Декоративні інтер’єрні водоспади

  • Home
  • /
  • Portfolio
  • /
  • Декоративні інтер’єрні водоспади

Декоративні інтер’єрні водоспади

 

Штучні інтер’єрні водоспади і водойми – це як правило досить складна аква композиція, що включає в себе не тільки каскади і переливи води, а також художнє оформлення бічних і задніх фонів, різними техніками декорування з прив’язкою до сюжету або стилю в інтер’єрі.

Декоративні інтер’єрні водоспади – це водоспади в квартирі або в будинку, як і ландшафтні водоспади, вони мають кілька видів виготовлення. Мається на увазі, що основний резервуар може бути пластмасовим, плівковим, бетонним, мати в собі скляні вставки і т.д.. Інтер’єрні водоспади, навіть без оформлення бічних і задніх фонів значно складніші від ландшафтних та їх виготовленням повинен займатися відповідний персонал.

Якщо ландшафтний водоспад середнього і нижче середнього рівня складності деякі замовники намагаються зробити самостійно або з майстрами любителями, то з інтер’єрними водоспадами експериментувати не бажано. Адже там потрібні знання не тільки гідроізоляції та декорування але і розуміння того що в приміщенні з великою відкритою площиною води буде трохи збільшена вологість. Хоча в мансардах, холах, зимових садах і інших пересушених інтер’єрах це буде швидше плюсом, ніж мінусом і не буде вимагати додаткового обладнання.

Такі інтер’єрні водойми та водоспади – це як правило щось середнє між оформленням великого інтер’єрного басейну та декорування акваріума. Ну і відповідно, чим більше і масштабніше композиції, тим красивіше можна оформити той чи інший інтер’єр.

І якщо невеличкий стаціонарний водоспад в будинку ми все частіше можемо бачити в наших журналах по дизайну або на телебаченні, то аквадекор і аква композиції із застосуванням в інтер’єрі річок, озер, гротів і т.д., залишаються пріоритетом іноземних дизайнерів. Це не правильно і такі стереотипи потрібно міняти.

Хоча інтер’єрні водойми та водоспади, як правило, складніше ландшафтних і при їх створенні технологічних нюансів трохи більше ніж в ландшафті, немає таких понад складних аспектів, при проектуванні або впровадженні яких ми не могли б реалізувати.

Також Ви самі можете регулювати технологічні і художні характеристики майбутньої композиції і вибирати – чи буде основний резервуар пластмасовий, або це буде монолітна конструкція, чи буде річка в інтер’єрі оброблена каменем з кованим містком, або це буде скляна ріка зі скляним мостом. Вибір завжди залишається за Вами.

А фахівці нашої дизайн студії на професійному рівні допоможуть Вам розробити дизайн і зробити впровадження саме тієї аква композиції. Від якої Ви будете задоволені візуально та емоційно, як з боку стилістики інтер’єру, так і самого декору, і рівня декорування.

Дизайн басейну, декоративних водоспадів і водойм, інтер’єрних фонтанів і інших водних композицій, ми розробляємо в будь-яких стилях і стильових напрямках залежно від побажання клієнта і дизайн оформлення інтер’єру.

Поділитися: