Бульбашкові колони

  Бульбашкові колони

 

Повітряно бульбашкові колони, колонади і бульбашкові панелі є одним з різновидів аква декору і аква виробів, запропонованих нашою дизайн студією. Бульбашкові колони можуть мати різні форми, текстури і приналежність до певного стилю або стильового напрямку.

Такі аква колони, ми як правило розробляємо щодо певного сюжету, ідеї або стилю в дизайні інтер’єру. В результаті чого дані композиції візуально сприймаються дуже стильно і ефектно.

Застосування різноманітних форм і текстур для виготовлення водних колон, дає можливість готовим аква композиціям бути не просто додатковим декором в інтер’єрі. А, як правило, такі вироби служать центром тієї чи іншої інтер’єрної композиції, одночасно підкреслюючи і стильовий напрямок, і сам дизайн інтер’єру в цілому.

Розміри самих труб можна вибирати різних діаметрів. За допомогою підбору і оформлення оздоблювальних матеріалів на коробах, застосування додаткових задніх і бічних форм в конструкції, в разі потреби використання декору на задніх фонах, ми гармонійно вписуємо аква виріб в готовий інтер’єр з урахуванням вже заданих форм, текстур і стилю в інтер’єрі.

Адже якщо просто поставити в будь-якому місці аква колони без прив’язки до загального інтер’єру, вони хоч і будуть сприйматися дуже красиво, але можуть трохи і вириватися із загального дизайну інтер’єру. Навіть коли основна мета і полягає в тому, щоб максимально візуально привернути увагу, в будь-якому випадку це бажано робити правильно, з урахуванням оформлення та стилістики інтер’єру.

Наші підходи до виготовлення подібних аква виробів і їх подальшого застосування в інтер’єрі можна розділити на три різні варіанти.

1. Коли вже виготовлені нами аква колони не мають активної і явно вираженої прихильності до певного стилю в інтер’єрі, або не суперечать існуючому стилю в інтер’єрі і можуть без додаткового декорування бути встановлені в даному інтер’єрі.

2. Коли вже виготовлені нами аква колони досить активні і мають виражену приналежність до певного стилю, а сам дизайн інтер’єру вже готовий і він в іншому стилі.

– У таких випадках наші дизайнери розробляють дизайн композиції там де будуть знаходитися аква колони. Гармонійно вписуючи їх за допомогою додаткових елементів декору та освітлення, з цього ж стилю що і самі колони.

– Такими прийомами і методами декорування ми дуже стильно і гармонійно обіграємо навіть кардинально різні стильові напрями в дизайні інтер’єру.

– Головне щоб Вам подобалося сам виріб, а як його гармонійно вписати в інтер’єр і розробити під нього кілька додаткових елементів декору це вже робота наших декораторів, з якої вони справляються легко і без проблем.

– З практики: коли для з’єднання різних стильових напрямків під аква виріб розроблялася інтер’єрна композиція, і були застосовані додаткові елементи декору, в результаті виходило навіть красивіше ніж просто встановити ті чи інші бульбашкові колонади або колони.

3. Коли аква колони не купуються вже готові у нас в салоні, а розробляються і виготовляються нами індивідуально під смаки і переваги клієнта з урахуванням необхідного стильового напрямку в дизайні інтер’єру.

Дані аква вироби візуально сприймаються дуже красиво і динамічно. Будь-яка людина що знаходиться в безпосередній близькості або проходить повз бульбашкових колон обов’язково зупинить свій погляд і увагу на даному аква виробі, що робить водно бульбашкові колони досить затребуваними, не тільки при оформленні інтер’єру будинку або квартири, а й при оформленні різного виду бізнес інтер’єрів. Таких як: кафе, ресторани, бари, бутіки, автомобільні салони, офіси, ресепшн і т.д.

Запропонований нами авка декор і аква вироби мають дуже високий ефект зорового і емоційного сприйняття. Повітряно бульбашкові колони своєю красою просто заворожують, легкий звук бульбашок що піднімаютья в верх сприймається м’яко, цікаво і трохи незвично. При перебуванні деякого часу в безпосередній близькості біля виробу, пропадає нервозність, стрес, йде загальне заспокоєння і розслаблення.

Також крім візуальної краси та емоційної рівноваги повітряно бульбашкові колони і колонади можуть бути використані і з функціональної сторони, наприклад як стіннова перегородка. Хоча основне призначення це все – таки краса і декор. Крім звичайних наборів колон і колонад при розробці дизайну виробу, ми завжди ставимо акцент на його формах, декорі та стилістиці. І практично завжди пропонуємо Вам, щось незвичайне, цікаве та ексклюзивне.

Поділитися: