Декоративні інтер’єрні водоспади

  • Home
  • /
  • Portfolio
  • /
  • Декоративні інтер’єрні водоспади

Декоративні інтер’єрні водоспади

Стаціонарні, штучні інтер’єрні водоспади – це як правило досить складна аква композиція, що включає в себе не тільки каскади, та переливи води, а також художнє оформлення бічних, та задніх фонів, різними техніками декорування з прив’язкою до сюжету.

Декоративні інтер’єрні водоспади – це водоспади в квартирі, чи водоспади в будинку, вони як і ландшафтні водоспади мають кілька видів виготовлення. Мається на увазі, що основний резервуар може бути пластмасовим, плівковим, бетонним, мати в собі скляні вставки і т.д. . Інтер’єрні водоспади навіть без оформлення задніх фонів значно складніші від ландшафтних.

Якщо ландшафтний водоспад середнього і нижче середнього рівня складності можна спробувати зробити самостійно, або з майстрами аматорами, то з інтер’єрними водоспадами експериментувати точно не потрібно. Уявіть собі витік води в 150 – 200 літрів. А якщо витік в 1,5 – 2 тонни води на п’ятому поверсі. Вимальовується мало приємна і досить вражаюча картина, а з любителів гарантії на виріб особливо не запитаєш.

Хоча з іншого боку якщо за ту чи іншу аква композицію беруться фахівці, нічого понад складного в її створенні немає. Якщо невеликі стаціонарні водоспади ми все частіше можемо бачити в наших журналах по дизайну чи на телебаченні, то аква декор, та аква композиції з застосуванням в інтер’єрі річок, озер, гротів і т.д., залишається пріоритетом іноземних дизайнерів. Це трохи неправильно і такі стереотипи потрібно міняти.

Немає таких понад складних нюансів, при проектуванні або впровадженні яких ми не могли б реалізувати. Також відносно і цін на виріб, не потрібно думати, що якщо це стаціонарна аква композиція, то буде дуже дорого. Тим більше що Ви самі можете корегувати ціну вибираючи, чи буде основний резервуар дешевший пластмасовий, або це буде монолітна конструкція, чи буде річка в інтер’єрі оброблена каменем з кованим містком, чи це буде скляна річка зі скляним містком. Вибір завжди залишається за Вами.

А фахівці нашої дизайн студії на професійному рівні допоможуть Вам розробити дизайн, та виготовити саме ту аква композицію, що влаштує Вас як із фінансової сторони, так і зі сторони стилістики, та рівня декорування.

Поділитися: