Дизайн дитячої кімнати

Дизайн дитячої кімнати

 

До дизайну дитячої кімнати ми підходимо не менш відповідально, ніж до будь-якого іншого інтер’єру. Дизайн проект дитячої кімнати включає в себе досить багато різних нюансів і деталей, з якими необхідно рахуватися, і які при розробці дитячої ми враховуємо в обов’язковому порядку.

Наприклад, однією з досить важливих деталей є розробка такого дизайну, щоб дизайн оформлення дитячої кімнати було актуальним, відповідало смаку дитини і залишалося  стильним ще певний період часу. Дитина росте та розвивається достатньо швидко і те, що їй подобатися і було цікавим сьогодні, завтра вже “вчорашній день”, а робити кожен місяць або пів року новий ремонт мало кому сподобається.

Дизайн дитячої кімнати ми створюємо таким, що коли дитина дорослішає, задані нами форми, лінії, елементи декору не прив’язують її до певного періоду часу, а сприймаються стильно і актуально протягом як мінімум ще п’яти років. За виключенням тих випадків, коли замовник самий дає чітку, тематичну прив`язку до сюжету.

Ми працюємо як з кожним інтер’єром, так і з кожною дитиною в індивідуальному порядку. Розглядаємо кожну дитину; хлопчика чи дівчинку, як маленького замовника, і робимо все для того, щоб оформлення його кімнати максимально відповідало його смаку, характеру та темпераменту. Всі наші роботи дитячих кімнат сприймаються яскраво, красиво і динамічно.

Поділитися: