Декоративні споруди та малі архітектурні форми

  • Home
  • /
  • Portfolio
  • /
  • Декоративні споруди та малі архітектурні форми

Декоративні споруди та малі архітектурні форми

 

Розробляючи ландшафтний дизайн як правило це не тільки рослини, доріжки чи світильники, а й всілякі альтанки, прибудови, навіси, літні кухні, мангали, гойдалки, криниці, брами, паркани, багатоярусні ландшафтні композиції і т.д.. У повній комплектації ландшафтного дизайн проекту, ми не тільки розробляємо наприклад дизайн забору, дизайн воріт чи дизайн колодязя, а також даємо деталізовані креслення як це все виготовити і впровадити в життя.

Креслення і їх деталізація розробляється таким чином, що вони можуть призначатися відразу для декількох, іноді кардинально різних фахівців, які будуть робити впровадження. Наприклад дизайн альтанки, дизайн прибудови чи дизайн літньої кухні може мати деякі бетонні форми або опори, далі кладка цегли, технічне і декоративне оформлення деревом, ковкою або нержавійкою, скло, дах і т.д.

Розробка і деталізація декоративних будівель і малих архітектурних форм крім краси і чіткого розуміння як і що потрібно робити, дає можливість максимально схоже, як і в дизайн проекті зробити впровадження проекту без відхилень, не погіршуючи його будь-якою заміною тих чи інших функціональних, чи декоративних елементів.

Поділитися: