Рельєфні картини, барельєф

  • Home
  • /
  • Portfolio
  • /
  • Рельєфні картини, барельєф

Рельєфні картини, барельєф

 

Наша дизайн студія пропонує Вам великий вибір ексклюзивних рельєфних картин, барельєфних панно і різноманітних рельєфних композицій ручної роботи. Перша асоціація де застосовується барельєф, рельєфні картини і об’ємний художній живопис приводять нас до класичних стилів.

І насправді, практично у всіх класичних стилях, починаючи від рококо, бароко і закінчуючи пізнім класицизмом чи стилем ампір, дуже велику роль відігравало застосування барельєфа, ліпного декору і рельєфного живопису. Це колони, капітелі, пілястри, що відносяться до різних ордерів, багети, плінтуса, молдинги, орнаменти, розетки, рельєфні картини, різноманітні настінні панно і т.д.

Але віднести такі вироби і рельєфні композиції тільки до класики було б не правильно. Різноманітні елементи барельєфа, об’ємний рельєфний живопис і всілякий ліпний декор, ми можемо спостерігати і в більш молодих стилях таких як модерн, фьюжн і навіть в невеликих кількостях в таких стилях, як хай – тек або мінімалізм.

Працюючи багато років в сфері дизайну та декорування, у скульпторів і декораторів нашої дизайн студії зібралася велика кількість знань і досвіду в цій сфері діяльності. Ми працювали з дуже різними матеріалами і техніками виконання. Це як і рельєфні картини зі звичайної шпаклівки, так і з застосуванням вже з двохкомпонентних і більш складних матеріалів. І ми об’єднали ці знання і досвід з новими технологіями та створили продукт, що на даний момент не має аналогів це ексклюзивні рельєфні картини ручної роботи.

Дані вироби (картини) надалі, для ефектної стилізації і збільшення глибини відображення, покриваються сріблом. Далі, вже по сріблу, при бажанні задати той чи інший колір, додаються додаткові компоненти під хром, чорний хром, жовте або червоне золото, такі техніки декорування дають можливість застосування барельєфа і рельєфних картин не тільки в класичних стилях а й у багатьох інших стильових напрямках.

Хоча форма і стилістика елементів декору сучасних стилів і класичних досить сильно відрізняються один від одного, незмінним атрибутом, об’єднуючим всі види барельєфа і рельєфного живопису з різних стилів, при зоровому сприйнятті залишається об’єм і краса. І коли рельєфна картина готова, вже на витончену роботу скульптора наноситься чистий метал, з притаманним тільки йому блиском та глибиною відображення.

Запропоновані нашою дизайн студією ексклюзивні рельєфні картини ручної роботи не мають аналогів, вони були розроблені і впроваджені фахівцями нашої студії. Ми можемо запропонувати Вам хороший вибір як вже готових виробів, так і розробити і виготовити ексклюзивну рельєфну картину або настінне барельєфне панно саме під Ваш інтер’єр, враховуючи Ваші смаки, побажання і стиль інтер’єру.

Поділитися: