Дизайн вітальної кімнати та залу

  • Home
  • /
  • Portfolio
  • /
  • Дизайн вітальної кімнати та залу

Дизайн вітальні та залу

 

Дизайн проект вітальні чи залу, практично завжди, є центром уваги будь – яких інтер’єрів. Як правило, у вітальні, крім заданих форм та ліній, досить чітко читається приналежність інтер’єру до того, чи іншого стильового напрямку.

Дизайн вітальні чи дизайн залу може бути в класичному стилі або дизайн в сучасних стилях, таких як хай – тек, мінімалізм чи дизайн в стилі модерн. Який стиль Ви б не обрали, вітальня, в будь – якому випадку – це обличчя вашого інтер’єру. І розробка дизайн проекту вітальні це завжди для нас  відповідально і дуже цікаво.

Стилі та стильові напрями в дизайні та архітектурі при розробці, як вітальні, так і інших інтер’єрів, дають певну послідовність, частіше це зустрічається коли дизайн в класичному стилі. В результаті чого, при дизайн оформленні можливі повторення, наприклад, ліпного декору або репродукцій картин в класиці або прямих форм і ліній в мінімалізмі, і це  нормально.

Кожен дизайнер, як і художник, має свій відмінний стиль та почерк. І саме у вітальнях ми найчастіше застосовуємо ексклюзивні і нестандартні елементи декору та техніки декорування. Розробляємо таке оформлення, яке виділяє саме Ваш інтер’єр з сотень тисяч інших дизайн проектів.

Багато хто намагається скопіювати того чи іншого художника або дизайнера і в кращому випадку, це буде просто копія. А ми працюємо так, що дизайн оформлення вітальні в оригіналі буде саме у Вас.

Поділитися: