Дизайн інтер’єру, ландшафту і сучасне мистецтво в Вінниці

  • Home
  • /
  • Дизайн інтер’єру, ландшафту і сучасне мистецтво в Вінниці

Дизайн інтер'єру будинку в Вінниці

dizajn-interera

Дизайн інтер’єру будинку в Вінниці – потрібен стильний дизайн інтер’єру? Рекомендуємо звернутися в дизайн студію Романа Москаленка. Наша дизайн студія спеціалізується на розробці незвичайних елітних інтер’єрів преміум класу в абсолютно різних стильових напрямках і стилях в дизайні інтер’єру.

Потрібен елітний дизайн інтер’єру в Вінниці? Ми розробляємо стильний дизайн інтер’єру який не підвладний змінам тенденцій і моди в дизайні, ми спеціалізуємося на стильному і незвичайному дизайні з його ексклюзивністю. Ексклюзивний дизайн інтер’єру, завжди в рази вище звичайного дизайну інтер’єру, такий дизайн не вимагає постійних доповнень або змін, ексклюзив не старіє і не втрачає актуальності.

Дизайн інтер'єру квартири в Вінниці

sovremennyj-dizajn-kvartiry

Дизайн інтер’єру квартири в Вінниці – розробляючи дизайн інтер’єру квартир ми завжди враховуємо смаки і особисті переваги клієнта, також акцентується увага і на функціональній стороні інтер’єру. Як правило, житлова площа квартири менше ніж площа приватного будинку. І тут, все повинно бути стильно і функціонально одночасно.

Придбали нову квартиру або хочете зробити ремонт у старій, потрібен красивий і сучасний дизайн? Хочете замовити дизайн квартири у Вінниці? Ми готові для Вас його розробити, наш персонал розробляє дизайн інтер’єру квартири і робить його впровадження враховуючи Ваші смаки так, щоб інтер’єр залишався сучасним і зручним довгі роки, не залежно від зміни моди у галузі дизайну та архітектури.

Послуги ландшафтного дизайну в Вінниці

landshaftnyj-dizajn

Послуги ландшафтного дизайну в Вінниці – Наша дизайн студія займається розробкою ландшафтного дизайну по всій території України і в тому числі в місті Вінниця. Ми створюємо незвичайні і красиві ландшафти, наші дизайн оформлення території заміських будинків, розважальних та туристичних комплексів відрізняються своєю красою і оригінальністю.

Розробляючи ландшафтний дизайн у Вінниці, на ринку ландшафтного дизайну ми займаємо лідируючі позиції серед незвичайних, самих красивих, стильних і складних ландшафтних дизайнів. Як правило такі ландшафтні дизайн проекти розробляються в поєднанні з дизайном екстер’єру заміського будинку (дизайн фасаду).

Сучасне мистецтво в Вінниці

sovremennoe-iskusstvo

Сучасне мистецтво в Вінниці — виготовлення виробів сучасного мистецтва від дизайн студії Романа Москаленка. Один з напрямків яким на професійному рівні займається наша дизайн студія — це сучасний предметний дизайн та твори сучасного мистецтва. Сучасне мистецтво в м. Вінниця та унікальні вироби, від нашої дизайн студії, досить багатогранні і належать до різних стилів.

Працюючи різними техніками, ми акцентуємо увагу не на повторенні вже існуючих творів мистецтва, а на розробці і створенні нових. Іноді це поєднання давніх методів з новими технологіями, а найчастіше це кардинально нові підходи у філософії і створенні творів сучасного мистецтва, з якими Ви можете ознайомитись у нас на сайті, в рубриці — декорування.

Купити скульптуру в Вінниці

izgotovlenie-skulptur

Купити скульптуру в Вінниці від дизайн студії Романа Москаленка. Виготовлення скульптур на замовлення, це один з напрямків в декоруванні та сучасному мистецтві на якому спеціалізується наша дизайн студія. Працюючи в напрямку сучасної скульптури ми досягли дуже високих результатів в створенні ексклюзивних і надзвичайно красивих скульптур.

Скульптури на замовлення у Вінниці для заміського будинку або туристичного комплексу, офісного центру, може виготовлятися абсолютно різними техніками. Одна з таких технік це — лайфкастинг. Скульптура виготовляється методом відливання форм з тіла дівчини. Це сексуальний і дуже красивий метод виготовлення скульптур. Другий метод-це застосування сучасних технологій у створенні форм скульптури та її покриттів

Художній розпис стін в Вінниці

rospis-po-stene

Художній розпис стін в Вінниці — розпис по стіні який ми застосовуємо в інтер’єрах, пройшов декілька етапів розвитку і має велику затребуваність в класичних, і сучасних стилях інтер’єру. Особливості технології нанесення розпису по стіні, полягає в тому, що ми об’єднали в одному настінному панно відразу кілька, кардинально різних технік його нанесення.

Настінний живопис в місті Вінниця може створюватися нашими художниками з застосуванням аерографії, мозаїки, розпису по рельєфу, інкрустації камінням і кристалами. В результаті чого якість такого настінного живопису, його художні і декоративні характеристики в рази вище ніж у звичайного розпису стін або звичайного барельєфного панно, не залежно від стилю і сюжету малюнка.

Ексклюзивні меблі на замовлення в Вінниці

izgotovlenie-ehksklyuzivnoj-mebeli

Ексклюзивні меблі на замовлення в Вінниці – меблі з обвугленого дерева та інші елементи інтер’єрного декору з обвугленої деревини від дизайн студії Романа Москаленка. Застосування обвугленого дерева в сучасному дизайні інтер’єру кардинально змінює його сприйняття і перекреслює всі раніше відомі стереотипи в дизайні. Створюючи з незвичайних текстур обвугленого дерева ультрамодний напрямок в інтер’єрі.

Ексклюзивні меблі для елітних інтер’єрів – коли обвуглене дерево декорується перламутрами з відтінками кольору, такі меблі виглядають дуже ефектно і презентабельно. Виготовлення на замовлення ексклюзивних меблів для елітних барів та ресторанів в Вінниці. За цією технологією ми виготовляємо різноманітні елементи декору, настінні панно та інші предмети сучасного мистецтва для декорування елітних інтер’єрів.

Барельєф Вінниця

izgotovlenie-barelefov

Барельєф Вінниця — є бажання виготовити для свого інтер’єру гарний барельєф? Створення барельєфів від дизайн студії Романа Москаленка. Основна відмінність наших барельєфів і рельєфних панно полягає в тому, що при створенні таких панно ми об’єднуємо декілька різних технік нанесення рельєфу, різьблення по рельєфу та розпису по рельєфу.

Хочете замовити і виготовити барельєф у Вінниці, і не впевнені чи зможуть фахівці якісно опрацювати зацікавивший Вас малюнок? Зверніться в нашу дизайн студію і Ви побачите рівень наших художників та скульпторів. Наші фахівці на основі Ваших побажань і обраного сюжету виготовлять надзвичайно красивий барельєф для вашого інтер’єру.

Рельєфні панно та картини в Вінниці

izgotovlenie-barelefov

Вам потрібен елітний декор або твори мистецтва для декорування дизайну інтер’єру преміум класу в Вінниці? Рельєфні картини ручної роботи від дизайн студії Романа Москаленка відмінно прикрасять та доповнять Ваш інтер’єр. Такі предмети сучасного мистецтва красиво доповнюють класичні інтер’єри, також такі картини можуть застосовуватися і в сучасних інтер’єрах.

Рельєфні панно та картини в Вінниці – ексклюзивні картини ручної роботи, які представлені нашою дизайн студією унікальні і не мають аналогів. Об’єднавши різні техніки виготовлення з новими технологіями декорування та нанесення металу, ми створили абсолютно новий напрямок сучасному барельєфі і рельєфному мистецтві. Більш детальну інформацію можна побачити у нас на сайті в рубриці — рельєфні картини, барельєф.

Водоспад по склу купити в Вінниці

kupit-vodopad-po-steklu

Водоспад по склу купити в Вінниці – хочете собі в будинок або квартиру водоспад по склу під стиль Вашого інтер’єру? Наша дизайн студія займається виготовленням водоспадів по склу в різних стилях. Такі аквавироби не схожі на інші водоспади по склу які представлені на ринку України, вони ексклюзивні і набагато красивіше звичайних водоспадів по склу.

Декоративні водоспади по склу у Вінниці розроблені і представлені нашою дизайн студією, стильно і динамічно доповнюють інтер’єр підкреслюючи його індивідуальність і стильовий напрямок. Декоративні водоспади по склу ми виготовляємо лише в одному варіанті, це елітний аквадекор який прикрасить Ваш дизайн інтер’єру, підкресливши його стиль і виділивши з загальної маси інших інтер’єрів.

Бульбашкові колони Вінниця

kupit-puzyrkovye-kolonny

Бульбашкові колони Вінниця – стильний аквадизайн від дизайн студії Романа Москаленка. Аква колони які розробляють фахівці нашої дизайн студії – це завжди набагато більше ніж звичайні водно бульбашкові колони. Ми виготовляємо ексклюзивні бульбашкові колони в певному стилі і індивідуальній розробці декору.

Вибрати красиві аквавироби і купити бульбашкові колони у Вінниці, Ви зможете подивившись на вже готові бульбашкові аква колони у нас на сайті або в салоні, також ми можемо виготовити бульбашкові колони з урахуванням Ваших побажань, необхідних форм, декору, текстур, розмірів виробу або аква композиції, з урахуванням стилю в дизайн оформленні Вашого інтер’єру.

Мозаїчні картини в Вінниці

kupit-kartiny-iz-mozaiki

Мозаїчні картини в Вінниц – потрібна красива мозаїчна картина або сучасне мозаїчне панно з дзеркальної мозаїки? Виготовлення на замовлення мозаїчних картин і мозаїчних панно від дизайн студії Романа Москаленка – це відмінний вибір унікального продукту в сучасній мозаїці, який надає наша дизайн студія на ринку України.

Мозаїка у Вінниці яка виготовлена нашими декораторами і представлена у нас в Салоні Елітного Декору і Аквадизайну, вона має свої унікальні особливості у виготовленні. Техніки виготовлення таких мозаїчних картин і панно ексклюзивні, такі картини із мозаїки красиво доповнять і прикрасять будь-який дизайн інтер’єру, підкресливши його стильовий напрямок.

Ви далеко від Чернівецької області?

Це не проблема! Ми працюємо по всій Україні!

☎  095 105 42 85

 

Задати питання