Ландшафтні проекти

Ландшафтні проекти

 

Ландшафтний дизайн. Наша студія пропонує Вам повний спектр послуг з ландшафтного дизайну. Починаючи з розробки ландшафтного дизайн проекту, 3 D моделювання території і до повного його впровадження. Спроектований та відмоделений нами ландшафтний дизайн двору, як і дизайн екстер’єру фото реалістичний, в результаті чого у Вас є можливість побачити свою територію з різних ракурсів і до найменших деталей.

Коли на Ваших очах з 3 D моделей з’являються справжні альтанки, газони, розпускаються квіткові композиції, починають шуміти річки і озера – це заворожує і не може залишити байдужим нікого. Адже те до чого Ви торкаєтеся, по чому ходите і на чому сидите Ви вже бачили в комп’ютері і знаєте до дрібниць.

Процес розробки і впровадження дизайн проектів завжди дуже цікавий і виправдовує себе з фінансової сторони. Адже окрім розробки самого дизайну саме під Ваш смак, з урахуванням стилістики та форм вже існуючої архітектури Ви отримуєте повний пакет технічної документації, по якій надалі йде впровадження проекту. А саме якісно розроблений ландшафтний дизайн проект у наслідку здешевлює сам дизайн і його впровадження.

Будь – які навіть дрібні елементи і деталі спочатку моделюються і прораховуються в комп’ютері. Ми допомагаємо підібрати саме те, що подобається Вам. Якщо необхідно щось змінити, побачити ту чи іншу композицію з різних ракурсів і в різних варіантах – це все Ви коригуєте в комп’ютері, без фінансових втрат. Немає необхідності спочатку платити за те щоб побудували, а якщо не сподобається, щоб розбили і знову побудували. Все це робиться і узгоджується при комп’ютерному перегляді.

Припустимо, що у Вас і без проекту вже є, непогано оформлена ділянка, але Ви ніколи не дізнаєтеся, чи можна було її зробити краще, тому, що у Вас немає з чим її порівняти і подивитися на ту чи іншу композицію з різних ракурсів, і в декількох варіантах. Також за бажанням замовника, можливо здешевити розробку проекту і прискорити терміни. Ми можемо розробляти не всю територію, а тільки найнеобхідніші і найцікавіші зони, що дає нам можливість працювати практично з будь – яким клієнтом і під будь – який бюджет.

Ми розробляємо ландшафтні проекти, робимо 3D візуалізацію і впровадження в таких напрямках як: дизайн фасаду, дизайн екстер’єру, дизайн будинків, дизайн котеджів, дизайн туристичних комплексів, а також розробка і дизайн окремих ландшафтних композицій, та вхідних груп.

Поділитися: