Декоративне ландшафтне освітлення

  • Home
  • /
  • Portfolio
  • /
  • Декоративне ландшафтне освітлення

Декоративне ландшафтне освітлення

 

В ландшафтному дизайні і особливо в дизайні екстер’єру декоративне освітлення відіграє настільки важливе значення, що його навіть важко переоцінити. Світлодизайн та декоративне ландшафтне освітлення, це фактично цілий та повноцінний напрямок в дизайні.

І його різноманітність в ландшафтному дизайні досить велика. Це як звичайні стовпчики та ліхтарі, так і різноманітні врізні ліхтарі які встановлюються прямо в тротуарну плитку, бетон або бруківку. Ліхтарі і всілякі світильники для освітлення фасадів будівель, надводне та підводне освітлення водойм, басейнів і фонтанів.

Дизайнери та декоратори нашої дизайн студії розробили декоративне освітлення преміум класу яке не має аналогів взагалі. Йдеться про врізне декоративне освітлення елементів фасаду та інших елементів ландшафтного дизайну і малих архітектурних форм. Це не приховане світло, а саме розсіяне освітлення для екстер’єру.

У прихованому освітленні джерело світла просто фіксується в ніші або в поглибленні, а в розсіяному освітленні світло проходить крізь вітраж, текстиль, оргскло і т.д., ми ж застосовуємо спеціальний і надміцний полікарбонат.

У денний час, коли освітлення не включено, на тому чи іншому елементі декору де ми встановили наше освітлення виходить не просто дірка чи ніша як при прихованому освітленні, а та ж форма декору що і на основному елементі декору, тільки зменшена і з іншого текстурою. В результаті чого навіть без включеного освітлення за рахунок різних текстур, декоративні елементи фасаду або будь-яких ландшафтних композицій виглядають набагато красивіше ніж простий фасадний декор.

А коли ввечері включається освітлення, там і говорити нічого не потрібно – це потрібно бачити. Ландшафтний дизайн вночі та дизайн фасаду вночі і його візуальне сприйняття та різниця між готовими світильниками і врізним розсіяним освітленням просто колосальна, адже ми ще на етапі планування форм фасадного декору, враховуємо якої висоти, ширини, і на яку глибину потрібно встановити вставку з полікарбонату, щоб фасадний декор або форми ландшафтних композицій виглядали максимально красиво і витончено.

Розробляючи для Вас ландшафтний дизайн і дизайн екстер’єру, ми зробимо його не просто красивим, а дуже стильним і вишуканим, який підкреслить необхідні нам форми, споруди і інші елементи екстер’єрного декору та ландшафтних композицій.

Поділитися: