологією лиття з форм реального тіла дівчини. Це красивий, незвичайний і навіть сексуальний метод виготовлення скульптури. У другому випадку це застосування сучасних технологій у виготовленні форм скульптури та її декоративних покриттів.

Замовити розпис по стіні в Житомирі

rospis-po-stene

Замовити розпис по стіні в Житомирі — художній розпис стін за свою історію розвитку пройшов кілька етапів і має великий попит як в класичних, так і в сучасних інтер’єрах. Наші особливості технології художнього розпису стін полягають в тому, що ми об’єднали в одному настінному панно одночасно кілька абсолютно різних технік його нанесення.

Художній настінний живопис в Житомирі може створюватися нашими декораторами із застосуванням аерографії, розпису по рельєфу, мозаїки, інкрустація камінням і кристалами. Як наслідок такий розпис по стіні його декоративні характеристики і візуальні ефекти, набагато краще ніж у звичайного розпису стін, не залежно від тематики малюнка і стилю в дизайні інтер’єру.

Сучасні меблі для ресторанів в Житомирі

izgotovlenie-ehksklyuzivnoj-mebeli

Сучасні меблі для ресторанів в Житомирі — виготовлення меблів з обвугленого дерева, а також інтер’єрний декор з обпаленого дерева від дизайн студії Романа Москаленка. Застосування текстур обвугленого дерева в сучасному дизайні, повністю змінює його сприйняття і перекреслює всі раніше відомі правила і канони в дизайні. Створюючи з обвугленого дерева абсолютно новий, ультрамодний напрямок в інтер’єрі.

Ексклюзивні меблі для елітних інтер’єрів ресторанів та приватних будинків в Житомирі – коли обвуглене дерево декорується перламутрами і введенням кольору, такі меблі виглядають дуже незвично і презентабельно. Виготовлення сучасних меблів для елітних барів та ресторанів в Житомирі. Саме цією технологією ми виготовляємо різноманітні елементи декору і настінні панно для декорування сучасних елітних інтер’єрів.

Замовити виготовлення барельєфа в Житомирі

izgotovlenie-barelefov

Замовити виготовлення барельєфа в Житомирі — Хочете в своєму інтер’єрі незвичайний і красивий барельєф? Виготовлення барельєфів на замовлення від дизайн студії Романа Москаленка. Наші технології виготовлення барельєфів мають свої унікальні особливості. Створюючи такі панно ми застосовуємо одночасно кілька різних технік нанесення рельєфу, різьблення по рельєфу та художнього розпису по рельєфу.

Хочете замовити виготовлення барельєфу у Житомирі і не впевнені чи зможуть фахівці красиво деталізувати і опрацювати зацікавивший Вас малюнок? Якщо Ви звернетеся до наших фахівців, у Вас буде чудова можливість побачити рівень наших художників і скульпторів. На основі вибраного і затвердженого з Вами сюжету ми виготовимо стильний і надзвичайно красивий барельєф під стиль Вашого інтер’єру.

Купити рельєфну картину в Житомирі

izgotovlenie-barelefov

Купити рельєфну картину в Житомирі – якщо Вам потрібний ексклюзивний декор або твори сучасного мистецтва для інтер’єрів преміум класу? Рельєфні картини ручної роботи від дизайн студії Романа Москаленка відмінно доповнять Ваш дизайн інтер’єру. Такі твори сучасного мистецтва вишукано вписуються в класичні інтер’єри, також велику частину рельєфних картин можна дуже стильно інтегрувати і в сучасний дизайн інтер’єру.

Рельєфні картини на замовлення в Житомирі— унікальні рельєфні картини ручної роботи створені саме нашими декораторами та не мають аналогів. Об’єднавши різні технології виготовлення і декорування, ми створили абсолютно новий напрямок в сучасному рельєфному мистецтві. Більш детальну інформацію стосовно рельєфних картин, можна побачити у нас на сайті в рубриці — рельєфні картини, барельєф.

Водоспади по склу в Житомирі

kupit-vodopad-po-steklu

Водоспади по склу в Житомирі – потрібен декоративний водоспад по склу під стиль Вашого інтер’єру? Наша дизайн студія виготовляє водоспади по склу в абсолютно різних стилях. Такі декоративні водоспади по склу абсолютно не схожі на інші водоспади які представлені на ринку України. Наші вироби сприймаються більш стильно і набагато красивіше звичайних інтер’єрних водоспадів.

Декоративні водоспади по склу в Житомирі які представлені нашою дизайн студією, доповнять Ваш інтер’єр підкреслюючи в ньому його індивідуальність і стильовий напрямок. Наші декоративні водоспади по склу не повторюються двічі, це елітний аквадекор який прикрасить Ваш дизайн інтер’єру, вишукано доповнивши його і виділивши з загальної маси інших інтер’єрів.

Бульбашкові колони купити в Житомирі

kupit-puzyrkovye-kolonny

Бульбашкові колони купити в Житомирі — незвичайний і стильний аквадизайн від дизайн студії Романа Москаленка. Повітряно-бульбашкові колони які створюють наші фахівці — це завжди набагато більше, ніж звичайні бульбашкові колони. Ми спеціалізуємося на виготовленні ексклюзивних бульбашкових колон і аква композицій в різних стилях з унікальним декором і розробкою дизайну бульбашкових колон.

Підібрати для свого інтер’єру і купити бульбашкові колони в Житомирі, Ви зможете подивившись на вже готові водно бульбашкові колони у нас на сайті або в салоні. Також ми готові виготовити бульбашкові колони з урахуванням Ваших побажань. Розробити дизайн форм, підібрати декор і текстури з урахуванням стилю Вашого дизайну інтер’єру.

Купити картину з мозаїки в Житомирі

kupit-kartiny-iz-mozaiki

Купити картину з мозаїки в Житомирі – потрібна мозаїчна картина або незвичайне мозаїчне панно з дзеркальної мозаїки? Виготовлення на замовлення мозаїчних картин і ексклюзивних мозаїчних панно — це відмінний вибір унікального продукту в сучасному мозаїчному мистецтві, який надає дизайн студія Романа Москаленка на ринку України.

Картини з мозаїки в Житомирі які створені нашими фахівцями і представлені у нас в Салон Елітного Декору і Аквадизайну, мають свої особливості і відмінності в технології виготовлення. Техніки створення таких мозаїчних картин і настінних панно унікальні і розроблені саме нашими художниками і декораторами. Такі картини з мозаїки дуже красиво доповнять і прикрасять будь-який дизайн інтер’єру.

Ви далеко від Чернівецької області?

Це не проблема! Ми працюємо по всій Україні!

☎  095 105 42 85

 

Задати питання