Дизайн інтер’єру, ландшафту і сучасне мистецтво в Полтаві

  • Home
  • /
  • Дизайн інтер’єру, ландшафту і сучасне мистецтво в Полтаві

Замовити дизайн інтер'єру в Полтаві

dizajn-interera

Замовити дизайн інтер’єру в Полтаві – потрібен стильний дизайн інтер’єру? Рекомендуємо звернутися в дизайн студію Романа Москаленка. Наша дизайн студія спеціалізується на розробці незвичайних елітних інтер’єрів преміум класу в абсолютно різних стильових напрямках і стилях в дизайні інтер’єру.

Потрібен елітний дизайн інтер’єру? Ми розробляємо стильний дизайн інтер’єру який не підвладний змінам тенденцій і моди в дизайні, ми спеціалізуємося на стильному і незвичайному дизайні з його ексклюзивністю. Ексклюзивний дизайн інтер’єру, завжди в рази вище звичайного дизайну інтер’єру, такий дизайн не вимагає постійних доповнень або змін, ексклюзив не старіє і не втрачає актуальності.

Дизайн квартир в Полтаві

sovremennyj-dizajn-kvartiry

Дизайн квартир в Полтаві – розробляючи дизайн інтер’єру квартир ми завжди враховуємо смаки і особисті переваги клієнта, також акцентується увага і на функціональній стороні інтер’єру. Як правило, житлова площа квартири менше ніж площа приватного будинку. І тут, все повинно бути стильно і функціонально одночасно.

Придбали нову квартиру або хочете зробити ремонт у старій, потрібен красивий і сучасний дизайн? Хочете замовити дизайн квартири у Полтаві? Ми готові для Вас його розробити, наш персонал розробляє дизайн інтер’єру і робить його впровадження враховуючи Ваші смаки так, щоб інтер’єр залишався сучасним і зручним довгі роки, не залежно від зміни моди у галузі дизайну та архітектури.

Ландшафтний дизайн проект в Полтаві

landshaftnyj-dizajn

Ландшафтний дизайн проект в Полтаві – Наша дизайн студія займається розробкою ландшафтного дизайну по всій території України і в тому числі в місті Полтава. Ми створюємо незвичайні і красиві ландшафти, наші дизайн оформлення території заміських будинків, розважальних та туристичних комплексів відрізняються своєю красою і оригінальністю.

Розробляючи ландшафтний дизайн у Полтаві, на ринку ландшафтного дизайну ми займаємо лідируючі позиції серед незвичайних, самих красивих, стильних і складних ландшафтних дизайнів. Як правило такі ландшафтні дизайн проекти розробляються в поєднанні з дизайном екстер’єру заміського будинку (дизайн фасаду).

Купити предмети сучасного мистецтва в Полтаві

sovremennoe-iskusstvo

Купити предмети сучасного мистецтва в Полтаві — виготовлення виробів сучасного мистецтва від дизайн студії Романа Москаленка. Один з напрямків яким на професійному рівні займається наша дизайн студія — це сучасний предметний дизайн та твори сучасного мистецтва. Сучасне мистецтво в м. Полтава та унікальні вироби, від нашої студії дизайну, досить багатогранні і належать до різних стилів.

Працюючи різними техніками, ми акцентуємо увагу не на повторенні вже існуючих творів мистецтва, а на розробці і створенні нових. Іноді це поєднання давніх методів з новими технологіями, а найчастіше це кардинально нові підходи у філософії і створенні творів сучасного мистецтва, з якими Ви можете ознайомитись у нас на сайті, в рубриці — декорування.

Замовити скульптуру в Полтаві

izgotovlenie-skulptur

Замовити скульптуру в Полтаві від дизайн студії Романа Москаленка. Виготовлення скульптур – це один з напрямків в декоруванні та сучасному мистецтві на якому спеціалізується наша дизайн студія. Працюючи в напрямку сучасної скульптури ми досягли дуже високих результатів в створенні ексклюзивних і надзвичайно красивих скульптур.

Скульптури на замовлення у Полтаві для заміського будинку або туристичного комплексу, офісного центру, може виготовлятися абсолютно різними техніками. Одна з таких технік це — лайфкастинг. Скульптура виготовляється методом відливання форм з тіла дівчини. Це сексуальний і дуже красивий метод виготовлення скульптур. Другий метод-це застосування сучасних технологій у створенні форм скульптури та її покриттів

Настінний живопис в Полтаві

rospis-po-stene

Настінний живопис в Полтаві — розпис по стіні який ми застосовуємо в інтер’єрах, пройшов декілька етапів розвитку і має велику затребуваність в класичних, і сучасних стилях інтер’єру. Особливості технології нанесення розпису по стіні, полягає в тому, що ми об’єднали в одному настінному панно відразу кілька, кардинально різних технік його нанесення.

Художній розпис стін в місті Полтава може створюватися нашими художниками з застосуванням аерографії, мозаїки, розпису по рельєфу, інкрустації камінням і кристалами. В результаті чого якість такого настінного живопису, його художні і декоративні характеристики в рази вище ніж у звичайного розпису стін або звичайного барельєфного панно, не залежно від стилю і сюжету малюнка.

Ексклюзивні меблі в Полтаві

izgotovlenie-ehksklyuzivnoj-mebeli

Ексклюзивні меблі в Полтаві – меблі з обвугленого дерева та інші елементи інтер’єрного декору з обвугленої деревини від дизайн студії Романа Москаленка. Застосування обвугленого дерева в сучасному дизайні інтер’єру кардинально змінює його сприйняття і перекреслює всі раніше відомі стереотипи в дизайні. Створюючи з незвичайних текстур обвугленого дерева ультрамодний напрямок в інтер’єрі.

Ексклюзивні меблі для елітних інтер’єрів – коли обвуглене дерево декорується перламутрами з відтінками кольору, такі меблі виглядають дуже ефектно і презентабельно. Виготовлення на замовлення ексклюзивних меблів для елітних барів та ресторанів м. Полтава. За цією технологією ми виготовляємо різноманітні елементи декору, настінні панно та інші предмети сучасного мистецтва для декорування елітних інтер’єрів.

Барельєф на замовлення в Полтаві

izgotovlenie-barelefov

Барельєф на замовлення в Полтаві — є бажання виготовити для свого інтер’єру гарний барельєф? Створення барельєфів від дизайн студії Романа Москаленка. Основна відмінність наших барельєфів і рельєфних панно полягає в тому, що при створенні таких панно ми об’єднуємо декілька різних техних нанесення рельєфу, різьблення по рельєфу та розпису по рельєфу.

Хочете замовити і виготовити барельєф у Полтаві, і не впевнені чи зможуть фахівці якісно опрацювати зацікавивший Вас малюнок? Зверніться в нашу дизайн студію і Ви побачите рівень наших художників та скульпторів. Наші фахівці на основі Ваших побажань і обраного сюжету виготовлять надзвичайно красивий барельєф для вашого інтер’єру.

Рельєфні картини в Полтаві

izgotovlenie-barelefov

Вам потрібен елітний декор або твори мистецтва для декорування дизайну інтер’єру преміум класу? Рельєфні картини ручної роботи від дизайн студії Романа Москаленка відмінно прикрасять та доповнять Ваш інтер’єр. Такі предмети сучасного мистецтва красиво доповнюють класичні інтер’єри, також такі картини можуть застосовуватися і в сучасних інтер’єрах.

Рельєфні картини в Полтаві – ексклюзивні картини ручної роботи, які представлені нашою дизайн студією унікальні і не мають аналогів. Об’єднавши різні техніки виготовлення з новими технологіями декорування та нанесення металу, ми створили абсолютно новий напрямок сучасному барельєфі і рельєфному мистецтві. Більш детальну інформацію можна побачити у нас на сайті в рубриці – рельєфні картини, барельєф.

Декоративний водоспад по склу Потава

kupit-vodopad-po-steklu

Декоративний водоспад по склу Потава – хочете собі в будинок або квартиру водоспад по склу під стиль Вашого інтер’єру? Наша дизайн студія займається виготовленням водоспадів по склу в різних стилях. Такі аквавироби не схожі на інші водоспади по склу які представлені на ринку України, вони ексклюзивні і набагато красивіше звичайних водоспадів по склу.

Декоративні водоспади по склу у Полтаві розроблені і представлені нашою дизайн студією, стильно і динамічно доповнюють інтер’єр підкреслюючи його індивідуальність і стильовий напрямок. Декоративні водоспади по склу ми виготовляємо лише в одному варіанті, це елітний аквадекор який прикрасить Ваш дизайн інтер’єру, підкресливши його стиль і виділивши з загальної маси інших інтер’єрів.

Бульбашкові колони на замовлення в Полтаві

kupit-puzyrkovye-kolonny

Бульбашкові колони на замовлення в Полтаві – стильний аквадизайн від дизайн студії Романа Москаленка. Бульбашкові колони які розробляють фахівці нашої дизайн студії – це завжди набагато більше ніж звичайні водно бульбашкові колони. Ми виготовляємо ексклюзивні бульбашкові колони в певному стилі і індивідуальній розробці декору.

Вибрати красиві аквавироби і купити бульбашкові колони у Полтаві, Ви зможете подивившись на вже готові бульбашкові акваколони у нас на сайті або в салоні, також ми можемо виготовити бульбашкові колони з урахуванням Ваших побажань, необхідних форм, декору, текстур, розмірів виробу або аква композиції, з урахуванням стилю в дизайн оформленні Вашого інтер’єру.

Мозаїчні панно в Полтаві

kupit-kartiny-iz-mozaiki

Мозаїчні панно в Полтаві – потрібна красива мозаїчна картина або сучасне мозаїчне панно з дзеркальної мозаїки? Виготовлення на замовлення мозаїчних картин і мозаїчних панно від дизайн студії Романа Москаленка – це відмінний вибір унікального продукту в сучасній мозаїці, який надає наша дизайн студія на ринку України.

Мозаїка у Полтаві яка виготовлена нашими декораторами і представлена у нас в Салоні Елітного Декору і Аквадизайну, вона має свої унікальні особливості у виготовленні. Техніки виготовлення таких мозаїчних картин і панно ексклюзивні, такі мозаїчні картини красиво доповнять і прикрасять будь-який дизайн інтер’єру, підкресливши його стильовий напрямок.

Ви далеко від Чернівецької області?

Це не проблема! Ми працюємо по всій Україні!

☎  095 105 42 85

 

Задати питання