Лайфкастинг, скульптура

Лайфкастинг, скульптура

 

Напрямок скульптури лайфкастинг – дуже красивий, сексуальний і трохи незвичайний метод, який досить сильно відрізняється від інших технік виготовлення скульптури. Основна і найбільш приваблива відмінність полягає в тому, що як вихідний матеріал застосовуються реальні жіночі і чоловічі тіла. Хлопці чи дівчата заливаються спеціальним розчином, після чого на його основі виготовляється зліпок, який до деталей передає об’єм і форми тіла.

Мистецтво скульптури та виготовлення скульптури таким методом виглядає ще більш вишукано і дуже сучасно в поєднанні при виготовленні скульптур, нових технологій. Далі дані зліпки декоруються методом хімічної металізації сріблом. Скульптура набуває велику глибину відображення та передачу кольору, у результаті чого такі вироби зорово сприймаються дуже стильно і сучасно.

Дані вироби та композиції виготовляються за допомогою дівчат і хлопців моделей. Також можливі варіанти, коли в ролі моделі можуть виступати замовник або замовниця. За бажанням, при заливці можлива присутність чоловіка або дружини. Якщо у дівчат є якісь комплекси чи побажання щодо їх тіл, то наші скульптори зможуть врахувати Ваші побажання. Припустима незначна корекція форми скульптури.

Для замовниць: практично у кожної людини певна музика, ті чи інші предмети, викликають спогади про певний період свого часу. Улюблена іграшка, перший мобільний телефон, перші квіти, перший комп’ютер, також і з виготовленням скульптури. Якщо Ви замовите в нашій дизайн студії виготовити скульптуру з Вашого тіла, крім незабутніх спогадів у Вас буде відмінна можливість 65 років побачити і порівняти, якими Ви були в 25. І навіть показати це своїм онукам.

Методи декорування та застосування даних скульптур при дизайн оформленні інтер’єру:

-декорування за допомогою скульптур особистих апартаментів в спальній кімнаті, робочому кабінеті, залі, вітальні і т. д..

– декорування за допомогою скульптур як вхідних груп і ресепшн, так і основних композицій і фото зон в ресторанах, барах, бутіках, модельних і весільних салонах.

– скульптура, як основний елемент декору в оздоблювальних композиціях.

– скульптура в настінних світильниках і світлових інсталяціях.

– скульптура у формах меблів, (сходи, барні стійки, різновиди корпусних настінних меблів).

– скульптура як додатковий декор для стінових перегородок.

– застосувати скульптуру зі свого тіла, як подарунок близькій людині.

– поєднання скульптури з водно – бульбашковими колонами.

– поєднання композицій скульптури з водоспадами по склу.

– поєднання композицій скульптури зі струнними водоспадами.

Також, крім такого напрямку в скульптурі як лайфкастинг, наша дизайн студія може запропонувати Вам інші техніки виготовлення скульптури на замовлення. Наприклад, скульптура лебедів або скульптура орлів розроблялися і впроваджувалися з допомогою металоконструкцій за індивідуальним замовленням та з урахуванням волого – і морозостійкісті.

Техніки виготовлення скульптур з металлокаркасу, які запропоновані нашою дизайн студією не мають аналогів, так як були розроблені саме нашими фахівцями. Вони дають можливість передавати дуже високу деталізацію на тонких шарах скульптури без загрози її руйнування, тріщин і розломів.

Приміром, у скульптури з орлами деякі окремі елементи (пір’я на крилі) мають довжину 60см, ширину 12см і товщину пір’я всього 2см.. Будь-бетонна, керамічна або гіпсова скульптура з товщиною пір’я всього в 2см просто луснула б при найменшому навантаженні або навіть при перевезенні. А якщо збільшити товщину пір’я, то скульптура буде виглядати примітивно і грубо. Відносно непоганих результатів стосовно виготовлення тонких елементів в скульптурі можна досягти технологією виготовлення скульптур з склопластику. Але будь-який пластик, як правило, візуально сприймається примітивно і дешево, а наші скульптури візуально сприймаються набагато ефектніше, дуже реалістично і витончено.

І вже ці технології у виготовленні як стилізованих, так і реалістичних скульптур, дають можливість їх застосування і в дизайні інтер’єру, і в ландшафтному дизайні.

– декоративна скульптура

– скульптури в фонтан

– садово-паркова скульптура

– скульптура для заміського будинку

Від технічних та художніх характеристик, залежать техніки декорування і методи виготовлення скульптури.

Фахівці нашої дизайн студії врахують всі Ваші побажання, на основі чого запропонують Вам свої ідеї з розробки композиції та виготовленні скульптури.

А ми зі свого боку виготовимо для Вас ту чи іншу скульптуру таким чином, щоб Ви були максимально задоволені результатом.

Поділитися: