Монастир святої праведної Анни

  • Home
  • /
  • Portfolio
  • /
  • Монастир святої праведної Анни

Монастир святої праведної Анни

 

В один прекрасний день в нашу дизайн студію зайшов отець Михайло і запитав, чи змогли б ми йому допомогти озеленити і облагородити територію монастиря?

Якщо розглядати з технічної сторони, то розробка дизайн проектів та їх впровадження не залежно від стильового напрямку і призначення об’єкту – це наша буденна і щоденна робота. А з іншого боку ми чітко розуміли, що розробка такого дизайн проекту – це досить відповідальна робота і дуже велика честь, якої ми були удостоєні.

Оформити дану територію та розробити ландшафтний дизайн проект монастиря було необхідно таким чином, щоб всі розроблені нами композиції, будови, форми, лінії і текстури гармонійно поєднувалися зі стильовим напрямком об’єкту, не порушуючи його багатовікову історію.

Історія, виникнення назви Анниної гори, та самого монастиря, дуже цікава і захоплююча. Давня легенда розповідає про період, коли наші землі були піддані нападу Турецької орди. Вони грабували, вбивали, ґвалтували, приносячи з собою смерть і розруху. При черговому нашесті їх воїни побачили красиву дівчину, захотіли її схопити та погналися за нею. Дівчина тікала з усіх сил і вибігла на велику високу гору. Бусурмани наближалися все ближче і ближче, сили закінчувалися і далі тікати було нікуди. Анна впала на коліна і почала просити у Господа допомоги: “Краще нехай я піду під землю, ніж дістанусь басурманам.” – просила вона. Господь почув її молитви і над горою з’явилася велика чорна хмара, вдарила блискавка і земля розступилася, забравши Анну до себе. В останній момент наздоганяючий її воїн хотів вдарити шаблею, але шабля пройшла над головою, відрізавши тільки пасму волосся, котре підхопив вітер і розніс їх по всій горі, перетворивши на шовкову траву, яка і досі росте там.

З тих пір цю гору почали називати Анниною горою. Йшов час. Там відбувалося багато інших подій, які безпосередньо пов’язані з цим святим місцем, та без віри, звичайним мисленням їх пояснити неможливо. Згодом на горі була побудована церква та жіночий монастир.

На даний момент монастир росте і розвивається, з кожним днем стаючи все красивішим і красивішим. І ми щиро сподіваємося, що виконаною нами роботою ми зробимо свій невеликий внесок для розвитку цього святого місця.

Аннина гора і сам монастир знаходиться за адресою: Чернівецька обл. Вижницький р-н. с. Вашківці монастир святої праведної Анни.

Поділитися: