Дизайн інтер’єру, ландшафту і сучасне мистецтво в Тернополі

  • Home
  • /
  • Дизайн інтер’єру, ландшафту і сучасне мистецтво в Тернополі

Елітний дизайн інтер'єру в Тернополі

dizajn-interera

Елітний дизайн інтер’єру в Тернополі — дизайн проект будинку, котеджу і таунтхаусів від дизайн студії Романа Москаленка. Наша дизайн студія пропонує послуги проектування дизайн інтер’єру елітних будинків у класичних і сучасних стилях. Індивідуальні підходи в розробці інтер’єрних композицій і елементів інтер’єрного декору роблять такий дизайн ексклюзивним і непідвладним впливу трендів і змін у моді.

Замовити дизайн інтер’єру будинку в Тернополі Ви зможете зв’язавшись з нашим персоналом, уточнивши всі необхідні деталі, функціональну сторону і перевагу до стилів в дизайні та архітектурі. Паралельно працюючи у сфері декорування і сучасного мистецтва ми виготовимо під Ваш дизайн інтер’єру всі необхідні елементи декору і композиції. Ми комплектуємо Ваш інтер’єр стильним і якісним декором, який надалі і створить Вам елітний інтер’єр будинку.

Замовити дизайн квартири в Тернополі

sovremennyj-dizajn-kvartiry

Замовити дизайн квартири в Тернополі — у випадках придбання нової квартири або коли в старій квартирі ремонт робився давно, у Вас виникає потреба в ремонті і необхідності замовити дизайн інтер’єру квартири. Наша дизайн студія буде рада Вам допомогти розробити функціональний і красивий дизайн квартири, з урахуванням Ваших смаків, потреб та бажаного стильового напряму в дизайні інтер’єру.

Сучасний дизайн інтер’єру квартири в Тернополі. Наші фахівці з легкістю працюють у різних стилях, хоча, в будь-якому випадку ми акцентуємо увагу на ексклюзивному підході і унікальності при розробці інтер’єрних рішень і композицій. Такі методи розробки інтер’єрів дають можливість не підлаштовуватися під зміни трендів і моди. Професійний ексклюзивний дизайн завжди на порядок вище і він не потребує будь – яких змін чи доповненень.

Ландшафтний дизайн в Тернополі

landshaftnyj-dizajn

Ландшафтний дизайн в Тернополі — ландшафтний дизайн проект який розробляють фахівці нашої дизайн студії це деталізований дизайн проект який включає в себе ландшафтний дизайн, дизайн екстер’єру і навіть дизайн малих архітектурних форм та ландшафтного декору (дизайн воріт і дизайн паркану, дизайн альтанок, лавок, навісів і дизайн ландшафтних композицій).

Замовити ландшафтний дизайн ділянки в Тернополі, наш персонал детально вислухає Вас врахує усі Ваші побажання, на основі яких і буде розроблятися ландшафтний дизайн. Крім розробки дизайн проекту ми виготовляємо різноманітні предмети сучасного ландшафтного мистецтва (скульптура, барельєфні панно, аква композиції), робимо доставку і комплектуємо ними територію та ландшафтні композиції відносно дизайн проекту, що дозволяє робити якісне впровадження навіть на відстані.

Сучасне мистецтво в Тернополі

sovremennoe-iskusstvo

Сучасне мистецтво в Тернополі — предметний дизайн, незвичайні декоративні покриття та виготовлення предметів сучасного мистецтва, це найбільш улюблені нами напрями в сучасному декорі і дизайні. Наші художники та декоратори працюючи в даному напрямку постійно удосконалюють наявні знання і досвід, створюючи свої, нові технології в напрямку сучасного мистецтва.

Купити предмети сучасного мистецтва в Тернополі від дизайн студії Романа Москаленка. Наша робота у цьому напрямку передбачає застосування різних технік і технологій їх виготовлення. Як результат, ми на професійному рівні працюємо з різними стильовими напрямками, що в свою чергу дає можливість застосування таких виробів і предметів сучасного мистецтва в інтер’єрах з абсолютно різними стилями в інтер’єру.

Виготовлення скульптур на замовлення в Тернополі

izgotovlenie-skulptur

Виготовлення скульптур на замовлення в Тернополі — технології сучасного мистецтва скульптури від дизайн студії Романа Москаленка. Застосовуючи одночасно кілька методів та технологій у створенні сучасної скульптури, наші скульптора досягли високих результатів реалізму і стильних результатів в стилізації які не підвладні іншим майстрам у виготовленні скульптури.

Купити сучасну скульптуру в Тернополі для декорування приватного будинку, ресторану або офісного центру. Технології виготовлення скульптур які ми застосовуємо дають можливість працювати як з класичними інтер’єрами, так і застосування скульптур у сучасному дизайні інтер’єру чи сучасному ландшафтному дизайні. Більш детальну інформацію про ексклюзивні технології створення скульптур Ви можете побачити у нас на сайті в рубриці скульптура.

Настінний живопис у Тернополі

rospis-po-stene

Настінний живопис у Тернополі — замовити художній розпис стін для декорування елітних інтер’єрів від дизайн студії Романа Москаленка. Не дивлячись на те, що розпис по стіні не є надто дорогою технікою декорування інтер’єру, ввн завжди виділяв елітні інтер’єри від інтер’єрів в яких малюнок передається за допомогою шпалер. Сучасний розпис стін може дуже вишукано прикрасити дизайн Вашого інтер’єру в досить обмежені терміни.

Замовити розпис на стіні в Тернополі, в нашій дизайн студії Ви можете різними техніками і з кардинально різними візуальними ефектами. Наші художники та декоратори постійно розвиваються і вже на даний період працюють багатьма техніками розпису стін і художнього настінного живопису. Поєднуючи в одному настінному панно декілька різних технологій в нас виходять просто неймовірні результати в сучаснім розпису стін.

Елітні меблі в Тернополі

izgotovlenie-ehksklyuzivnoj-mebeli

Елітні меблі в Тернополі — виготовлення унікального сучасного інтер’єрного декору і елітних меблів з обвугленого дерева. Обвуглене дерево в сучасному дизайні інтер’єру візуально сприймається трохи незвично і дуже стильно. Сучасні меблі поєднують в собі форми і текстури обпаленого дерева, вони настільки незвично стилізують дизайн інтер’єру, що навіть складно зрозуміти, цей інтер’єр розроблений як надто древній, чи над сучасний.

Купити сучасні меблі для барів і ресторанів в Тернополі. У більшій частині застосування елементів декору і меблів з обвугленого дерева призначене для елітних ресторанів і барів преміум класу. Хоча, якщо мова йде про сучасні стилі в дизайні інтер’єру, коли застосовується меблі з обвугленого дерева для дизайн оформлення заміського будинку або квартири, то їх візуальне сприйняття тільки посилює незвичайну вишуканість і розкіш сучасних стилів в дизайні інтер’єру.

Настінний барельєф у Тернополі

izgotovlenie-barelefov

Настінний барельєф у Тернополі — скульптурний живопис і різновиди інтер’єрних барельєфів від дизайн студії Романа Москаленка. Застосування барельєфів в інтер’єрі і архітектурі, підкреслюючи статус інтер’єру триває вже багато століть. Сучасний барельєф, також дуже популярний і має велику затребуваність як в класичних, так і в сучасних інтер’єрах.

Замовити виготовлення барельєфу в Тернополі. Створюючи барельєфні панно наші скульптора застосовують кілька різних технік декорування та нанесення обєму. Після чого, абсолютно різними методами допрацьовують малюнок стилізуючи, або навпаки, надаючи йому максимальної реалістичності. Барельєф в інтер’єрі ми виготовляємо різними технологіями залежно від сюжету малюнка і стилю в дизайні інтер’єру.

Рельєфні картини на замовлення в Тернополі

izgotovlenie-barelefov

Рельєфні картини на замовлення в Тернополі — унікальні рельєфні картини ручної роботи для елітних інтер’єрів преміум класу. Якщо Вам потрібен стильний декор для декорування VIP інтер’єрів, то наші картини це саме той продукт рельєфного мистецтва який Вам потрібен. Кожна з картин – це індивідуальний дизайн, розробка сюжету, ексклюзивні техніки виготовлення та декорування благородними металами.

Купити рельєфну картину в Тернополі, ми пропонуємо тільки високоякісний продукт індивідуального дизайну і ручної роботи. Велика частина наших картин розроблялася для VIP інтер’єрів у класичних стилях. Але незвичайні текстури і дизайн рамки картини дають можливість їх застосування в сучасному дизайні інтер’єру. Рельєфні картини від нашої дизайн студії вишукано підкреслить статус і дизайн Вашого інтер’єру.

Декоративні водоспади по склу у Тернополі

kupit-vodopad-po-steklu

Декоративні водоспади по склу у Тернополі — розробка інтер’єрних водоспадів по склу та аква композицій для інтер’єрів у різних стильових напрямах від дизайн студії Романа Москаленка. Розробляючи дизайн водоспаду по склу ми зосереджуємо увагу на індивідуальних підходах і виготовляємо водоспади по склу з певною сюжетною лінією або стилем в дизайні інтер’єру.

Купити водоспад по склу в Тернополі або замовити виготовлення декоративного водоспаду по склу для заміського будинку або квартири. З допомогою наших декоративних водоспадів дизайн інтер’єру стає набагато привабливішим і красивішим. Динаміка падіння води в поєднанні з декоративними формами і текстурами водоспаду роблять сприйняття дизайну інтер’єру дуже стильним і красивим одночасно.

Бульбашкові колони на замовлення в Тернополі

kupit-puzyrkovye-kolonny

Бульбашкові колони на замовлення в Тернополі — бульбашкові колони і колонади в інтер’єрних аква композиціях від дизайн студії Романа Москаленка. Виготовляючи аква колони ми завжди приділяємо велику увагу саме дизайну бульбашкових колон.
Запропоновані нами форми, лінії і текстури бульбашкових колон у поєднанні стилю, роблять такі аква композиції трохи незвичними і дуже красивими.

Інтер’єрний аква дизайн, повітряно-бульбашкові колони купити в Тернополі. Застосування аква колон в інтер’єрі, це можуть бути бульбашкові колони на кухні в барній стійці, колони в офісі на ресепшен, декорування зимового саду або вітальні. А ми зі свого боку пропонуємо розробити дизайн бульбашкових колон таким чином, щоб він був красивим, стильним і не повторювався як у всіх інших.

Панно з мозаїки купити в Тернополі

kupit-kartiny-iz-mozaiki

Панно з мозаїки купити в Тернополі — сучасна мозаїка в інтер’єрі від дизайн студії Романа Москаленка. Картини з мозаїки та мозаїчні панно які виготовляють наші декоратори можна розділити на два напрямки в мозаїчному мистецтві. Перший напрямок – це класичні мозаїчні картини з можливістю високої деталізації картин. Другий напрямок — це дзеркальна мозаїка ручної роботи.

Виготовлення на замовлення картин з мозаїки в Тернополі. Ви зможете замовити мозаїчне панно під необхідний стиль в дизайні інтер’єру і сюжет малюнка. В одному випадку, це поєднання мозаїки та настінного розпису, у другому дзерк