Декорування

Декорування

 

Є одним з самих творчих етапів при оформленні або впровадженні дизайн – проекту. За допомогою декорування можливо гармонійно доповнити і прикрасити інтер’єр без особливих конструктивних змін. Декорування, як правило, застосовується в трьох основних випадках:

1. При розробці дизайн – проекту на етапі планування були продумані елементи декору, або цілі композиції для надання об’єкту індивідуальності і ексклюзивності. Наприклад, ексклюзивний декор ручної роботи у вигляді квітів у дитячій кімнаті, яка в такому ж виконанні більше ніде і ніколи не повториться. І після здачі дизайн – проекту йде його впровадження і декорування.

2. Декорування вже готового інтер’єру, який трохи застарів, оскільки ремонт робився досить давно. Господарі хочуть його оновити і прикрасити. У такому разі декорування є оптимальним варіантом, який не вимагає особливо великих фінансових вкладень, оскільки не зачіпає конструктивних і кардинальних змін інтер’єру.

3. Третій варіант трохи схожий на другий, коли вже є готовий інтер’єр. Приміром, замовник купив нову квартиру і спробував за допомогою журналів і інтернету створити дизайн своїми руками. В результаті ремонт зроблений, грошей вкладено багато, а толку немає. Як правило, в таких випадках замовник щоб хоч якось виправити ситуацію, купує дорогий елемент декору, приміром люстру або меблі, і говорить, що таке оформлення – це так задумано. Так, дорогий елемент декору трохи відволікає, але не виправляє ситуацію в цілому. У такому разі звертаються за допомогою до фахівців, вони доповнюють та виправляють Ваші помилки і декорують “зверху” вже готового інтер’єру.

Ви повинні розуміти, що за наявності смаку Ви з легкістю зможете підібрати до своєї шубки красиві і стильні чобітки або сумочку, але для красивого оформлення інтер’єру на професійному рівні наявність просто доброго смаку – це дуже мало. Все залежить від того скільки часу, сил і нервів Ви готові витратити, щоб створити інтер’єр самостійно, і який результат Ви хочете побачити на виході.

Після того, як Ви скористалися послугами нашої студії з декорування, ми підбираємо елементи декору або цілі композиції з урахуванням вже готових форм, кольорів і текстур інтер’єру. Також, в обов’язковому порядку враховується Ваш смак і Ваші вподобання тому, чи іншому стильовому напрямку. В результаті не дорого, при досить невеликих фінансових вкладеннях, без втрати нервів, сил і часу, Ви отримуєте якісний і вишуканий інтер’єр.

Наша студія пропонує Вам декор для дому, декорування квартир,  декор інтер’єру, настінний живопис, барельєфні і мозаїчні панно та картини, хімічну металізацію та обвуглене дерево. Виготовлення скульптур та декоративні техніки нанесення різноманітних текстур, інкрустацію камінням і кристалами.

Читати далі

Етапи робіт, розпис по рельєфу, барельєф ``Павичі``

  • Дизайн проект спальної кімнати
  • Барельєф «Павичі» – нанесення графіки
  • Нанесення об’єму – рельєфне панно «Павичі»
  • Розпис по рельєфу – барельєф «Павичі»
  • Об’ємний настінний живопис – барельєф «Павичі»

Дизайн проект спальної кімнати

Дизайн спальні та рельєфне панно в спальній кімнаті. Перед тим, як наші декоратори приступили до виготовлення панно, цьому передував цілий ряд подій та робіт.

А саме: ми разом із замовником погоджували зонування (місцезнаходження меблів) та їх форми, в яких стилях буде розроблений дизайн та оформлення спальної кімнати. Розроблялися плани стелі, освітлення, підбір декору (панно з павичами) і оформлення зони Т.V., розроблялися форми та колір текстилю.

Спочатку розроблявся дизайн спальної кімнати в сучасній класиці з елементами декору і форм стелі в стилі арт- нуво (еклектика стилів арт- нуво та сучасної класики). Центром композиції був барельєф в спальній кімнаті «Павичі».

І тільки після того, як дизайн був розроблений і вся композиція стала єдиним цілим, декоратори,  дотримуючись креслень і виходячи з малюнка з павичами, який був в дизайн проекті, приступили до виготовлення барельєфа «Павичі».

Барельєф «Павичі» – нанесення графіки

Початковий етап виготовлення рельєфного панно, як і в настінному живописі, мозаїці і т.д. – це нанесення графіки, виходячи з необхідних нам форм та розмірів. Перед тим, як на рельєфне панно наносити об’єм, декоратори знаходять крайні точки основних елементів і графікою прописують попередній малюнок композиції на стіні.

Так як прямо зверху по графіці буде наноситися об’єм, який надалі її закриє, то прописувати малюнок графікою в високій якості і з великою деталізацією немає необхідності. Нанесення малюнка графікою, це хоч і необхідний, але проміжний та підготовчий етап для нанесення рельєфу в художньому об’ємному живописі.

Нанесення об’єму – рельєфне панно «Павичі»

Нанесення об’єму в рельєфному живописі ділиться на кілька різних етапів. Рельєфне панно з шпаклівки чи декоративної штукатурки наноситься і розподіляється приблизно рівномірно по всій площині на домінуючих елементах композиції. Спочатку, по графіці, дещо грубо задається об’єм.

Потім, вже по нанесеному рельєфу скульптор ще раз опрацьовує об’ємні форми та лінії, але вже більш прискіпливо і деталізовано.

І коли рельєфне панно з декоративної штукатурки має певний рівень деталізації – виглядає вже досить привабливо. Для того, щоб воно сприймалося ще більш витонченішим, скульптор вже майже по готовому рельєфу працює різцями, роблячи підрізування і поглиблення в певних місцях.

Далі проходить грунтування та інші підготовчі процеси для нанесення фарби на рельєф.

 

Розпис по рельєфу – барельєф «Павичі»

У більшій своїй частині горельєфи, барельєфи, рельєфні панно та картини монотонні або виконані в сепії.

Ми ж створюємо об’ємний настінний живопис, і не просто об’ємний живопис, а поєднання відразу декількох кардинально різних технік нанесення настінного живопису.

Барельєф в кольорі: ми фарбами малюємо по рельєфу поєднуючи в одній композиції техніки лесування та роботи мазком, торцювання, тампування та протяжка тканинами, робота фарбопультом і аерографом.

Звичайно, для того, щоб рельєфне панно в кольорі вийшло не забитим та наляпистим, потрібно вміти правильно об’єднати в одному барельєфі всі ці техніки, а для цього потрібні певні знання та досвід.

Художник – декоратор повинен дуже тонко відчувати, що потрібно «підкреслити», а що «списати», якою саме технікою та в якій послідовності потрібно працювати.

 

 Об’ємний настінний живопис – барельєф «Павичі»

Рельєфне панно «Павичі» розміщене в спальній кімнаті над узголів’ям ліжка та є центром композиції.

Дизайн інтер’єру спальної виконаний в еклектиці стилів арт-нуво і сучасної класики. При створенні барельєфа «Павичі» було застосовано одночасно кілька різних технік декорування та робіт з рельєфом, а також розпис на стіні, виконаний різними техніками нанесення об’ємного живопису.

В результаті чого настінний живопис по рельєфу, композиція «Павичі» досить сильно відрізняється від звичайного об’ємного живопису. Чіткість основних елементів і дуже м’який та плавний перехід на фонах, гармонійно вписує барельєф в спальну кімнату. І, незважаючи на симетричні форми конструкцій біля центральної композиції, настінне панно «Павичі» робить загальне сприйняття інтер’єру досить ніжним, вишуканим та красивим.

Изготовление скульптуры

Лайфкастинг

Роспись стен по рельефу и декоративный водопад по стеклу

Эксклюзивные барельефные картины

Роспись по стене - орхидея

Изготовление скульптуры лебедей

Розпис стін на кухні

Скульптура, химическая металлизация

Роспись по стене - оптические иллюзии

Поділитися: