Дизайн спальні

Дизайн спальні

 

При розробці дизайн проекту однокімнатної квартири або дизайну двокімнатної квартири чи великого будинку, сучасна спальна кімната в будь – якому випадку займає особливе місце при проектуванні та дизайн оформленні.

Основна і досить суттєва відмінність спальних кімнат одно і двокімнатних квартир від великих будинків – це площа самого інтер’єру. В квартирах площа зазвичай досить обмежена, що трохи ускладнює конструктивні зміни інтер’єру та оформлення спальні. Наприклад переміщення стінових перегородок, так само їх нарощування для декоративних ніш, чи заглиблень.

З іншого боку, коли розробляється дизайн проект спальні, існує досить багато різних факторів, що об’єднують спальні кімнати як звичайних квартир, так і великих заміських будинків. Ми розробляємо дизайн спальні таким чином, щоб Вам було максимально зручно і комфортно, і не має значення, який  великий за площею інтер’єр спальної кімнати.

Крім застосування в спальній стильного, красивого, але не дуже активного декору, досить велике значення ми приділяємо освітленню. Адже обстановку і візуальне сприйняття інтер’єру можна повністю змінити простим натисканням на вмикач.

При дизайн оформленні спальної кімнати ми використовуємо як мінімум три – чотири різних види освітлення, що робить перебування в спальні максимально комфортним і затишним для Вас. І, залежно від Вашого настрою, атмосфера інтер’єру може повністю змінюватись з звичайної на інтимну, інтер’єр для читання книг чи перегляду телевізора.

Поділитися: