Мозаїка

Мозаїка

Мозаїка, як настінний розпис і фреска, сягає корінням далеко в минуле. Процес розвитку та еволюції торкнувся і мозаїки. В наш час мозаїчні панно за допомогою нових технологій збирають і розробляють комп’ютери та машини, від чого трохи втрачається ексклюзивність виробу.

Картини з мозаїки, запропоновані нашою студією, так само пройшли процес еволюції і вдосконалення. Техніка виконання наших робіт досить складна і досить сильно відрізняється від будь – яких інших раніше відомих технік нанесення мозаїки.

Основна відмінність від інших технік ручної роботи полягає в тому, що ми з’єднали елементи розпису і мозаїки в одне ціле. Ми використовуємо потрійну прокраску шва, але ні в якому разі фарби не заходять на саму кераміку, тільки на шов.

В результаті чого наші картини та мозаїчні панно із плитки мають дуже чітку деталізацію своїх елементів. Жодною з раніше відомих технік декорування неможливо передати таку деталізацію на невеликих площинах. Наприклад на картині «Дівчина з вуаллю» розмір картини 120 х 80 см. Щоб передати обличчя дівчини через вуаль звичайною мозаїкою, це ж панно повинно мати розміри хоча б 3 х 5 метри.

Або, скажімо, передати керамікою, а не фарбами білого вовка на білому снігу. Дану техніку нанесення можна віднести до досить високих рівнів декорування звичайною мозаїкою передати на відносно невеликих площинах таку деталізацію і перехід кольору практично не реально, що дуже актуально для декорування не тільки на фасадах великих будівель, а і в використанні у звичайних інтер’єрах квартир, будинків, ресторанів і т.д.

Ідея даної техніки виконання належить нам,  вона досить складна і трудомістка,  забирає багато часу і зусиль, зате дана техніка не має аналогів і залишається, в першу чергу, мистецтвом і ручною роботою професійних декораторів.

Поділитися: