Лайфкастинг, скульптура

Лайфкастинг, скульптура

 

Мистецтво скульптури в сучасному дизайні та архітектурі можна розділити на технологічні процеси і техніки виготовлення скульптур, а також їх візуальні, художні і декоративні характеристики.

Фахівці нашої дизайн студії пропонують Вам відразу кілька, кардинально різних технік виготовлення сучасної і класичної скульптури.

Напрямок скульптури лайфкастинг – дуже красивий, сексуальний і трохи незвичайний метод виготовлення скульптури. Основна і найбільш приваблива відмінність полягає в тому, що як вихідний матеріал застосовуються реальні жіночі і чоловічі тіла. Хлопці та дівчата модельної зовнішності заливаються спеціальним розчином, після чого на його основі виготовляється зліпок, який до деталей передає обсяг і форми тіла.

Виготовлення скульптури таким методом виглядає ще більш вишукано і дуже сучасно поєднуючи при виготовленні скульптури нових технологій. Далі дані зліпки декоруються методом хімічної металізації сріблом. Скульптура набуває велику глибину відображення і глибину кольору, у результаті чого такі вироби зорово сприймаються дуже стильно і сучасно.

Замовити скульптуру в техніці лайфкастинг в нашій дизайн студії для Вас не буде становити будь-яких складнощів, не дивлячись на те що такі техніки виготовлення досить специфичні і дуже цікаві. Ця декоративна скульптура з напряму лайфкастинг виготовляється таким чином, що при розробці композицій допускаються варіанти, коли в ролі моделі можуть виступати замовник або замовниця. /За бажанням, при заливці можлива присутність чоловіка або дружини/. Якщо у дівчат є якісь побажання щодо їхніх тіл, то наші скульптори зможуть їх врахувати. /Припустима корекція форми тіла/.

Для замовниць: практично у кожної людини певна музика, ті чи інші предмети, що викликають спогади про певний період часу. Улюблена іграшка, перший мобільний телефон, перші квіти, перший
комп’ютер, також і з виготовленням сучасної скульптури в техніці лайфкастинг. Якщо Ви замовите в нашій дизайн студії виготовлення скульптури з Вашого тіла, крім незабутніх спогадів у Вас
буде відмінна можливість в 65 років побачити і порівняти, якими Ви були в 25 років, і навіть показати це онукам!!!

Методи декорування, скульптура в сучасному інтер’єрі:
-Декорування особистих апартаментів: скульптура у спальній кімнаті, робочому кабінеті, залі, скульптура у вітальні.
-Декорування як вхідних груп і ресепшн, так і основних композицій і фото зон в ресторанах, барах, бутіках, модельних і весільних салонах і т. д..
-Застосування скульптури як основного декору в оздоблювальних композиціях.
-Виготовлення настінних світильників і світлових аква інсталяцій у поєднанні з витонченою скульптурою дівчини.
-Застосування скульптури як основного декору у формах меблів.
-Застосувати скульптуру зі свого тіла як подарунок близькій людині.
-Гарна скульптура в композиції з водно – бульбашковими колонами.
-Стильні скульптури в композиції з водоспадами по склу.
-Незвичайні скульптури в композиції зі струнними водоспадами.

Також, крім такого напрямку в скульптурі як лайфкастинг, наша дизайн студія може запропонувати Вам інші техніки виготовлення скульптур. Скульптура на замовлення може бути розроблена і виготовлена нашими скульпторами кардинально іншими технологіями. Наприклад, скульптура лебедів або скульптура орлів які представлені у нас на сайті, розроблялися і впроваджувалися з допомогою металоконструкцій за індивідуальним замовленням для застосування в ландшафтному дизайні з урахуванням волого – і морозостійкісті, як паркова скульптура.

Техніки виготовлення скульптур з металлокаркасу, які запропоновані нашою дизайн студією не мають аналогів, так як були розроблені саме нашими фахівцями. Вони дають можливість передавати дуже високу деталізацію на тонких шарах скульптури без загрози її руйнування, тріщин, розломів і т. д..

Приміром, у скульптури з орлами деякі окремі елементи пір’ я мають довжину 60см, ширину і 12см товщину всього 2см.. Будь-яка бетонна або гіпсова скульптура з товщиною пір’ я всього в 2см просто луснула б при найменшому навантаженні або навіть при перевезенні. А якщо збільшити товщину пір’ я то скульптура буде виглядати примітивно і грубо, а наші скульптури візуально сприймаються дуже красиво, реалістично і витончено.

Від технічних та художніх характеристик, залежать техніки декорування і методи виготовлення скульптури.

Фахівці нашої дизайн студії врахують всі Ваші побажання, на основі чого запропонують Вам свої ідеї з розробки композиції та виготовлення скульптури.

А ми зі свого боку виготовимо для Вас стилізовану або реалістичну скульптуру таким чином, щоб Ви були максимально задоволені результатом.

Поділитися: