Дизайн інтер’єру, ландшафту і сучасне мистецтво в Тернополі

  • Home
  • /
  • Дизайн інтер’єру, ландшафту і сучасне мистецтво в Тернополі

Елітний дизайн інтер'єру в Тернополі

dizajn-interera

Елітний дизайн інтер’єру в Тернополі – потрібен стильний дизайн інтер’єру? Рекомендуємо звернутися в дизайн студія Романа Москаленка. Наша дизайн студія працює над створенням красивих і незвичайних елітних інтер’єрів в абсолютно різних напрямках дизайну, мистецтва і архітектури.

Потрібен елітний дизайн інтер’єру? Ми розробляємо стильні інтер’єри які не підвладні змінам моди і тенденцій в дизайні, ми спеціалізуємося на ексклюзивному і незвичайному дизайні. Ексклюзивний дизайн інтер’єру, завжди в кілька разів вище звичайного дизайну, такий дизайн інтер’єру не потребує постійних доопрацювань або доповнень, ексклюзив не старіє і не втрачає своєї актуальності.

Замовити дизайн квартири в Тернополі

sovremennyj-dizajn-kvartiry

Замовити дизайн квартири в Тернополі – створюючи інтер’єр квартири ми завжди враховуємо особисті смаки і переваги клієнта, також приділяємо увагу функціональній стороні інтер’єру. У більшості випадків, площа квартири менше ніж площа приватного будинку. І тут, все повинно бути красиво, стильно і функціонально одночасно.

Купили нову квартиру чи потрібно оновити інтер’єр в старій, потрібен красивий і сучасний дизайн? Є бажання замовити дизайн квартири в Тернополі? Ми готові для Вас його розробити, наші дизайнери розробляють дизайн інтер’єру квартири і проводять його впровадження з урахуванням Ваших смаків таким чином, щоб інтер’єр залишався стильним і комфортним довгі роки, не залежно від зміни трендів і моди в області дизайну.

Ландшафтний дизайн в Тернополі

landshaftnyj-dizajn

Ландшафтний дизайн в Тернополі – Наша дизайн студія розробляє ландшафтні дизайн проекти по всій території України, в тому числі і в Тернополі. Ми розробляємо сучасні та незвичайні ландшафти, створені нами ландшафтні дизайн проекти приватних будинків, оформлення території дачних ділянок і туристичних комплексів відрізняються своєю незвичайністю і красою.

Розробляючи ландшафтний дизайн у Тернополі, на ринку сучасного ландшафтного дизайну наша студія займає лідируючі позиції серед найбільш незвичайних, красивих і складних ландшафтних дизайн проектів. Для більш ефектного їх сприйняття такий ландшафтний дизайн розробляється разом з дизайном екстер’єру будинку (дизайн фасаду).

Твори сучасного мистецтва в Тернополі

sovremennoe-iskusstvo

Твори сучасного мистецтва в Тернополі — сучасне мистецтво від дизайн студії Романа Москаленка. Працюючи у сфері декорування та ексклюзивного декору, сучасне мистецтво та предметний дизайн, є найбільш улюбленим для нас напрямком. Сучасне мистецтво в Тернополі і ексклюзивні вироби, від нашої дизайн студії, дуже багатогранні і відносяться до абсолютно різних стилів.

Працюючи різними методами і технологіями, ми не повторюємо вже готові твори мистецтва, а створюємо абсолютно нові. Одного разу поєднуючи древні методи з новими технологіями, а найчастіше це взагалі абсолютно нові підходи до філософії та створення сучасного мистецтва, з яким Ви можете ознайомитись у нас на сайті, в рубриці — декорування.

Виготовлення скульптур на замовлення в Тернополі

izgotovlenie-skulptur

Виготовлення скульптур на замовлення в Тернополі від дизайн студії Романа Москаленка. Сучасна скульптура – це один з напрямків в предметному дизайні і декоруванні на якому ми спеціалізуємося. Працюючи в напрямку сучасної скульптури ми досягли високих результатів у створенні ексклюзивних і дуже красивих скульптур.

Скульптура на замовлення в Тернополі для приватного будинку, офісу або туристичного комплексу, може вироблятися різними методами. Одним з таких методів є лайфкастинг. Скульптура виготовляється технологією лиття з форм реального тіла дівчини. Це красивий, незвичайний і навіть сексуальний метод створення скульптури. У другому випадку це застосування сучасних технологій у виготовленні форм скульптури та її декоративних покриттів.

Настінний живопис в Тернополі

rospis-po-stene

Настінний живопис вТернополі — художній розпис стін за свою історію розвитку пройшов кілька етапів і має велику затребуваність як в класичних, так і в сучасних інтер’єрах. Наші особливості технології художнього розпису стін полягають в тому, що ми об’єднали в одному настінному панно одночасно кілька абсолютно різних технік його нанесення.

Художній настінний живопис в Тернополі може створюватися нашими декораторами із застосуванням аерографії, розпису по рельєфу, мозаїки, інкрустація камінням і кристалами. Як наслідок така настінний живопис, її декоративні характеристики і візуальні ефекти, набагато краще ніж у звичайної розпис стін, не залежно від тематики малюнка і стилю в дизайні інтер’єру.

Елітні меблі в Тернополі

izgotovlenie-ehksklyuzivnoj-mebeli

Елітні меблі в Тернополі — виготовлення меблів з обвугленого дерева, а також інтер’єрний декор з обпаленого дерева від дизайн студії Романа Москаленка. Застосування текстур обвугленого дерева в сучасному дизайні, повністю змінює його сприйняття і перекреслює всі раніше відомі правила і канони в дизайні. Створюючи з обвугленого дерева абсолютно новий, ультрамодний напрямок в інтер’єрі.

Ексклюзивні меблі для елітних інтер’єрів ресторанів та приватних будинків – коли обвуглене дерево декорується перламутрами і введенням кольору, такі меблі виглядають дуже незвично і презентабельно. Виготовлення меблів для елітних барів та ресторанів в Тернополі. Саме цією технологією ми виготовляємо різноманітні елементи декору і настінні панно для декорування сучасних елітних інтер’єрів.

Настінний барельєф в Тернополі

izgotovlenie-barelefov

Настінний барельєф в Тернополі — Хочете в своєму інтер’єрі незвичайний і красивий барельєф? Виготовлення барельєфів на замовлення від дизайн студії Романа Москаленка. Наші технології виготовлення барельєфів мають свої унікальні особливості. Створюючи такі панно ми застосовуємо одночасно кілька різних техніх нанесення рельєфу, різьблення по рельєфу та художнього розпису по рельєфу.

Хочете замовити виготовлення барельєфу в Тернополі і не впевнені чи зможуть фахівці красиво деталізувати і опрацювати зацікавивший Вас малюнок? Якщо Ви звернетеся до наших фахівців, у Вас буде чудова можливість побачити рівень наших художників і скульпторів. На основі вибраного і затвердженого з Вами сюжету ми виготовимо стильний і надзвичайно красивий барельєф під стиль Вашого інтер’єру.

Рельєфні картини на замовлення в Тернополі

izgotovlenie-barelefov

Якщо Вам потрібний ексклюзивний декор або твори сучасного мистецтва для інтер’єрів преміум класу? Рельєфні картини ручної роботи від дизайн студії Романа Москаленка відмінно доповнять Ваш дизайн інтер’єру. Такі твори сучасного мистецтва вишукано вписуються в класичні інтер’єри, також велику частину рельєфних картин можна дуже стильно інтегрувати і в сучасний дизайн інтер’єру.

Рельєфні картини на замовлення в Тернополі — унікальні рельєфні картини ручної роботи створені саме нашими декораторами та не мають аналогів. Об’єднавши різні технології виготовлення і декорування, ми створили абсолютно новий напрямок в сучасному рельєфному мистецтві. Більш детальну інформацію стосовно рельєфних картин, можна побачити у нас на сайті в рубриці — рельєфні картини, барельєф.

Декоративні водоспади по склу в Тернополі

kupit-vodopad-po-steklu

Декоративні водоспади по склу в Тернополі – потрібен декоративний водоспад по склу під стиль Вашого інтер’єру? Наша дизайн студія виготовляє водоспади по склу в абсолютно різних стилях. Такі декоративні водоспади по склу абсолютно не схожі на інші водоспади які представлені на ринку України. Наші вироби сприймаються більш стильно і набагато красивіше звичайних інтер’єрних водоспадів.

Водоспади по склу в Тернополі які представлені нашою дизайн студією, доповнять Ваш інтер’єр підкреслюючи в ньому його індивідуальність і стильовий напрямок. Наші декоративні водоспади по склу не повторюються двічі, це елітний аквадекор який прикрасить Ваш дизайн інтер’єру, вишукано доповнивши його і виділивши з загальної маси інших інтер’єрів.

Бульбашкові колони на замовлення в Тернополі

kupit-puzyrkovye-kolonny

Бульбашкові колони на замовлення в Тернополі — незвичайний і стильний аквадизайн від дизайн студії Романа Москаленка. Повітряно-бульбашкові колони які створюють наші фахівці — це завжди набагато більше, ніж звичайні бульбашкові колони. Ми спеціалізуємося на виготовленні ексклюзивних бульбашкових колон і аква композицій в різних стилях з унікальним декором і розробкою дизайну бульбашкових колон.

Підібрати для свого інтер’єру і купити бульбашкові колони в Тернополі, Ви зможете подивившись на вже готові водно бульбашкові колони у нас на сайті або в салоні. Також ми готові виготовити бульбашкові колони з урахуванням Ваших побажань. Розробити дизайн форм, підібрати декор і текстури з урахуванням стилю Вашого дизайну інтер’єру.

Панно з мозаїки купити в Тернополі

kupit-kartiny-iz-mozaiki

Панно з мозаїки купити в Тернополі – потрібна мозаїчна картина леопардів або незвичайне мозаїчне панно з дзеркальної мозаїки? Виготовлення на замовлення мозаїчних картин і ексклюзивних мозаїчних панно — це відмінний вибір унікального продукту в сучасному мозаїчному мистецтві, який надає дизайн студія Романа Москаленка на ринку України.

Мозаїка в Тернополі яка створена нашими фахівцями і представлена у нас в Салон Елітного Декору і Аквадизайну, вона має свої особливості і відмінності в технології виготовлення. Техніки створення таких мозаїчних картин і настінних панно унікальні і розроблені саме нашими художниками і декораторами. Такі картини з мозаїки дуже красиво доповнять і прикрасять будь-який дизайн інтер’єру.

Ви далеко від Чернівецької області?

Це не проблема! Ми працюємо по всій Україні!

☎  095 105 42 85

 

Задати питання