Декорування

Декорування

 

Є одним з найбільш творчих етапів при оформленні або впровадженні дизайн – проекту. З допомогою декорування можна гармонійно доповнити і прикрасити інтер’єр, без особливих конструктивних змін. Декорування інтер’єру, як правило, застосовується в трьох основних випадках:

 • При розробці дизайн – проекту на етапі планування були продумані елементи декору або цілі композиції для додання об’єкту індивідуальності і ексклюзивності. Приміром, ексклюзивний декор ручної роботи у вигляді квітів в дитячій кімнаті, яка в такому виконанні більше ніде і ніколи не повториться. І після здачі дизайн – проекту проходить його впровадження та декорування інтер’єру.
 • Декорування вже готового інтер’єру, який трохи застарів, так як ремонт робився досить давно. Господарі хочуть його трохи оновити і прикрасити. В такому випадку, декорування оптимальний варіант, який не вимагає великих фінансових вкладень, так як не зачіпає конструктивних і кардинальних змін інтер’єру.
 • Третій варіант, це коли вже є готовий інтер’єр. Наприклад, замовник купив нову квартиру і спробував з допомогою журналів та інтернету створити дизайн своїми руками. В результаті ремонт зроблений, грошей вкладено багато, а результат бажає кращого. У такому разі вдаються до допомоги фахівців, вони доповнюють і декорують «зверху» вже готового інтер’єру.

 

Ви повинні розуміти, що при наявності гарного смаку, Ви з легкістю зможете підібрати до своєї шубки красиві і стильні чобітки або сумочку, але для красивого оформлення інтер’єру на професійному рівні наявність просто гарного смаку – це дуже мало. Все залежить від того, скільки часу, сил і нервів Ви готові витратити, щоб створити інтер’єр самостійно і який результат Ви хочете отримати на виході. І ми готові Вам в цьому допомогти.

Поняття декорування включає в себе не тільки декорування на об’єкті (декорування інтер’єру), а також предметний дизайн, виготовлення декору і творів сучасного мистецтва в майстернях або спеціалізованих мистецьких салонах.

           Які наші переваги:

 • Ми спеціалізуємося на виготовленні унікального і ексклюзивного продукту (творів сучасного мистецтва).
 • Ексклюзив не підвладний змінам моди, трендам і тенденціям, та завжди на кілька рівнів вище звичайного декору масового споживання.
 • Високий рівень компетентності нашого персоналу. Художники, скульптори і декоратори легко працюють в різних стилях і стильових напрямках.
 • За період роботи дизайн студії нами були виготовлені не просто незвичайні окремі елементи декору, а створені понад 10 нових, цілих напрямків у сучасному мистецтві.

Після того, як Ви скористаєтеся послугами нашої дизайн студії з декорування інтер’єру, ми підбираємо елементи декору або цілі композиції з урахуванням вже готових форм, кольору і текстур в інтер’єрі. Також, в обов’язковому порядку, враховується Ваш смак і Ваші уподобання того чи іншого стилю в дизайні інтер’єру. В результаті чого, без втрати нервів, сил і часу Ви отримуєте якісний і вишуканий інтер’єр.

А якщо мова йде не про декорування інтер’єру на місці, а про виготовлення елементів предметного дизайну і про твори сучасного мистецтва, від нашої дизайн студії. То, тут з упевненістю можна сказати, що ми не просто можемо виготовити такі вироби, але і за необхідності при їх розробці і створенні задати їм потрібний стильовий напрямок або сюжетну лінію.

Наша дизайн студія пропонує Вам ексклюзивний декор для дому, декорування квартир, декор інтер’єру, настінний живопис, барельєфні та мозаїчні панно і картини ручної роботи, хімічну металізацію сріблом і обвуглене дерево. Виготовлення скульптур і декоративні техніки нанесення різноманітних текстур, інкрустацію декоративних виробів та настінних панно камінням та кристалами.

Отримайте детальну інформацію заповнивши просту формуЕтапи робіт, розпис по рельєфу, барельєф ``Павичі``

 • Дизайн проект спальної кімнати
 • Барельєф «Павичі» – нанесення графіки
 • Нанесення об’єму – рельєфне панно «Павичі»
 • Розпис по рельєфу – барельєф «Павичі»
 • Об’ємний настінний живопис – барельєф «Павичі»

Дизайн проект спальної кімнати

Дизайн спальні та рельєфне панно в спальній кімнаті. Перед тим, як наші декоратори приступили до виготовлення панно, цьому передував цілий ряд подій та робіт.

А саме: ми разом із замовником погоджували зонування (місцезнаходження меблів) та їх форми, в яких стилях буде розроблений дизайн та оформлення спальної кімнати. Розроблялися плани стелі, освітлення, підбір декору (панно з павичами) і оформлення зони Т.V., розроблялися форми та колір текстилю.

Спочатку розроблявся дизайн спальної кімнати в сучасній класиці з елементами декору і форм стелі в стилі арт- нуво (еклектика стилів арт- нуво та сучасної класики). Центром композиції був барельєф в спальній кімнаті «Павичі».

І тільки після того, як дизайн був розроблений і вся композиція стала єдиним цілим, декоратори,  дотримуючись креслень і виходячи з малюнка з павичами, який був в дизайн проекті, приступили до виготовлення барельєфа «Павичі».

Барельєф «Павичі» – нанесення графіки

Початковий етап виготовлення рельєфного панно, як і в настінному живописі, мозаїці і т.д. – це нанесення графіки, виходячи з необхідних нам форм та розмірів. Перед тим, як на рельєфне панно наносити об’єм, декоратори знаходять крайні точки основних елементів і графікою прописують попередній малюнок композиції на стіні.

Так як прямо зверху по графіці буде наноситися об’єм, який надалі її закриє, то прописувати малюнок графікою в високій якості і з великою деталізацією немає необхідності. Нанесення малюнка графікою, це хоч і необхідний, але проміжний та підготовчий етап для нанесення рельєфу в художньому об’ємному живописі.

Нанесення об’єму – рельєфне панно «Павичі»

Нанесення об’єму в рельєфному живописі ділиться на кілька різних етапів. Рельєфне панно з шпаклівки чи декоративної штукатурки наноситься і розподіляється приблизно рівномірно по всій площині на домінуючих елементах композиції. Спочатку, по графіці, дещо грубо задається об’єм.

Потім, вже по нанесеному рельєфу скульптор ще раз опрацьовує об’ємні форми та лінії, але вже більш прискіпливо і деталізовано.

І коли рельєфне панно з декоративної штукатурки має певний рівень деталізації – виглядає вже досить привабливо. Для того, щоб воно сприймалося ще більш витонченішим, скульптор вже майже по готовому рельєфу працює різцями, роблячи підрізування і поглиблення в певних місцях.

Далі проходить грунтування та інші підготовчі процеси для нанесення фарби на рельєф.

 

Розпис по рельєфу – барельєф «Павичі»

У більшій своїй частині горельєфи, барельєфи, рельєфні панно та картини монотонні або виконані в сепії.

Ми ж створюємо об’ємний настінний живопис, і не просто об’ємний живопис, а поєднання відразу декількох кардинально різних технік нанесення настінного живопису.

Барельєф в кольорі: ми фарбами малюємо по рельєфу поєднуючи в одній композиції техніки лесування та роботи мазком, торцювання, тампування та протяжка тканинами, робота фарбопультом і аерографом.

Звичайно, для того, щоб рельєфне панно в кольорі вийшло не забитим та наляпистим, потрібно вміти правильно об’єднати в одному барельєфі всі ці техніки, а для цього потрібні певні знання та досвід.

Художник – декоратор повинен дуже тонко відчувати, що потрібно «підкреслити», а що «списати», якою саме технікою та в якій послідовності потрібно працювати.

 

 Об’ємний настінний живопис – барельєф «Павичі»

Рельєфне панно «Павичі» розміщене в спальній кімнаті над узголів’ям ліжка та є центром композиції.

Дизайн інтер’єру спальної виконаний в еклектиці стилів арт-нуво і сучасної класики. При створенні барельєфа «Павичі» було застосовано одночасно кілька різних технік декорування та робіт з рельєфом, а також розпис на стіні, виконаний різними техніками нанесення об’ємного живопису.

В результаті чого настінний живопис по рельєфу, композиція «Павичі» досить сильно відрізняється від звичайного об’ємного живопису. Чіткість основних елементів і дуже м’який та плавний перехід на фонах, гармонійно вписує барельєф в спальну кімнату. І, незважаючи на симетричні форми конструкцій біля центральної композиції, настінне панно «Павичі» робить загальне сприйняття інтер’єру досить ніжним, вишуканим та красивим.

Изготовление скульптуры

Роспись стен по рельефу и декоративный водопад по стеклу

Лайфкастинг

Эксклюзивные барельефные картины

Роспись по стене - орхидея

Изготовление скульптуры лебедей