Дизайн кухні

Дизайн кухні

 

Дизайн кухні при загальному оформленні інтер’єру має досить велике значення. Підбір меблів та декоративних покриттів фасадів повинен поєднуватися зі стильовим напрямком і загальним оформленням інтер’єру.

Також важливу роль відіграє правильне розміщення основного та додаткового наборів апаратури. Основний набір – це мийка, плита, холодильник. До додаткової апаратури відносяться: посудомийна машина, вмонтовані кухонні комбайни і т. д.

Однією з основних помилок при зонуванні та розміщенні меблів як для звичайної кухні, так і коли прораховується кухня студія  є розташування газової плити між холодильником і мийкою. Розміщення має бути функціональне, а тягнути продукти з холодильника в мийку або навпаки через плиту це неправильно і незручно, а таких деталей і дрібниць сотні.

Коли розробляється дизайн проект кухні, всі ці дрібниці і деталі враховуються в обов’язковому порядку, починаючи з простої кухні і закінчуючи більш складними кухнями студіями. Дизайн кухні студії та дизайн звичайної кухні особливо актуальний в невеликих інтер’єрах квартир чи будинків, коли площа не дуже велика і на рахунку кожен сантиметр.

Необхідно розробити дизайн кухні таким чином, щоб правильно помістити всю необхідну апаратуру, прорахувати всі посадочні та прохідні зони так, щоб при приготуванні їжі, чи просто перебуванні на кухні це було максимально зручно, комфортно і функціонально, не забуваючи про дизайн як самих меблів, так і про загальний інтер’єр кухні.

Фахівці нашої дизайн студії на високому рівні розроблять для Вас дизайн кухні в Чернівцях. Після розробки дизайн проекту кухні на основі затверджених креслень, завірених з Вами форм і стилістики, в досить стислі терміни і за помірними цінами йде як виготовлення  меблів, так і впровадження загального інтер’єру кухні. Ми будемо раді допомогти Вам втілити Вашу мрію в реальність.

Поділитися: