Дизайн ванної та санвузла

  • Home
  • /
  • Portfolio
  • /
  • Дизайн ванної та санвузла

Дизайн ванної та санвузла

 

Дизайн ванної кімнати, з технічної сторони трохи схожий на розробку дизайну кухні. Особливо в тих випадках, коли інтер’єр ванної не дуже великий, а бажання розмістити різну техніку більше ніж сама площа.

У великих будинках, як правило, є котельня чи інше техприміщення, а в квартирах зазвичай не передбачено спеціальної кімнати для котла чи пральної машинки. І досить часто всю цю техніку розміщують у ванній кімнаті, плюс унітаз, біде, умивальник, саму ванну, чи душову і це все ще потрібно правильно і функціонально розмістити і оформити.

Після такого перенасичення різними меблями та апаратурою ванна кімната сприймається більше як технічна зона і інтер’єр особистої гігієни це трохи неправильно.

Як правило, коли йде дизайн і декор оформлення ванної кімнати, увага більше акцентується на різновидах керамічної плитки чи мозаїки. Досить великий вибір керамічної плитки, який існує на даний момент – це дуже добре, але обмежуватися тільки однією керамікою трохи нудно і примітивно.

В першу чергу ванна кімната – це інтер’єр, який вимагає не менше уваги, ніж вітальня чи зимовий сад. Застосування вставок натяжної стелі, спеціального вологостійкого ламінату або паркетної дошки, наливних 3 D підлог, ліпного декору чи розпису стін у ванній кімнаті, розбивають стереотипи про монотонність даного інтер’єру.

Наприклад, при застосуванні у ванній кімнаті, замість стіни, що відокремлює ванну кімнату від залу, напівпрозорого водоспаду по склу. З нанесеним на його скло гірським пейзажем, через який не чітко, але все – таки читається силует людини, яка знаходиться у ванній. Ванна кімната після такого оформлення вже не виглядає як технічна зона чи просто зона для миття і сприймається вже зовсім по – іншому.

Поділитися: