Аквадизайн

Аквадизайн – архітектура води

 

 

Аквадизайн багато дизайнерів та клієнтів сприймають як яскраве та динамічне доповнення до дизайну інтер’єру або до ландшафтного дизайну. І, якоюсь мірою, вони мають рацію, хоча ми, розробляючи аква вироби і аква композиції, настільки глибоко занурилися і перейнялися цим напрямком, що сприймаємо його як багатогранний, окремий і повноцінний напрямок в дизайні та архітектурі.

Особливості його застосування:

Аквадизайн підкреслює і виділяє вишуканість стилю, гармонійно доповнюючи дизайн інтер’єру або ландшафтний дизайн, і, як правило, він не просто доповнює, а в більшості випадків стає основним елементом декору і центром художньої композиції.

Архітектура води і дизайн аква композицій настільки багатогранні і непередбачувані, що навіть складно собі уявити всі декоративні напрямки, де їх можна застосувати. Адже більшість обмежень знаходиться тільки в нашій свідомості, а ми з легкістю зможемо зробити і скляні річки, і металеві скелі.

І, якщо розглядати більш ранні стилі, які створені цілі століття і навіть тисячоліття тому і до сьогоднішніх днів, також враховуючи найсучасніші стилі, то немає таких стилів в дизайні та архітектурі, де б не застосовувалися вироби або композиції з аквадизайну.

Стилі в аквадизайні з якими можна ознайомитись у нас на сайті:

 • Водоспади по склу, бульбашкові колони, ландшафтні водоспади, водойми, фонтани, сучасні стилі (хай – тек, фьюжн, мінімалізм)
 • Водоспади по склу, ландшафтні водоспади, фонтани, бульбашкові колони – класичні стилі ампір, пізній класицизм, (етно стиль – руїни) + сучасна класика
 • Водоспади по склу – етнічний стиль /Японія/
 • Ландшафтні водоспади, водойми – етнічний стиль /Україна/
 • Водоспад по склу — стиль арт-нуво (модерн)
 • Бульбашкові колони — еклектика стилів лофт та ампір
 • Водоспад по склу — східний етнічний стиль
 • Водоспад по склу, ландшафтні водоспади — еко стиль
 • Водоспад по склу — в морському стилі (сюжетне оформлення)
 • Водоспади по склу, бульбашкові колони — фірмовий стиль + ідейні та сюжетні аквавироби та аквакомпозиції

Ми займаємося розробкою та впровадженням ексклюзивних аква виробів і аква композицій для абсолютно різних стилів і стильових напрямків.

Такі підходи до виготовлення ексклюзивного еліт сегменту в аквадизайні, який ми виготовляємо, дають можливість бути максимально багатогранними і не зосереджувати увагу тільки на одному стильовому напрямку.

Аквадекор можна розділити на дві основні гілки — це аква вироби і аква композиції для дизайну інтер’єру та ландшафтного дизайну. Кожне з цих напрямків у свою чергу має «піднапрямки».

 • Для дизайну інтер’єру ми виготовляємо декоративні водоспади по склу, водно бульбашкові колони і колонади, стаціонарні декоративні водоспади для будинку або квартири. Також можливе поєднання одночасно кілька різних виробів в одну аква композицію.
 • Для ландшафтного оформлення ми застосовуємо і виготовляємо ландшафтні декоративні водоспади, фонтани, ставки, озера і річки, водойми, в середині яких наші декоратори виготовляють підводні і надводні скелі, гроти, тунелі. Дизайн водоспаду розробляється таким чином, що на самому водоспаді, на каскадах, на скелях і надводних островах ми робимо поглиблення і ніші, декоруючи їх живими рослинами, додаючи реалізму аква композиції.

Борти резервуарів, річки, каскади і самі скелі декоруються багаторівневої викладенням декоративного каменю, яке сприймається дуже реалістично, повторюючи форми і текстури цих скель.

Водоспади, річки і цілі озера, встановлені на даху тераси або літньої кухні, потоки і бурління води, яке можна побачити через скляні вставки в стелі або при падінні води на скелі в нижню водойму, додадуть дизайн оформленню Вашого екстер’єру мальовничий, романтичний і дуже розкішний вигляд.

Такої високої якості візуального сприйняття аква композицій ми досягаємо за рахунок того, що при їх розробці і впровадженні в життя, у нас беруть участь не просто майстри, які розбираються в гідроізоляції і циркуляції води, а професійні художники та декоратори.

Ми розробляємо і виготовляємо для Вас стильні аква композиції, які крім краси, додають динаміку і життя у суворі і застиглі форми архітектури. Такі елементи декору і аква композиції завжди будуть вишуканою і яскравою родзинкою Вашого дизайну інтер’єру та ландшафтного дизайну.

Отримайте детальну інформацію заповнивши просту формуЕтапи робіт, декорування аква композицій і установка водоспаду по склу

 • Дизайн водоспаду по склу
 • Декоративні водоспади по склу – їх призначення
 • Наносимо рельєф – початкові етапи декорування
 • Розпис по рельєфу – декоруємо аква композицію
 • Декоративний водоспад по склу в інтер’єрі

Дизайн водоспаду по склу

Декоративний водоспад по склу в японському стилі. В даному випадку наш водоспад по склу не розроблявсяся під дизайн інтер’єру, а навпаки.

Спочатку був розроблений дизайн водоспаду по склу та виготовлений сам водоспад, після того як замовник його придбав, перед нами була поставлене ​​завдання гармонійно вписати його в уже існуючий інтер’єр.

Для цього ми моделюємо дизайн водоспаду в 3D і відтворюємо вже існуючий водоспад, разробляємо під нього аква композицію і дизайн кімнати в японському стилі. Розробляючи дизайн кімнати, ми доповнюємо інтер’єрну аква композицію і наш декоративний водоспад об’ємним настінним живописом, у вигляді ілюзії розломленої стіни, за якою відкривається вид на надзвичайно красивий гірський пейзаж.

Декоративні водоспади по склу – їх призначення

Декоративні водоспади по склу, крім візуальної краси, також досить часто застосовуються і з функціональної сторони. Водоспад по склу як зволожувач повітря дуже часто застосовується в мансардних кімнатах, відкритих холах та зимових садах.

Вони, як правило, є центром декоративної композиції і основним елементом декору. Ну, і звичайно, аква композиція та декоративний водоспад як зона відпочинку і релаксації.

Застосовувати такі аква вироби можна практично в будь-якій кімнаті, хоча, частіше за все їх встановлюють в зимових садах, залах, коридорах, передпокоях, в їдальні або кухні студії.

Також крім приватних жилих приміщень, декоративні водоспади по склу та аква композиції будуть дуже стильно і вишукано виглядати в фотозанах брендових бутиків і салонів.

Декоративні водоспади для барів та ресторанів, офісних приміщень, водоспад по склу на ресепшн або в залах засідань бізнес центрів, в різноманітних розважальних та туристичних комплексах.

Наносимо рельєф – початкові етапи декорування

Рельєфне панно і водоспад по склу в японському стилі. Початкові етапи декорування аква композиції – це нанесення графіки та рельєфу. Для збільшення візуального сприйняття композиції і досягнення максимального ефекту ілюзії реалізму, на стіні шпаклівками наносимо рельєф.

Виготовлення рельєфного панно в японському стилі проходить таким чином, що на першому етапі нанесення рельєфу скульптор шпателями задає більш грубі форми. Після чого, вже більш дрібними шпателями і мастихінами, наносимо другий шар рельєфу і робимо деталізацію основних елементів та більш делікатну і тонку роботу.

Після чого на домінуючих елементах композиції опрацьовуємо різьблення по рельєфу і готуємо панно під введення фарб.

Розпис по рельєфу – декоруємо аква композиції

Декоративне панно, введення фарб і розпис по рельєфу. По нанесеному об’єму ми фарбами малюємо скелі і гірський пейзаж в японському стилі. Деталізація малюнка фарбами підкреслює та виділяє об’єм на картині, роблячи таку композицію і розпис по стіні в японському стилі набагато яскравішими та привабливішими, ніж звичайний настінний живопис.

Для того, щоб така аква композиція сприймалася максимально реалістично ми застосовуємо одночасно кілька різних технік декорування та малювання, таких як лесування, робота мазком і тампування, а також робота фарбопультом та аерографом. Звичайно, кожна з цих технік вимагає певних знань та досвіду.

Незважаючи на трохи складні технологічні процеси, воно того варте. Адже коли робота завершена і декоративний водоспад по склу встановлений, настінний живопис в японському стилі та вся композиція готові – результат перевершує всі очікування.

Декоративний водоспад по склу в інтер’єрі

Водоспад по склу та настінне панно в японському стилі. Аква композиція та водоспад по склу дуже красиво і ефектно сприймається за рахунок того, що барельєф на стіні прописаний фарбами до найменших деталей, що, в свою чергу, робить композицію дуже реалістичною.

Настінний живопис по рельєфу у вигляді ілюзії зруйнованої стіни, за якою відкривається неймовірно красивий вид на гірський пейзаж Японії.

Дизайн інтер’єру в японському стилі, форми, колір і текстури водоспаду по склу на передньому плані гармонійно перегукуються з об’ємним розписом та задніми фонами.

Легке дзюрчання води ще більше підсилює ефект реалізму і переносить Вас в трохи дику, чисту і незайману красу Японії. Така аква композиція буде родзинкою будь-якого інтер’єру і вишукано прикрасить Ваш офіс, будинок або квартиру.

Эксклюзивные водопады по стеклу

Водопад по стеклу ``Павлины``

Декоративный водопад по стеклу

Водно пузырьковые колонны - Аквадизайн

Аква дизайн. Эксклюзивный аквадекор

Кухня, водно пузырьковые колонны

Водопад для дома, декоративный водопад в интерьере

Декоративный водопад с мельницей

Декоративный водопад