Розпис по стіні

Розпис по стіні

 

Розпис стін сягає корінням далеко в минуле. Починався з наскельних малюнків, орнаментів і дійшов до нашого часу. Він пройшов і пережив практично всі стилі в історії архітектури. У певний період розвитку класичних стилів мав досить велику затребуваність в таких стилях, як рококо, бароко і т. д. Був вишуканим пріоритетом королів і еліти суспільства.

Через століття змінилося безліч стилів, а настінний живопис зберігся і до нашого часу. У наш час розпис по стіні став набагато доступнішим для звичайних людей і вже не асоціюється тільки з монархами та королями. Хоча й досі сприймається, як щось високе та вишукане. Ми досить часто застосовуємо настінний живопис при дизайн оформленні чи декоруванні. Таке оформлення, практично завжди дуже яскраво виділяє і підкреслює індивідуальність інтер’єру, а з фінансової сторони не несе за собою занадто великих витрат.

В результаті чого виходить дуже гарне і якісне оформлення інтер’єру в досить стислі терміни з відносно невеликим фінансовим вкладенням. Що особливо актуально при декоруванні, коли не робиться капітальний ремонт і не застосовуються об’ємні й конструктивні зміни в інтер’єрі. Настінний живопис  еволюціонував і в сучасні стилі. Еволюція розпису стін і стель у сучасні стилі проходить дуже цікаво і сильно переплітається з різними видами ілюзій.

У більшості випадків дизайнери або художники – декоратори все частіше при дизайн оформленні застосовують ілюзії на стіні. Це не просто намальований той чи інший сюжет, а і прив’язка до існуючого об’єму в архітектурі. Наприклад, для красивого естетичного вигляду і візуального збільшення простору на стіні малюють продовження справжнього, вже готового інтер’єру, з виходом на намальоване море, річку або парк.

Поділитися: