Водоспади по склу

Водоспади по склу

Наша студія пропонує Вашій увазі декоративні водоспади по склу.

Дані аква вироби мають досить високі декоративні та художні характеристики, вони застосовуються не тільки з функціональної сторони як очищувач і зволожувач повітря, а в першу чергу як окрема ексклюзивна декоративна аква композиція.

Основна відмінність наших аква виробів від будь – яких інших водоспадів по склу полягає в тому, що ми акцентуємо увагу не просто на технічному падінні води по склу, а на самому виробі, його формах, оздоблювальних матеріалах, приналежності до того чи іншого стильового напрямку.

В результаті чого наші водоспади по склу виглядають стильно, красиво та ефектно як у включеному так і в виключеному стані. Практично всі фірми що працюють в даному напрямку виготовляють аква вироби, які можуть відноситься до двох, максимум до трьох стильових напрямків, це хай – тек, мінімалізм і модернізм.

Дані стильові напрямки відносяться до сучасних стилів, та досить затребуванні на даний момент. Але ми вважаємо що обмежуватися виготовленням одних і тих же виробів, тільки різних розмірів було б трохи нудно.

Ні в якому разі не потрібно відмовлятися від прямих хай – течних форм, але не потрібно і забувати, що існує дуже багато красивих інтер’єрів оформлених і в інших стильових напрямках. Запропоновані нашою дизайн студією кімнатні водоспади по склу мають чітку тематичну або стильову спрямованість, даний аква декор дає можливість ще більш ефектно доповнити й прикрасити Ваш інтер’єр.

Також дуже актуальне питання, що робити якщо Вам сподобався наш водоспад, а стиль в якому оформлений Ваш інтер’єр трохи або повністю відрізняється від стилю водоспаду.

Нічого страшного в цьому немає, загалом поєднати на професійному рівні можливо практично все, і більш важливо не що з чим ми об’єднуємо, а як за професійно ми це робимо. Якщо просто поставити один виріб з одного стилю, в зовсім іншу стилістику це буде контраст за формою і за стилем, також це буде вважатися досить серйозна і груба помилка. Такі речі потрібно вміти робити правильно, а ми зі своєї сторони зможемо допомогти, та навчити Вас це робити професійно.

Давайте подумки спробуємо встановити в інтер’єр що виконаний в одному стильовому напрямку, об’єкт з абсолютно протилежного стилю. Для цього ми можемо використовувати будь – який з наших водоспадів, наприклад водоспад по склу в квартирі який відноситься до етнічного Сходу, ми розмістимо в хай – течний, або класичний інтер’єр.

Приміром, наш замовник періодично любить відпочивати в Еміратах і хоче на згадку про відпочинок зробити у себе в інтер’єрі, невеликий оазис Сходу.

Для того щоб один виріб не був відірваний від загальної стилістики, необхідно провести поділ на зони, підтвердити і доповнити його іншими елементами декору з цього ж стилю, що і наш водоспад по склу. Хоча, коли ми аналізуємо наш водоспад – то бачимо, що він відноситься не до сучасного Сходу, а до античного, від чого він гірше не робиться а швидше навпаки сприймається більш цікаво і загадково.

Як саме проходить поділ на зони?

Спочатку ми підбираємо місце де буде розміщений водоспад, це може бути зал, невеликий зимовий сад, оранжерея або просто передпокій.

Далі біля водоспаду ми розміщуємо додаткові елементи декору з даного стильового напрямку, на підлогу стелемо килим, на який ставимо невеликий столик і кілька низько посадочних пуфів, або подушок із східного стилю, на стіл можна поставити різні елементи декору: кальян, глечик , чи якийсь інший посуд зі східних стилів.

Також ми можемо підтвердити нашу композицію розписом по стіні. Зараз досить модно і красиво сприймаються різноманітні танці, в тому числі і Східні. Ми малюємо прямо на стіні любий Східний сюжет, це може бути танцююча Східна дівчина, або кілька, можливо Східні воїни, чи просто Східна архітектура і пейзажі. Це вже за бажанням замовника. Те, що йому більше подобається, головне щоб сюжет відносився до античного Сходу, а саме в такому стилі виготовлений наш водоспад по склу. Ну і для повної завершеності композиції ми можемо підтвердити розподіл на зони і стелею, встановивши невелику вставку текстилю, ритмічно спадаючу зі стелі.

І того, ми поділили інтер’єр на окремі зони, доповнили і підтвердили наш водоспад елементами декору що належать до його стилістики. І навіть якщо далі інтер’єр виконаний в іншому стильовому напрямку, тут у Вас окрема зона, яка навпаки буде дуже цікаво і стилізовано виглядати в будь – якому інтер’єрі.

Так само можливо поєднати будь – яку іншу стилістику, чи буде водоспад виконаний в класиці, чи водоспад в стилі модерн або водоспад у морському стилі, якщо відокремлювати і об’єднувати правильно, то виходить досить красиво і стилізовано, практично між будь – якими стилями.

Поділитися: