Дизайн інтер’єру, ландшафту і сучасне мистецтво в Запоріжжі

  • Home
  • /
  • Дизайн інтер’єру, ландшафту і сучасне мистецтво в Запоріжжі

Дизайн інтер'єру заміського будинку в Запоріжжі

dizajn-interera

Дизайн інтер’єру заміського будинку в Запоріжжі – потрібен стильний і незвичайний дизайн інтер’єру? Наша дизайн студія спеціалізується на розробці стильних і ексклюзивних інтер’єрів преміум класу в абсолютно різних художніх стилях і напрямках. Розробляючи дизайн проекти інтер’єрів ми завжди акцентуємо увагу на унікальності елементів декору та інтер’єрних композицій.

Потрібен дизайн інтер’єру в місті Запоріжжя? Ми розробляємо унікальні і стильні інтер’єри які не підвладні змінам моди, тенденцій або трендів, ми спеціалізуємося на стильному і ексклюзивному дизайні. Ексклюзивний дизайн інтер’єру, як і декор, завжди на кілька рівнів вище звичайного, такий дизайн не старіє і його не потрібно постійно переробляти та змінювати.

Сучасний дизайн квартири в Запоріжжі

sovremennyj-dizajn-kvartiry

Сучасний дизайн квартири в Запоріжжі – розробляючи дизайн квартир, ми в першу чергу акцентуємо увагу на побажаннях клієнта, його особистих смаках і на функціональній стороні. Як правило, площа квартири значно менше площі заміського будинку. В інтер’єрі квартири все повинно бути стильно, максимально зручно і функціонально одночасно.

Купили нову квартиру або хочете зробити ремонт у старій потрібен сучасний дизайн? Хочете замовити дизайн квартири в Запоріжжі? Ми готові для Вас його розробити, наш персонал розробляє дизайн інтер’єру квартир і його впровадження в життя, враховуючи Ваші смаки так, щоб інтер’єр залишався стильним і зручним довгі роки, не залежно від змін терндів в області дизайну.

Ландшафтний дизайн ділянки в Запоріжжі

landshaftnyj-dizajn

Ландшафтний дизайн ділянки в Запоріжжі – Наша дизайн студія розробляє ландшафтні дизайн проекти по всій території України і в тому числі в місті Запоріжжя. Ми створюємо красиві ландшафти, наші дизайн проекти заміських будинків, розважальних та туристичних комплексів відрізняються своєю незвичайністю і красою.

Створюючи сучасний ландшафтний дизайн в Запоріжжі, на ринку ландшафтного дизайну ми займаємо лідируючі позиції серед найбільш незвичайних, стильних і складних ландшафтних дизайн проектів. Як правило такий ландшафтний дизайн розробляється одночасно в поєднанні з дизайном екстер’єру заміського будинку.

Сучасне мистецтво в Запоріжжі

sovremennoe-iskusstvo

Сучасне мистецтво в Запоріжжі – створення творів сучасного мистецтва від дизайн студії Романа Москаленка. Один з напрямів в якому на професійному рівні займаються фахівці нашої дизайн студії — це предметний дизайн та твори сучасного мистецтва. Сучасне мистецтво в Запоріжжі і ексклюзивні вироби, від нашої дизайн студії досить багатогранні і мають різні стильові напрями.

Працюючи різноманітними техніками і в різних стилях, ми фокусуємо увагу не на повторенні вже існуючих творів мистецтва або технік декорування, а на створення нових. Іноді це поєднання старих і навіть давніх методів з новими технологіями, а найчастіше це нові підходи у філософії і створенні творів сучасного мистецтва, які Ви можете подивитися у нас на сайті, в рубриці — декорування.

Купити скульптуру в Запоріжжі

izgotovlenie-skulptur

Замовити виготовлення скульптури у Запоріжжі від дизайн студії Романа Москаленка. Виготовлення скульптур – це один з напрямків сучасного мистецтва на якому спеціалізується наша дизайн студія. Працюючи в цьому напрямку ми досягли дуже високих результатів у створенні стильних і реалістичних скульптур.

Купити скульптуру в Запоріжжі для заміського будинку, туристичного комплексу або офісного центру. Скульптура може виготовлятися різними технологіями, наприклад — лайфкастинг, коли скульптура виготовляється методом відливання форм з тіла дівчини. Це еротичний і гарний метод. У другому випадку виготовлення скульптур відбувається із застосуванням сучасних технологій у формуванні основи скульптури та її декоративних покриттів.

Замовити розпис стін в Запоріжжі

rospis-po-stene

Художній розпис стін пройшов кілька етапів еволюції і залишився досить актуальний і затребуваний як в класичних, так і сучасних стилях інтер’єру. Особливості технології нанесення розпису стін яку ми використовуємо, полягає в тому, що ми об’єднали в одному настінному панно одночасно кілька абсолютно різних технік декорування.

Замовити розпис стін в Запоріжжі від наших фахівців може бути з застосуванням аерографії, мозаїки, розпису по барельєфу, інкрустації камінням і кристалами. В результаті чого розпис по стіні та якість такого настінного панно, його художні і декоративні характеристики в рази вище ніж звичайний розпис або звичайний барельєф, не залежно від стилів в дизайні інтер’єру чи сюжету малюнка.

Ексклюзивні меблі в Запоріжжі

izgotovlenie-ehksklyuzivnoj-mebeli

Ексклюзивні меблі в Запоріжжі – меблі з обвугленого дерева та ексклюзивні елементи інтер’єрного декору від дизайн студії Романа Москаленка. Застосування обвугленого дерева в сучасному дизайні інтер’єру кардинально змінює його сприйняття і перекреслює всі раніше відомі канони і стереотипи. Створюючи з давніх текстур ультрамодний і надсучасний напрямок в дизайні інтер’єру.

Ексклюзивні меблі для елітних інтер’єрів преміум класу – коли обпалене дерево декорується перламутрами і в нього вводять півтони і відтінки кольору, такі меблі виглядають просто приголомшливо. Ексклюзивні меблі на замовлення в Запоріжжі, ми виготовляємо за цією технологією різноманітні елементи декору, настінні панно і меблі для ресторанів, барів та приватних будинків.

Виготовлення барельєфів в Запоріжжі

izgotovlenie-barelefov

Хочете у себе в будинку красивий і стильний барельєф? Створення рельєфних настінних панно і барельєфів від дизайн студії Романа Москаленка. Основна відмінність наших барельєфів і творів рельєфного мистецтва полягає в тому, що при створенні таких панно ми об’єднали одночасно кілька технік нанесення рельєфу, різьблення по рельєфу та розпису по рельєфу.

Хочете замовити барельєф в Запоріжжі і не впевнені зможуть відповідні фахівці якісно опрацювати сюжет який Вас зацікавив? Зверніться в нашу дизайн студію і Ви побачите рівень наших декораторів. Наші фахівці врахують всі Ваші побажання і виготовлять настінний барельєф в інтер’єрі з прив’язкою до стилю в дизайні інтер’єру чи затвердженого сюжету.

Рельєфні картини на замовлення в Запоріжжі

izgotovlenie-barelefov

Вам потрібний ексклюзивний декор або твори мистецтва для декорування елітних інтер’єрів в Запоріжжі? Рельєфні картини ручної роботи від дизайн студії Романа Москаленка відмінно доповнять Ваш інтер’єр. Такі предмети сучасного мистецтва більшою мірою призначені для елітних класичних інтер’єрів, хоча деякі з картин можуть бути застосовані і в сучасних стилях в дизайні інтер’єру.

Ексклюзивні рельєфні картини на замовлення в Запоріжжі, які представлені нашою дизайн студією унікальні і не мають аналогів. Поєднуючи різні техніки нанесення рельєфу і різьблення по рельєфу з новими технологіями, ми створили абсолютно новий напрямок в сучасному рельєфному мистецтві. Наші роботи можна придбати, попередньо ознайомившись з ними у нас на сайті в рубриці — рельєфні картини, барельєф.

Водоспад по склу купити в Запоріжжі

kupit-vodopad-po-steklu

Водоспад по склу купити в Запоріжжі – хочете собі в будинок або квартиру водоспад по склу під стиль Вашого дизайну інтер’єру? Наша дизайн студія займається виготовленням водоспадів по склу у різних стильових напрямках. Такий аквадизайн не схожий на більшість інших водоспадів по склу які представлені на ринку України, вони ексклюзивні і набагато красивіше звичайних водоспадів по склу.

Декоративні водоспади по склу в Запоріжжі які представлені нашою дизайн студією, стильно і динамічно доповнюють інтер’єр підкреслюючи його індивідуальність і стильовий напрямок. Продукт аквадизайну, декоративні водоспади по склу який ми виготовляємо тільки в одному варіанті, це продукт який виділить і прикрасить Ваш інтер’єр відокремивши його від безлічі інших.

Бульбашкові колони купити в Запоріжжі

kupit-puzyrkovye-kolonny

Бульбашкові колони купити в Запоріжжі – стильний і незвичайний аквадизайн від дизайн студії Романа Москаленка. Повітряно-бульбашкові колони які розробляють фахівці нашої дизайн студії — це завжди набагато більше, ніж звичайні бульбашкові колони. Ми виготовляємо унікальні водно бульбашкові колони в певному стилі.

Вибрати стильний аквадизайн і купити бульбашкові колони в Запоріжжі, Ви зможете подивившись на вже готові аквавироби у нас на сайті або в салоні, також ми можемо розробити і виготовити водно бульбашкові колони з урахуванням Ваших побажань, необхідних форм, текстур, декору, розмірів виробу або аква композиції, з урахуванням стилю в дизайні інтер’єру.

Мозаїчні картини в Запоріжжі

kupit-kartiny-iz-mozaiki

Мозаїчні картини в Запоріжжі — хочете придбати мозаїчну картину або сучасне мозаїчне панно з дзеркальної мозаїки в Запоріжжі? Виготовлення на замовлення сучасних мозаїчних картин і мозаїчних панно з високою якістю і деталізацією навіть на невеликих площинах — це відмінний вибір унікального продукту на ринку України, який наданий нашою дизайн студією.

Мозаїчні панно в Запоріжжі, які виготовлені нашими художниками і представлені у нас в Салон Елітного Декору і Аквадизайну мають свої унікальні технології виготовлення. Методи виготовлення мозаїчних картин унікальні, це не тільки сучасно і красиво, такі картини з мозаїки вишукано прикрасять будь-який дизайн інтер’єру, не залежно від його стилю.

Ви далеко від Чернівецької області?

Це не проблема! Ми працюємо по всій Україні!

☎  095 105 42 85

 

Задати питання