Дизайн інтер’єру, ландшафту і сучасне мистецтво в Вінниці

  • Home
  • /
  • Дизайн інтер’єру, ландшафту і сучасне мистецтво в Вінниці

Дизайн інтер'єру будинку в Вінниці

dizajn-interera

Дизайн інтер’єру будинку в Вінниці – якщо Ви побудували або купили будинок і Вам потрібні послуги з розробки дизайн проекту інтер’єру будинку, тоді фахівці нашої дизайн студії зможуть допомогти Вам створити стильний інтер’єр заміського будинку. Сучасний дизайн будинку може мати на увазі сучасні стилі в оформленні інтер’єру і класичні стильові напрямки в еклектиці з сучасними формами, і елементами декору в дизайні інтер’єру.

Замовити дизайн проект будинку у Вінниці Ви можете і в комплексному підході одночасно з дизайном екстер’єру та ландшафту. Пропонуючи розробку дизайн інтер’єру будинку, ми крім дизайн проекту, надалі його впровадження ми робимо за допомогою наших декораторів, виготовляємо ексклюзивні елементи інтер’єрного декору у нас в майстерні. Далі вже готовими виробами і інтер’єрними композиціями ми комплектуємо Ваш інтер’єр будинку, роблячи його стильним і ексклюзивним.

Дизайн інтер'єру квартири в Вінниці

sovremennyj-dizajn-kvartiry

Дизайн інтер’єру квартири в Вінниці — придбавши нову квартиру або пробуючи зробити ремонт в старій квартирі, перед Вами постає питання що і як робити, і з’являється необхідність в дизайн проекті. Наша дизайн студія пропонує послуги з розробки інтер’єрів квартир, дизайн проект квартири який ми розробляємо має всю необхідну документацію для його впровадження, а необхідні елементи декору ми виробляємо і комплектуємо самі, взявши на себе всю відповідальність щодо їх якості.

Елітний дизайн квартири у Вінниці – сучасні елітні інтер’єри квартир які розробляють фахівці нашої студії як правило можуть включати в себе абсолютно різні стильові напрями. Відповідність словосполученню елітний дизайн квартири, надають унікальний декор ручної роботи і вишукано продумані та розроблені інтер’єрні композиції, впровадження яких наші фахівці повністю беруть на себе.

Послуги ландшафтного дизайну в Вінниці

landshaftnyj-dizajn

Послуги ландшафтного дизайну в Вінниці – ландшафтний дизайн приватних будинків і дизайн присадибних територій, з повною і деталізованою розробкою ландшафтного дизайн проекту від дизайн студії Романа Москаленко. Ми створюємо ландшафтні дизайн проекти із застосуванням ексклюзивних технологій декорування ландшафтного дизайну і виготовлення елементів ландшафтного декору які не мають аналогів.

Сучасний ландшафтний дизайн в Вінниці ми пропонуємо разом з розробкою дизайну екстер’єру. Дизайн екстер’єру (дизайн фасаду) і ландшафтний дизайн ми розробляємо таким чином, щоб стильовий напрямок і зовнішній вигляд будинку був максимально гармонійним між собою. А виготовлення унікальних ландшафтних скульптур і ландшафтних аква композицій в фонтанах і водоспадах тільки підкреслять красу такого дизайну.

Сучасне мистецтво Вінниця

sovremennoe-iskusstvo

Сучасне мистецтво Вінниця – різновиди предметного дизайну, декору та творів сучасного мистецтва від дизайн студії Романа Москаленко. Багаторічний досвід роботи в сфері декорування і постійне навчання перемішане з експериментами вивели наших фахівців на лідируючі позиції по всій Україні в створенні ексклюзивного декору і унікальних технік декорування.

Купити предмети сучасного мистецтва в Вінниці. Вважаючи за краще постійно розвиватися наші фахівці не працюють у вузькому стильовому напрямку, а скоріше навпаки, виготовляють декор і предмети сучасного мистецтва в абсолютно різних стилях. Що в свою чергу дає можливість їх застосування як ексклюзивний і елітний інтер’єрний декор ручної роботи в дизайні інтер’єру з різним сюжетним або стильовим спрямуванням.

Купити скульптуру в Вінниці

izgotovlenie-skulptur

Купити скульптуру в Вінниці – виготовлення скульптур на замовлення, реалістичні і стилізовані сучасні скульптури від дизайн студії Романа Москаленко. Якщо Ви розумієте різницю між шаблонними заготовками скульптур і скульптурою ручної роботи, і хочете придбати собі такий твір сучасного мистецтва, ми готові для Вас виготовити таку скульптуру або цілу скульптурну композицію.

Замовити виготовити скульптуру в Вінниці. Наші скульптора розробили кілька технік виготовлення сучасної скульптури які в рази по своїх декоративних характеристиках мають кращі результати в можливості деталізації і виготовлення тонких і міцних ділянок скульптур в порівнянні зі скульптурами які запропоновані на ринку України. А незвичайні декоративні покриття запропоновані нашою дизайн студією, роблять візуальне сприйняття скульптури просто чарівним.

Художній розпис стін в Вінниці

rospis-po-stene

Художній розпис стін в Вінниці – сучасний художній розпис по стіні в інтер’єрах приватних будинків і квартир від дизайн студії Романа Москаленко. Застосовуючи в декоруванні інтер’єрів розпис по стіні наші художники та декоратори розробили кілька своїх методів і технологій настінного живопису які з художнього боку в кілька разів перевершують класичний розпис по стіні.

Замовити розпис по стіні в Вінниці для приватного будинку або квартири. Настінний живопис запропонований нашою дизайн студією здатний в короткий проміжок часу перетворити звичайний дизайн інтер’єру в елітний інтер’єр VIP класу. Розпис по стіні, не дивлячись на те, що він не є надто дорогою технологією декорування, завжди виділяв елітні інтер’єри, від тих, де малюнок передавався за допомогою шпалер або надрукованого полотна.

Ексклюзивні меблі на замовлення в Вінниці

izgotovlenie-ehksklyuzivnoj-mebeli

Ексклюзивні меблі на замовлення в Вінниці – виготовлення ексклюзивних меблів під замовлення для елітних ресторанів. Ексклюзивні меблі з обгорілого дерева і їх застосування в сучасному дизайні інтер’єру. Незвичайні текстури обвугленої деревини в формах сучасних елітних меблів, яскраво і дуже стильно виділяють такий дизайн ресторану або сучасного бару із загальної маси конкуруючих закладів ресторанного бізнесу.

Купити ексклюзивні меблі в Вінниці з обвугленого дерева. Прибираючи рамки віртуальних обмежень наші декоратори після глибокого випалу деревини поетапно ввели відтінки кольору і перламутри в текстури обвугленого дерева. Ефект інтер’єрного декору і меблів з обвугленого дерева просто чарівні і дуже незвичайні. Застосування таких меблів і елементів сучасного декору з обгорілого дерева візуально сприймається дуже стильно і ексклюзивно.

Виготовлення барельєфів Вінниця

izgotovlenie-barelefov

Виготовлення барельєфів Вінниця – інтер’єрний барельєф від дизайн студії Романа Москаленко. Мистецтво барельєфу має свою глибоку історію починаючи з наскального різьблення по каменю і закінчуючи найкрасивішими і вишуканими інтер’єрами. Наша дизайн студія пропонує різні технології в створенні барельєфу, які розробили наші художники і скульптори, та які є новим напрямком у сучасному барельєфі.

Замовити настінний барельєф у Вінниці для приватного будинку. Скульптора нашої дизайн студії з’єднують в інтер’єрнім барельєфі різні методи і техніки роботи з рельєфом. Кожна з цих технік сама по собі досить складна та вимагає досвіду і спеціальних знань від декоратора. Створені нами барельєфи не зможуть залишити байдужим навіть найбільш професійних художників і скульпторів, і такий барельєф буде кращою прикрасою Вашого інтер’єру.

Рельєфні панно і картини в Вінниці

izgotovlenie-barelefov

Рельєфні панно і картини в Вінниці – одним з різновидів рельєфного мистецтва яке представляє наша дизайн студія, є рельєфні картини. Унікальність таких картин має відразу кілька явних відмінностей від будь-яких інших рельєфних панно і картин представлених на ринку сучасного рельєфного мистецтва. Ми створили новий арт – напрямок призначений для декорування виключно елітних інтер’єрів.

Рельєфні картини купити в Вінниці – висока деталізація і ручна робота в поєднанні з незвичайним дизайном рамки під стиль інтер’єру або сюжетний образ картини роблять такі рельєфні картини дуже красивими, а їх сприйняття трохи незвичним. Нанесення на картини тонкого шару благородних металів (сріблення, золочення, хромування) з подальшим їх частковим коліруванням тільки підкреслюють вишуканість і красу таких виробів.

Водоспади по склу купити в Вінниці

kupit-vodopad-po-steklu

Водоспади по склу купити в Вінниці – декоративні водоспади по склу, як різновид елітного аквадизайну від дизайн студії Романа Москаленко. Водоспад по склу дуже красиво і ефектно доповнить дизайн інтер’єру роблячи його не тільки стильним, але і живим. Залежно від дизайну водоспаду і його стилю виготовлення, це може бути оазис живої природи, або наприклад сміливе і незвичайне дизайнерське оформлення водоспаду по склу в сучасному дизайні інтер’єру.

Інтер’єрний водоспад по склу в Вінниці. Коли наші дизайнери розробляють дизайн водоспаду по склу, в більшій частині нас цікавить не тільки стікання і циркуляція води, а то, як саме він буде виглядати, і як водоспад по склу впишеться в дизайн інтер’єру. Також крім самого водоспаду, для того щоб його сприйняття в інтер’єрі було красивішим, ми вписуємо декоративний водоспад по склу в інтер’єр, додатково декоруючи інтер’єрну аква композицію.

Бульбашкові колони Вінниця

kupit-puzyrkovye-kolonny

Бульбашкові колони Вінниця – виготовлення на замовлення бульбашкових колон і ексклюзивних аква композицій включають в себе повітряно бульбашкові колони від дизайн студії Романа Москаленко. Ми спеціалізуємося на індивідуальних підходах розробки дизайну бульбашкових колон. Ідейне, сюжетне або стильове оформлення бульбашкових колон, дає можливість їх застосування в дизайні інтер’єру в абсолютно різних стилях його оформлення.

Повітряно бульбашкові колони купити в Вінниці, аквадекор який виготовляють фахівці нашої дизайн студії, займає лідируючі позиції в ексклюзивному сегменті аквадизайну на всій території України. Унікальність і ексклюзивність у поєднанні з великим досвідом наших декораторів, бажанням експериментувати і витонченим почуттям смаку дизайнерів, як результат відкриває нові напрямки в сучасному мистецтві аквадизайну – водно бульбашкові колони.

Мозаїчні картини в Вінниці

kupit-kartiny-iz-mozaiki

Мозаїчні картини в Вінниці – замовити виготовлення картин з мозаїки для декорування інтер’єрів від дизайн студії Романа Москаленко. Комп’ютери та сучасні технології набору мозаїчних картин трохи здешевили візуальне сприйняття мозаїки в інтер’єрі. Але коли мова йде про картини із мозаїки ручної роботи, то такі вироби не втрачають своєї цінності, краси і зовнішнього вигляду.

Купити мозаїчне панно у Вінниці. Як правило картини з мозаїки застосовувалися в