Лайфкастинг, скульптура

Лайфкастинг, скульптура

Напрямок скульптури лайфкастинг – трохи незвичний і досить сильно відрізняється від інших технік виготовлення скульптури. Основна і найбільш приваблива відмінність полягає в тому, що як вихідний матеріал застосовуються реальні жіночі та чоловічі тіла. Дівчата і хлопці модельної зовнішності заливаються спеціальним розчином, після чого на його основі виготовляється зліпок, який до деталей передає обсяг і форми тіла.

Виготовлення скульптури таким методом виглядає ще більш вишукано і дуже сучасно через поєднання при виготовленні скульптури нових технологій. Далі дані зліпки декоруються методом хімічної металізації срібленням. Скульптура набуває велику глибину відображення і передачу кольору, в результаті чого такі вироби візуально сприймаються дуже стильно і сучасно.

Дані вироби та композиції виготовляються за допомогою дівчат і хлопців моделей. Також можливі варіанти, коли в ролі моделі можуть виступати замовник або замовниця. / За бажанням, при заливці можлива присутність чоловіка або дружини /. Якщо у дівчат можуть бути які-небудь комплекси щодо їхніх тіл, то наші скульптори можуть врахувати Ваші побажання. / Допустима корекція форм тіла /.

Для замовниць: практично у кожної людини певна музика, ті чи інші предмети викликають спогади про певний період часу. Улюблена іграшка, перший мобільний телефон, перші квіти, перший комп’ютер, так само і з виготовленням скульптури. Якщо Ви замовите в нашій дизайн студії виготовлення скульптури з Вашого тіла, окрім незабутніх спогадів у Вас буде чудова можливість в 65 побачити та порівняти з тим, якими Ви були в 25.
Методи декорування і застосування даних скульптур при дизайн оформленні інтер’єру:

-Декорування особистих апартаментів в спальній кімнаті, робочому кабінеті, залі, вітальні і т.д..
-Декорування як вхідних груп та ресепшен, так і основних композицій та фотозон в ресторанах, барах, бутіках, модельних та весільних салонах і т.д..
-Застосування як основного декору в композиціях.
-Виготовлення настінних світильників.
-Застосування як декору в формах меблів.
-Виготовлення прозорих столів.
-Декор барних стійок.
-Декор стінових перегородок.
– Подарунок близькій людині.
-Поєднання скульптури в композиції з повітрянно – бульбашковими колонами.
-Поєднання скульптури в композиції з водоспадами по склу.
-Поєднання скульптури в композиції зі струнними водоспадами.

Також, крім такого напрямку в скульптурі як лайфкастинг, наша дизайн студія може запропонувати Вам і інші техніки виготовлення скульптури. Наприклад, скульптура лебедів або скульптура орлів розроблялися і впроваджувалися за допомогою металоконструкцій за індивідуальним замовленням з урахуванням волого – і морозостійкості.

Техніки виготовлення скульптур з металоконструкцій, які запропоновані нашою дизайн студією не мають аналогів, так як були розроблені саме нашими фахівцями. Вони дають можливість передавати дуже високу деталізацію на тонких шарах скульптури без загрози її руйнування, тріщин, розломів і т.д ..

Наприклад, у скульптури з орлами деякі окремі елементи та пір’я мають довжину 60см, ширину 12см і товщину всього 2см .. Будь-яка бетонна або гіпсова скульптура з товщиною пір’я всього в 2см просто тріснула б при найменшому навантаженні або навіть під час перевезення. А якщо збільшити товщину пір’я, то скульптура буде виглядати примітивно і грубо, а наші скульптури візуально сприймаються дуже реалістично і витончено.

Від технічних і художніх характеристик залежать техніки декорування і методи виготовлення скульптури.

Фахівці нашої дизайн студії врахують всі Ваші побажання, на основі чого запропонують Вам свої ідеї з розробки композиції.

А ми, зі свого боку, виготовимо для Вас ту чи іншу скульптуру таким чином, щоб Ви були максимально задоволені результатом.

Поділитися: