Обвуглене дерево

Обвуглене дерево

 

Елементи декору, елементи меблів або цілі композиції з обвугленого дерева візуально сприймаються дуже ефектно та трохи незвично. Саме по собі обвуглене та обгоріле дерево в минулому можна було побачити не тільки 100 чи 200 років тому, а цілі тисячоліття. Незважаючи на те, що такий матеріал людству був відомий дуже давно, у переважної більшості людей він асоціюється з багаттям, їжею, відпочинком на природі і т.д..

І коли обвуглене дерево в інтер’єрі застосовується як елемент декору, то стереотипи ламаються і такий декор сприймається не просто як старий і всім відомий матеріал для вогню, а як декор, який візуально сприймається як  старовинний і ультрасучасний одночасно. Сучасності обвугленому дереву додає його подальша обробка і поєднання його в композиції вже з іншими, більш сучасними матеріалами такими як: скло, дзеркало, метал.

Для того щоб обгоріле та обвуглене дерево в композиціях або обвуглені меблі, які служать як окремий елемент декору, мали певний ступінь міцності, зберігали свої форми і могли бути застосовані як декор, дерево просочують і покривають спеціальними розчинами та лаками, які в подальшому не тільки зміцнюють його, а й надають йому певний блиск і глибину відображення.

А далі справа вже стоїть за рівнем професіоналізму і фантазією дизайнерів і декораторів. Наші фахівці розроблять для Вас унікальні композиції і декор обвугленим деревом чи дерев’яними меблями. Введення тонів або півтонів кольору, перламутри, скло, дзеркало, метал, різноманітні камені та кристали. Адже саме таке поєднання, на перший погляд не дуже сумісних текстур і матеріалів, робить композиції в дизайні інтер’єру з обвугленого дерева дуже стильними та ультрасучасними.

Поділитися: