Чернівці дизайн інтер’єру

 • Home
 • /
 • Portfolio
 • /
 • Чернівці дизайн інтер’єру

Чернівці дизайн інтер’єру

 

Чернівці дизайн інтер’єру – працювати над створенням дизайн проекту інтер’єру нам завжди дуже цікаво і захоплюючи. Кожен раз придумувати – щось нове, створювати, творити і втілювати в життя самі незвичайні, і на перший погляд, нереальні ідеї – дуже цікаве і захоплюючи заняття.

      Дизайн проект інтер’єру

          Особливості створення дизайну інтер’єру:

 • Чим складніше і незвичайніше ідея, тим цікавіше її втілити в життя. Хоча, основна суть дизайну полягає не в тому, щоб просто придумати або впровадити щось незвичайне, а в тому, щоб розробити комфортний, стильний і красивий інтер’єр, в якому навіть сама нереальна ідея була б грамотно обіграна і гармонійно вписана в інтер’єр будинку.
 • Також, крім втілення в життя різноманітних ідей і творчості, розробляючи дизайн інтер’єру будинку або дизайн квартири, в першу чергу ми враховуємо функціональну сторону. І коли Ви бачите красивий і стильний дизайн інтер’єру, потрібно пам’ятати що створюючи дизайн кімнати, ми всю цю красу починали з функціоналу. Підбір стилів, призначення кімнат, розподіл на зони і розробка зонування, розробка планів електрики і планів стелі.

Функціональна сторона є основою дизайну, яку після того як все враховано до найдрібніших деталей, ми максимально маскуємо таким чином, що вся увага перемикається на композиції, елементи декору, освітлення, колір, текстури, різноманітні форми і лінії, які, в свою чергу належать до певного стилю.

В результаті чого, створений для Вас дизайн котеджу, офісу, кафе, ресторану, дизайн кімнати або дизайн квартири об’єднує в собі такі чинники як комфорт, затишок і функціонал з творчістю та красою в дизайні інтер’єру, не маючи значення який саме стиль Ви вибрали для оформлення Вашого інтер’єру.

      Основні наші переваги:

 1. Висококваліфікований персонал і відповідно висока якість робіт при розробці дизайн проекту і його впровадженні (збільшена комплектація дизайн проекту кресленнями для інтер’єрних композицій та декорування).
 2. Вільне володіння кардинально різними стилями в дизайні інтер’єру, велика кількість як спроектованих, так і готових дизайн проектів в різних стильових напрямках.
 3. Свій, окремий напрямок у створенні сучасного мистецтва і ексклюзивних елементів декору, дозволяє впроваджувати в життя найскладніші і неймовірні елементи декору, які придумали і спроектували дизайнери.
 4. Свій, окремий напрямок в аквадизайні, який дозволяє розробляти дизайн інтер’єру з його застосуванням без якихось обмежень з технологічного або мистецького боку.
 5. Основна спеціалізація – робота з унікальними проектами і ексклюзивом, що в свою чергу робить такі інтер’єри не підвладним змінам в моді і трендам в дизайні. Ексклюзивні інтер’єри не старіють, не виходять з моди і їх не потрібно переробляти через кожні пів року або рік.

Вибір стилів і стильових напрямків які подобаються саме Вам, в більшій своїй частині дає нам можливість більш точно визначити Ваші смаки і переваги, а ми розробляючи для Вас дизайн проект інтер’єру, об’єднуємо всі ці фактори і втілюємо в життя найрізноманітніші ідеї, Ваші цілі, мрії та побажання.

Отримайте детальну інформацію заповнивши просту формуЕтапи впровадження дизайн проекту coffee-bar ``ALLURE``

 • Дизайн проект coffee bar
 • Дизайн стелі
 • Дизайн барної стійки
 • Дизайн фотозони
 • Впровадження дизайн проекту coffee – bar

Дизайн проект coffee  bar

Під час обговорення концепції дизайну і побажань замовника, перед нами було поставлене ​​завдання розробити незвичайний, стильний та сучасний дизайн інтер’єру.

В концепції дизайну ми зробили акцент на сучасних текстурах та матеріалах і трохи незвичайних підходах їх поєднання. Максимально сконцентрували увагу на те, щоб з таких матеріалів створити красиві та незвичайні композиції і стильний інтер’єр.

З текстур і матеріалів ми надали перевагу таким як дзеркало, канат, хромовані труби, обвуглене дерево і декоративна сталь. Самі по собі такі матеріали як дзеркало, хромовані труби або просте дерево, не є чимось не є чимось надзвичайним,  але наші дизайнери їх обіграли таким чином, що ці текстури і матеріали в композиції виглядають просто приголомшливо.

Дзеркальна мозаїка ручної роботи в поєднанні з декоративною сталлю, композиції з обвугленого дерева з мозаїкою і RGB підсвіткою, відрізки хромованих труб протягнуті в чорні канати, що входять в точку сходу.

Спочатку нами було розроблено та завірено зонування (місце розташування меблів), розроблені плани стелі, дизайн фотозони, дизайн зони Т.V. і барної стійки. В результаті, був розроблений дизайн проект і візуалізація інтер’єру в повному обсязі, після чого узгоджувались деталі та були розроблені всі необхідні креслення для його впровадження.

Дизайн проект інтер’єру coffee  bar «Allure» розроблений і готовий переходити до другої стадії – впровадження дизайн проекту.

Дизайн стелі

Дизайн і декорування стелі та  етапи їх впровадження. Після того, як гіпсокартонні і шпаклювальні роботи  завершені, до оформлення стелі приступають декоратори.

Для її декорування ми застосували чорні канати, які просунули в відрізки з хромованих труб. З лівого і з правого боку, біля композиції з телевізором, канати йдуть в точку сходу. Кожен наступний відрізок труби і відстань між трубами трохи більше за попередній.

Дизайн стелі і композиції з канатами та трубами, розроблені таким чином, що якщо дивитися на стелю від зони Т.V., то лінії канатів і труб йдуть на збільшення і стеля візуально розширюється. А якщо дивитись від барної стійки, або з фотозони, то лінії звужуються і входять в точку сходу, роблячи основний акцент на центральній композиції біля зони Т.V.. Такі техніки декорування можна віднести до роботи з ілюзіями, це називається ілюзією форм з входом або виходом з точки фокуса.

Також для декорування ми застосували чорний колір з невеликою вставкою фіолету і дзеркальну мозаїку ручної роботи. Ми поєднали форми, колір, і сам дизайн стелі з композиціями на стінах. За допомогою стелі підкреслили і виділили зонування та зробили дизайн стелі єдиним цілим з дизайном інтер’єру.

Дизайн барної стійки

Для декорування барної стійки нами був застосований декор, подібний  до того, що і в загальному оформленні інтер’єру. Такі сучасні меблі для барів і ресторанів візуально сприймаються дуже стильно і трохи незвично.

Барна стійка розроблена таким чином, що на її задній стінці, приблизно по центру, встановлена тумба зі скляними поличками, на яку нанесений справжній двокомпонентний метал (декоративна сталь).

Три вставки хромованої сітки, що вмонтовані в тумбу, відображають і розсіюють приховане світло на скляні полички та склянки, надаючи центральній композиції стильний і сучасний вигляд.

Дизайн барної стійки спроектований так, що з лівого і з правого боку від центральної конструкції розміщені композиції з обвугленого дерева та дзеркальної мозаїки ручної роботи. Крім візуального декору, вони також служать і з функціонального боку, адже прямо в них вмонтовані полички для різноманітних пляшок, кави, декору.

Ну, і звичайно, світлодизайн та R.G.В. підсвітка, декорування барної стійки прихованим освітленням, яке встановлено як по внутрішньому, так і по зовнішньому периметру композицій. Обпалені форми дерева вкриті кількома шарами лаку, і, коли освітлення потрапляє на дзеркальну мозаїку або обвуглені частини дерева, воно все грає і виблискує при найменшій зміні кута огляду.

Дизайн і декор барної стійки розроблений індивідуально під дизайн інтер’єру та не має аналогів.

Дизайн фотозони

Досить велика частина відвідувачів просунутих нічних клубів, кафе, барів чи ресторанів, особливо дівчата люблять робити селфі. Дизайн та декорування фотозони для власників таких закладів дуже якісна  безкоштовна реклама.

Потрібно всього лише один раз зробити стильний та красивий дизайн фотозони – далі вже самі відвідувачі будуть робити рекламувати і піарити Ваш заклад. Тому розробка дизайну і оформлення фотозони є одним з ключових аспектів у дизайні інтер’єру просунутих бутиків, барів та ресторанів.

Для того, щоб замовнику крім візуальної краси, такий вид реклами його закладу давав хороші результати, дизайн і декор фотозони вимагає індивідуального підходу і певних знань. Ми до таких завдань підійшли не менш відповідально, ніж та до розробки інших композицій в даному інтер’єрі, скоріше навпаки, приділяючи фотозоні навіть трохи більше уваги.

Проте фотозона не повинна бути кричущою, хоча і є однією з найактивніших композицій в дизайні інтер’єру.

Стримані, стильні і трохи незвичайні форми композицій з обвугленого дерева, канатів, дзеркальної мозаїки, вставок металу, ну і звичайно, назва та логотип «ALLURE», розміщені таким чином, що коли на тлі такої композиції роблять фото, то вони виходять дуже красивими і стильними, одночасно виділяючи і підкреслюючи рівень та статус даного закладу.

Впровадження дизайн проекту coffee – bar

Декорування та втілення дизайн проекту інтер’єру coffee bar «Allure» було не менш цікавим і захоплюючим, ніж його розробка. Не дивлячись на великий досвід і високий рівень наших декораторів, більшу частину декору ми робили вперше.

А з іншого боку, для того щоб розвиватися і робити ексклюзивний та стильний дизайн інтер’єру потрібно експериментувати. Але не всліпу, а чітко розуміючи, що ти робиш і якого саме результату хочеш досягти по закінченню.

Ми обпалили ворсинки на канаті і пофарбували його в чорний колір. Після обвуглювання дерева і першого його лакування, ми аерографом вводили темно червоні і темно зелені півтони і перламутри, хоча на фото дерев’яні композиції більше схожі на просто чорні, насправді, коли дивитися наживо всі композиції грають півтонами.

Ми не захотіли наносити сталь такими техніками, як рекомендував виробник, і придумали свою техніку нанесення. Саме так і з дзеркалами індивідуальне підрізування кожного шматочка дзеркала та дзеркальної мозаїки вручну. Ми не захотіли застосовувати елементи декору, меблів або освітлення, які можна побачити на кожному кроці в інших барах чи ресторанах і які через невеликий період часу застаріють і будуть не актуальні.

А за допомогою високого рівня наших дизайнерів і декораторів, ми зі звичайних матеріалів зробили яскраві, красиві і водночас стримані композиції. Стильний і ексклюзивний дизайн інтер’єру, який не має аналогів ні в Україні ні за її межами. Адже саме таке завдання стояло перед нами на початковому етапі розробки дизайн проекту.