Дизайн коридору

Дизайн коридору

 

При вході в будь – яке приміщення, дизайн  передпокою та коридору – це перше, що кидається в очі, і, залежно від його оформлення складається перше враження про інтер’єр в цілому. Хоча коридори у більшості людей асоціюються просто з роздягальнею і прохідною зоною.

Ми ставимося до коридорів, з такою ж відповідальністю, як і до будь – якого іншого інтер’єру. Коридор є окремою зоною, що вимагає особливої уваги і опрацювання. При розробці дизайну коридорів, крім красивого оформлення, ми обов’язково беремо до уваги функціональну сторону інтер’єру, враховуючи розміщення меблів, декору і прохідних зон.

Зазвичай ми не завжди вириваємо і дуже яскраво виділяємо передпокої і коридори, посилено акцентуючи на них  увагу, а частіше гармонійно вписуємо їх в загальний інтер’єр та стилістику. Хоча коли необхідно виділити і акцентувати увагу на тій чи іншій зоні – ми це робимо. Все залежить від поставленого перед нами завдання і основної ідеї оформлення інтер’єру.

У коридорі, крім підлогових покриттів, декоративних покриттів на стінових перегородках, різних форм і ліній на стелі, дуже велике значення має дизайн меблів і дизайн шаф. Зазвичай коридори не мають великої площі та великих прохідних зон, досить часто елементами декору служать самі меблі, їхні форми, лінії, візерунки, текстури та оздоблювальні матеріали.

Ми до дрібниць підбираємо для  меблів не тільки декоративні покриття, але й розробляємо дизайн їхніх форм, розмірів з урахуванням загального оформлення інтер’єру та елементів декору.

Поділитися: