Водоспади по склу

Водоспади по склу

 

Наша дизайн-студія спеціалізується на виготовленні ексклюзивного продукту в аквадизайні і пропонує Вашій увазі один з напрямків аква декору – це унікальні і незвичайні водоспади по склу.

Виготовлені фахівцями нашої студії штучні водоспади по склу мають високі декоративні та художні характеристики. В результаті чого, вони застосовуються не тільки з функціональної сторони, як очищувач і зволожувач повітря, а в першу чергу як світлова аква інсталяція в інтер’єрній композиції.

Розробляючи кімнатні настінні фонтани і декоративні водоспади по склу, основна відмінність наших аква виробів від будь-яких інших полягає в тому, що ми акцентуємо увагу не просто на технічному падінні води по склу, а на самому виробі, його формах, текстурах і оздоблювальних матеріалах, приналежності до того чи іншого стильового напрямку.

В результаті чого наші декоративні водоспади по склу виглядають стильно, красиво і ефектно як у включеному так і у вимкненому стані, будучи гарним доповненням в інтер’єрі і активним елементом декору або центром інтер’єрної композиції.

Запропоновані нашою дизайн студією кімнатні водоспади по склу мають чітку тематичну або стильову спрямованість, даний аква декор дає можливість ще більш ефектно доповнити і прикрасити Ваш інтер’єр, підкресливши той чи інший стиль в дизайні інтер’єру.

Ми пропонуємо Вам готові вироби, а також можемо і виготовляти індивідуально під Ваші розміри з прив’язкою до потрібного стильового напрямку в інтер’єрі.

Також дуже актуальне питання, що робити якщо Вам сподобався наш водоспад, а стиль в якому оформлений Ваш інтер’єр трохи або повністю відрізняється від стилю водоспаду?

Нічого страшного в цьому немає, в загальному поєднати на професійному рівні можливо практично все, і більш важливо не що з чим ми об’єднуємо, а як за професійно ми це робимо. Адже якщо просто поставити один виріб з одного стилю, в зовсім іншу стилістику це буде контраст за формою і за стилем, також буде вважатися досить великою і грубою помилкою. Такі речі потрібно вміти робити правильно. І ми зі свого боку або зробимо це самі, і гармонійно впишемо наш водоспад в потрібний стиль у Вашому інтер’єрі, або можемо допомогти і навчити Вас це зробити професійно.

Давайте подумки спробуємо встановити в інтер’єр з одного стильового напрямку об’єкт абсолютно протилежного стилю. Для цього ми можемо використовувати будь-який з наших водоспадів, наприклад водоспад по склу в квартирі який відноситься до етнічного сходу ми розмістимо в хай – течний або класичний інтер’єр. Наприклад, наш замовник періодично любить відпочивати в Еміратах і хоче на згадку про відпочинок зробити у себе в інтер’єрі невеликий шматочок Сходу.

Для того, щоб один виріб не був відірваним від загальної стилістики, необхідно зробити розподіл на зони, підтвердити і доповнити його іншими елементами декору з цього ж стилю що і наш водоспад по склу (стіни з води). Хоча коли ми аналізуємо наш водоспад – то бачимо, що він відноситься не до сучасного Сходу, а до античного, від чого він гірше не стає, а скоріше навпаки сприймається більш цікаво і загадково.

Як саме проходить розподіл на зони?

Спочатку ми підбираємо місце де буде розміщений водоспад, це може бути зал, невеликий зимовий сад, оранжерея або просто передпокій.

Далі біля водоспаду ми розміщуємо додаткові елементи декору з даного стильового напрямку, на підлогу кладемо килим, на який ставимо невеликий столик і кілька низько посадочних пуфів, або подушок із східного стилю, на стіл можна поставити різні елементи декору – наприклад кальян, можна глечик або інший посуд зі східних стилів.

Також ми можемо підтвердити нашу композицію розписом по стіні. В інтер’єрі досить стильно і красиво буде сприйматися малюнок зі східними танцями. Ми малюємо прямо на стіні східний мотив, це може бути танцююча східна дівчина, або кілька, можливо східні воїни, або просто східна архітектура і пейзаж. Це вже за бажанням замовника, то що йому більше подобається. Головне щоб сюжет відносився до античного сходу, а саме в такому стилі виготовлений наш водоспад по склу. Ну і для повної завершеності композиції ми можемо підтвердити розподіл на зони і стелею, встановити невелику вставку текстилю, ритмічно звисаючу зі стелі тюль.

І того, ми поділили інтер’єр на окремі зони, доповнили і підтвердили наш водоспад елементами декору, що відносяться до його стилістики. І навіть якщо далі інтер’єр виконаний в іншому стильовому напрямку, тут у Вас окрема зона, яка навпаки буде дуже цікаво і стилізовано виглядати в будь-якому інтер’єрі.

Так само можливо поєднати будь-яку іншу стилістику, чи буде водоспад виконаний в класиці, водоспад в стилі модерн або водоспад в морському стилі, якщо відокремлювати і об’єднувати правильно, то завжди виходить дуже красиво практично між будь-якими стилями.

Поділитися: