Аквадизайн

Аквадизайн – архітектура води

 

Аквадизайн багато дизайнерів і клієнтів сприймають як яскраве та динамічне доповнення до дизайну інтер’єру або до ландшафтного дизайну. І, в якійсь мірі, вони праві, хоча ми, розробляючи аква вироби та аква композиції, так глибоко занурилися в даний напрямок, що сприймаємо його як багатогранний, окремий і повноцінний напрямок в дизайні.

Аквадизайн підкреслює та виділяє вишуканість стилю, гармонійно доповнюючи дизайн інтер’єру чи ландшафтний дизайн, і, як правило, він не просто доповнює, а в більшості випадків стає основним елементом декору і центром художньої композиції.

Архітектура води і дизайн аква композицій настільки багатогранні і непередбачувані, що навіть складно собі уявити всі декоративні напрямки, де їх можна застосувати. Адже більшість обмежень знаходиться тільки в нашій свідомості, а ми з легкістю зможемо зробити і скляні річки, і металеві скелі.

І, якщо розглядати більш ранні стилі, створені цілі століття чи навіть тисячоліття тому і до сьогоднішніх днів, також з огляду на найсучасніші стилі, то, немає таких стилів в дизайні та архітектурі, де б не застосовувалися вироби або композиції з аквадизайну.

Ми займаємося розробкою та впровадженням ексклюзивних аква виробів та аква композицій для абсолютно різних стилів і стильових напрямків.

Такі підходи до виготовлення ексклюзивного еліт сегменту аквадизайну який ми виготовляємо, дають можливість бути максимально багатогранними і не зосереджувати увагу лише на одному стильовому напрямку.

Аквадекор можна розділити на два основні напрямки – це аква вироби та аква композиції для дизайну інтер’єру і для ландшафтного дизайну.
Кожен з цих напрямків, в свою чергу, має «піднапрямки».

Для дизайну інтер’єру ми виготовляємо декоративні водоспади по склу, водно бульбашкові колони і колонади, стаціонарні декоративні водоспади для будинку або квартири. Також можливе поєднання одночасно кількох різних виробів в одну аква композицію.

Для ландшафтного оформлення ми застосовуємо і виготовляємо ландшафтні декоративні водоспади, фонтани, ставки, озера і річки, водойми, в середині яких наші декоратори виготовляють підводні та надводні скелі, гроти, тунелі. Дизайн водоспаду розробляється таким чином, що на самому водоспаді, на каскадах, на скелях і надводних островах ми робимо поглиблення і ніші, декоруючи їх живими рослинами, чим візуально збільшуємо ефект реалізму та сприйняття аква композиції.

Борти резервуарів, річки, каскади і самі скелі декоруються багаторівневою викладкою декоративного каменю, яка сприймається дуже реалістично, повторюючи форми і текстури справжніх скель.

Водоспади, річки та цілі озера встановлені на даху тераси або літньої кухні, потоки і бурління води, яке можна побачити через скляні вставки в стелі або при падінні води на скелі в нижній резервуар, додадуть дизайн оформленню Вашого екстер’єру мальовничий, романтичний та дуже розкішний вигляд.

Такої високої якості візуального сприйняття аква композицій ми добиваємося за рахунок того, що при їх розробці і впровадженні в життя, у нас беруть участь не просто майстри, які розбираються в гідроізоляції та циркуляції води, а професійні художники та декоратори.

Ми розробляємо і виготовляємо для Вас стильні аква композиції, які крім краси додають динаміку і життя в суворі та застиглі форми архітектури. Такі елементи декору і аква композиції завжди будуть вишуканою родзинкою Вашого дизайну інтер’єру або ландшафтного дизайну.

Читати далі

Етапи робіт, декорування аква композицій і установка водоспаду по склу

  • Розробляємо дизайн водоспаду по склу в 3D
  • Декоративні водоспади по склу – їх призначення
  • Наносимо рельєф – початкові етапи декорування
  • Розпис по рельєфу – декоруємо аква композицію
  • Декоративний водоспад по склу в аква композиції

Розробляємо дизайн водоспаду по склу в 3D

Декоративний водоспад по склу в японському стилі. В даному випадку наш водоспад по склу не розроблявся під дизайн інтер’єру, а навпаки.

Спочатку був виготовлений сам водоспад, і після того як замовник його придбав, перед нами було поставлене ​​завдання гармонійно вписати його в уже існуючий інтер’єр.

Для цього ми моделюємо дизайн водоспаду в 3D і відтворюємо вже існуючий водоспад, розробивши під нього аква композицію та дизайн кімнати в японському стилі, і доповнивши наш декоративний водоспад об’ємним настінним живописом у вигляді ілюзії розломленої стіни, за якою відкривається вид на надзвичайно красивий гірський пейзаж.

Декоративні водоспади по склу – їх призначення

Декоративні водоспади по склу, крім візуальної краси, також досить часто застосовуються і з функціональної сторони. Водоспад по склу як зволожувач повітря дуже часто застосовується в мансардних кімнатах, відкритих холах та зимових садах.

Вони, як правило, є центром декоративної композиції і основним елементом декору. Ну, і звичайно, аква композиція та декоративний водоспад як зона відпочинку і релаксації.

Застосовувати такі аква вироби можна практично в будь-якій кімнаті, хоча, частіше за все їх встановлюють в зимових садах, залах, коридорах, передпокоях, в їдальні або кухні студії.

Також крім приватних жилих приміщень, декоративні водоспади по склу та аква композиції будуть дуже стильно і вишукано виглядати в фотозанах брендових бутиків і салонів.

Декоративні водоспади для барів та ресторанів, офісних приміщень, водоспад по склу на ресепшн або в залах засідань бізнес центрів, в різноманітних розважальних та туристичних комплексах.

Наносимо рельєф – початкові етапи декорування

Рельєфне панно і водоспад по склу в японському стилі. Початкові етапи декорування аква композиції – це нанесення графіки та рельєфу. Для збільшення візуального сприйняття композиції і досягнення максимального ефекту ілюзії реалізму, на стіні шпаклівками наносимо рельєф.

Виготовлення рельєфного панно в японському стилі проходить таким чином, що на першому етапі нанесення рельєфу скульптор шпателями задає більш грубі форми. Після чого, вже більш дрібними шпателями і мастихінами, наносимо другий шар рельєфу і робимо деталізацію основних елементів та більш делікатну і тонку роботу.

Після чого на домінуючих елементах композиції опрацьовуємо різьблення по рельєфу і готуємо панно під введення фарб.

Розпис по рельєфу – декоруємо аква композиції

Декоративне панно, введення фарб і розпис по рельєфу. По нанесеному об’єму ми фарбами малюємо скелі і гірський пейзаж в японському стилі. Деталізація малюнка фарбами підкреслює та виділяє об’єм на картині, роблячи таку композицію і розпис по стіні в японському стилі набагато яскравішими та привабливішими, ніж звичайний настінний живопис.

Для того, щоб така аква композиція сприймалася максимально реалістично ми застосовуємо одночасно кілька різних технік декорування та малювання, таких як лесування, робота мазком і тампування, а також робота фарбопультом та аерографом. Звичайно, кожна з цих технік вимагає певних знань та досвіду.

Незважаючи на трохи складні технологічні процеси, воно того варте. Адже коли робота завершена і декоративний водоспад по склу встановлений, настінний живопис в японському стилі та вся композиція готові – результат перевершує всі очікування.

Декоративний водоспад по склу в аква композиції

Водоспад по склу та настінне панно в японському стилі. Аква композиція та водоспад по склу дуже красиво і ефектно сприймається за рахунок того, що барельєф на стіні прописаний фарбами до найменших деталей, що, в свою чергу, робить композицію дуже реалістичною.

Настінний живопис по рельєфу у вигляді ілюзії зруйнованої стіни, за якою відкривається неймовірно красивий вид на гірський пейзаж Японії.

Дизайн інтер’єру в японському стилі, форми, колір і текстури водоспаду по склу на передньому плані гармонійно перегукуються з об’ємним розписом та задніми фонами.

Легке дзюрчання води ще більше підсилює ефект реалізму і переносить Вас в трохи дику, чисту і незайману красу Японії. Така аква композиція буде родзинкою будь-якого інтер’єру і вишукано прикрасить Ваш офіс, будинок або квартиру.

Эксклюзивные водопады по стеклу

Водопад по стеклу ``Павлины``

Декоративный водопад по стеклу

Водно пузырьковые колонны - Аквадизайн

Аква дизайн. Эксклюзивный аквадекор

Кухня, водно пузырьковые колонны

Водопад для дома, декоративный водопад в интерьере

Декоративный водопад с мельницей

Декоративный водопад

Поділитися: