Бульбашкові колони

Бульбашкові колони

Повітряно бульбашкові колони, колонади і панелі є одним з різновидів аква декору та аква виробів, запропонованих нашою дизайн студією. Бульбашкові колони можуть мати різні форми, текстури, та приналежність до того чи іншого стильового напрямку.

Розміри самих труб також можна вибирати різних діаметрів. За допомогою підбору і оформлення текстур на коробах, застосування додаткових задніх і бічних форм в конструкції, по необхідності використання декору на задніх фонах, ми гармонійно вписуємо аква виріб в готовий інтер’єр з урахуванням вже заданих текстур і стилістики інтер’єру.

Якщо просто поставити в будь – якому місці аква колони без прив’язки до загального оформлення інтер’єру вони, хоч і виглядатимуть дуже красиво, але будуть вириватися із інтер’єру і з відстані сприйматися просто як активна кольорова пляма, що привертає на себе увагу. Навіть коли основна ціль і полягає, в тому, щоб максимально візуально привернути увагу, в будь – якому випадку це необхідно робити правильно, з урахуванням оформлення та стилістики інтер’єру.

Дані аква вироби візуально сприймаються дуже красиво і динамічно. Будь – яка людина, що знаходиться поблизу, або проходить повз бульбашкові колони, обов’язково зупинить свій погляд і увагу на даному аква виробі, що робить водно бульбашкові колони досить затребуваними, не тільки при оформленні інтер’єру будинку або квартири, але і при оформленні різного виду бізнес інтер’єрів. Таких як: кафе, ресторани, бари, бутики, автомобільні салони, офіси, ресепшн і т.д.

Запропонований нами авка декор та аква вироби мають дуже високий ефект зорового і емоційного сприйняття. Повітряно бульбашкові колони своєю красою просто зачаровують, легкий звук бульбашок, що піднімається догори сприймається ніжно, цікаво і трішки незвичайно. При перебуванні деякого часу поблизу виробу, пропадає нервозність, стрес, йде загальне заспокоєння, та розслаблення нервової системи.

Також крім візуальної краси та емоційної рівноваги повітряно бульбашкові колони і колонади можуть бути використані і з функціонального боку, наприклад як стінна перегородка. Хоча основне призначення це все – таки краса і декор. У відмінності від інших фірм, крім звичайних наборів колон і колонад при розробці дизайну, ми обов’язково приділяємо увагу на форми виробу, його декор та стилістику. І практично завжди пропонуємо Вам, щось більш цікаве, та більш ексклюзивне.

Поділитися: