Декоративні ландшафтні водоспади

  • Home
  • /
  • Portfolio
  • /
  • Декоративні ландшафтні водоспади

Ландшафтні декоративні водоспади

Наша дизайн студія пропонує Вам дуже великий вибір: ландшафтні декоративні водойми, декоративні водойми для дому, водоспади, озера, річки, їх виготовлення в різних стильових напрямках та різних рівнів складності. Ми працюємо з будь – яким клієнтом та під будь – який бюджет замовника. Починаючи з монтажу та декорування простих пластмасових резервуарів і закінчуючи надскладними аква композиціями коли цілі ріки, декоративні каскади, ставки, та озера можуть знаходитися в повітрі, над рівнем води.

Також, для того, щоб замовник не купував «кота в мішку» і точно знав скільки і за що він платить, перед впровадженням ми в 3D розробляємо дизайн водоспаду або річки, включаючи в аква композицію всі необхідні форми і лінії, озеленення, та підбір рослин для аква виробу. До найменших деталей моделюються практично всі аква вироби та аква композиції.

В результаті чого Ви самі можете коригувати ціну виробу, його форми, розміри і рівень складності. Кількість річок, островів, каскадів, переливів, підводних і надводних скель, гротів, тунелів і т.д. Тобто, весь аква декор, формуючи всі технічні та художні характеристики.

Також, за необхідності трохи здешевити виріб, наші фахівці допомагають Вам зробити це ще на стадії моделювання, шляхом відмови від надто складних деталей конструкції. І робимо ми це так, щоб візуальне сприйняття аква композиції з художньої сторони залишалося максимально високим. Навіть якщо в подальшому замовник обирає самий простенький декоративний водоспад для саду чи водоспад для дачі економ варіанту, ми в будь – якому випадку зробимо його професійно і красиво. Хоча, чим детальніше пророблені запропоновані нами декоративні штучні водоспади для саду, тим вище їх  декоративні та художні характеристики і, відповідно, краса самого водоспаду та його візуальне сприйняття.

Поділитися: