Дизайн інтер’єру, ландшафту і сучасне мистецтво і аквадизайн в Одесі

  • Home
  • /
  • Дизайн інтер’єру, ландшафту і сучасне мистецтво і аквадизайн в Одесі

Сучасний дизайн інтер'єру в Одесі

dizajn-interera

Сучасний дизайн інтер’єру в Одесі – дизайн студія Романа Москаленка пропонує свої послуги в створенні стильних і сучасних інтер’єрів. Елітний дизайн заміського будинку і сучасний дизайн ресторану з виходом на літню терасу. Стильний і незвичайний дизайн інтер’єру в поєднанні з ексклюзивним декором від нашої дизайн студії.

Ми розробляємо дизайн інтер’єру для приміщень різного призначення і в абсолютно різних стилях. Об’єднуючі фактори такого дизайну — це ексклюзивність і гармонійне поєднання стилю в оздоблювальних композиціях. Створюючи елітний дизайн інтер’єру, незалежно від стилю в інтер’єрі, ми розробляємо унікальні композиції з застосуванням ексклюзивного декору і предметного дизайну.

Дизайн інтер'єру квартири в Одесі

sovremennyj-dizajn-kvartiry

Дизайн інтер’єру квартири в Одесі – хочете замовити дизайн квартири? Наша дизайн студія працює з інтер’єрами квартир і пентхаусів на професійному рівні. Сучасний дизайн квартири в залежності від особистих смаків клієнта може мати на увазі як сучасні стилі в інтер’єрі так і класичні в сучасній обробці.

Технологічні особливості дизайн оформлення квартир більшою мірою відрізняються від дизайну заміського будинку, площею квартири. Розробляючи дизайн квартир ми з особливим перфекціонізмом ставимося до зонування приміщення з максимально комфортним розміщенням меблів і прохідних зон. Краса, стиль і максимальний функціонал, навіть при обмеженій площі, є основними критеріями дизайн інтер’єру квартири.

Ландшафтний дизайн проект в Одесі

landshaftnyj-dizajn

Ландшафтний дизайн проект в Одесі — якщо Вам потрібно розробити стильний і красивий ландшафтний дизайн, а також дизайн екстер’єру, ми будемо раді Вам в цьому допомогти. Розробка унікальних ландшафтний дизайн проектів – це один з напрямків дизайну в якому на професійному рівні працюють наші фахівці створюючи дуже красиві і незвичайні ландшафтні проекти.

Розробляючи ландшафтний дизайн в Одесі, як і ландшафтний дизайн по іншим регіонам України, ми можемо працювати як комплексно, так і частково. В комплексному підході ми розробляємо ландшафтний дизайн та дизайн екстер’єру (дизайн фасаду), також дизайн малих архітектурних форм і елементів ландшафтного декору з деталізованими кресленнями по їх виготовленню.

Сучасне мистецтво в Одесі

sovremennoe-iskusstvo

Сучасне мистецтво в Одесі — предметний дизайн та твори сучасного мистецтва від дизайн студії Романа Москаленка. Крім проектних робіт по дизайну інтер’єру та ландшафтного дизайну, робота в області декорування та створення творів сучасного мистецтва – це один з найбільш улюблених нами напрямків у сучасному дизайні і декорі.

Твори сучасного мистецтва в Одесі, які представлені нашою дизайн студією відносяться до абсолютно різних стилів та технік їх виготовлення. Це різновиди сучасної скульптури, барельєфи, настінні панно, що виготовляються унікальними техніками які не мають аналогів. Якщо Вас цікавить даний напрямок в сучасному мистецтві, більше інформації можна побачити у нас на сайті в рубриці декорування.

Скульптури на замовлення в Одесі

izgotovlenie-skulptur

Скульптури на замовлення в Одесі — виготовлення красивих і реалістичних скульптур від дизайн студії Романа Москаленка. Ми працюємо над створенням скульптури відразу декількома, кардинально різними методами і технологіями. Це виготовлення скульптури технікою лайфкастинг і створення скульптур на основі поєднання нових технологій форм скульптури ручної роботи скульптора в її деталізації і декоруванні.

Такі сучасні скульптури дуже красиві і витончені, а їх техніки виготовлення не схожі на раніше відомі техніки виготовлення скульптур. Замовити виготовлення скульптури в Одесі від дизайн студії Романа Москаленка можна попередньо ознайомившись з нашими вже готовими роботами і технікою їх виготовлення у нас на сайті в рубриці скульптура. Ми з радістю виготовимо для Вас красиву і витончену скульптуру в необхідному для Вас образі чи сюжеті.

Замовити розпис стін в Одесі

rospis-po-stene

Замовити розпис стін в Одесі — Ви хочете у себе вдома красивий настінний живопис? Наша дизайн студія пропонує послуги з нанесення художнього розпису стін в місті Одеса. Ми пропонуємо нові і трохи незвичайні підходи до створення настінного живопису, які досить сильно відрізняються від звичайної розпису стін і мають набагато кращі художні і декоративні характеристики.

Наші відмінності і переваги полягають у тому, що в одному настінному панно ми об’єднали кілька різних технік нанесення настінного живопису. Кожна з цих технік сама по собі досить складна і вимагає певного досвіду та знань, зате і результат перевищує всі очікування. Більш детальну інформацію про техніки нанесення настінного живопису можна побачити у нас на сайті в рубриці розпис по стіні.

Стильні меблі для ресторанів в Одесі

izgotovlenie-ehksklyuzivnoj-mebeli

Стильні меблі для ресторанів в Одесі — створення елітних меблів і елементів декору з обвугленого дерева для нашої студії відносно новий напрямок в декорі та сучасному мистецтві. Хоча, за не дуже великий період часу ми вже встигли застосувати і здійснити кілька дуже стильних і амбітних дизайн проектів із застосуванням меблів з обвугленого дерева.

Глибокий випал деревини з введенням в неї кольору і перламутрів ламають звичайні асоціації про правила дизайну або декору. Це настільки стильно і незвично, що навіть складно зрозуміти як з цих текстур можна створити такий ультрамодний і сучасний напрямок в декорі. Виготовлення елітних меблів в Одесі ми пропонуємо як для сучасних барів і ресторанів, так і для декорування приватних будинків та квартир.

Барельєф в інтер'єрі Одеса

izgotovlenie-barelefov

Барельєф в інтер’єрі Одеса, від дизайн студії Романа Москаленка. Працюючи у сфері рельєфного мистецтва фахівці нашої дизайн студії досягли дуже високих художніх результатів. Наші художники та скульптори розробили два нових напрямки в скульптурному живопису, які дають можливість абсолютно по новому сприймати настінні барельєфні панно в сучасному інтер’єрі.

Виготовити барельєф в Одесі, ми пропонуємо ексклюзивні рельєфні панно з високою деталізацією, опрацьовані різьбленням по рельєфу та його подальшою металізацією. Другий напрямок – це розпис по рельєфу і деталізація зображення фарбами, які наносяться абсолютно різними техніками. Наші рельєфні панно і барельєфи досить сильно відрізняються від інших, маючи більш високі художні характеристики.

Рельєфні картини купити Одеса

izgotovlenie-barelefov

Рельєфні картини купити Одеса — якщо Вам потрібен стильний та ексклюзивний декор для декорування інтер’єрів преміум класу, тоді це саме той продукт, який Вам потрібен. Це абсолютно новий напрямок в рельєфному мистецтві який розробили фахівці нашої дизайн студії, ми практично створили цілий напрямок у мистецтві який не має аналогів.

Крім покриття рельєфних картин благородними металами ще однією відмінною рисою наших картин є дизайн і форма рамки, яка або доповнює сюжет картини, або підтримує її стильовий напрямок. Рельєфні картини на замовлення в Одесі можна придбати після їх перегляду у нас на сайті в рубриці рельєфні картини, барельєф.

Водоспад по склу Одеса

kupit-vodopad-po-steklu

Водоспад по склу Одеса — якщо Вам потрібен декоративний водоспад по склу під стиль Вашого інтер’єру, ми готові виготовити для Вас ексклюзивний водоспад по склу з урахуванням Ваших побажань і стилю в дизайні інтер’єру. Ми не працюємо з масовим виготовленням аквадекору і спеціалізуємось тільки на унікальних і ексклюзивних аквавиробах для сучасних і класичних інтер’єрів преміум класу.

Купити декоративний водоспад по склу в Одесі Ви зможете попередньо ознайомившись з нашою продукцією. Ми розробляємо дизайн водоспаду з урахуванням ідеї, сюжету або стилю в дизайні інтер’єру. Художні характеристики наших водоспадів по склу в рази вище від звичайних водоспадів, вони як правило є центром інтер’єрної композиції і на відміну від інших водоспадів виглядають дуже стильно і красиво як у включеному, так і у вимкненому стані.

Купити бульбашкові колони в Одесі

kupit-puzyrkovye-kolonny

Купити бульбашкові колони в Одесі — працюючи в сфері елітного аквадекору, один з напрямків роботи нашої студії це інтер’єрні аквакомпозиції з бульбашковими колонами і колонадами. Ми спеціалізуємося на індивідуальному підході до підбору декору і розробці дизайну бульбашкових колон, і не виготовляємо однакову аква композицію двічі.

Виготовити на замовлення бульбашкові колони в Одесі, ми можемо в абсолютно різних стильових напрямках, з урахуванням стилю в дизайні інтер’єру. У нас можна придбати вже готові аква композиції з бульбашковими колонами або ж виготовити виріб індивідуально. Більш детальну інформацію про стилі і різновиди бульбашкових колон можна побачити у нас на сайті в рубриці бульбашкові колони.

Картини з мозаїки на замовлення Одеса

kupit-kartiny-iz-mozaiki

Картини з мозаїки на замовлення Одеса — якщо Вас цікавить красивий і незвичайний декор з мозаїки, ми зможемо Вам його запропонувати. Виготовлення на замовлення мозаїчних картин в Одесі від дизайн студії Романа Москаленка. Застосування мозаїчних настінних панно і картин як правило застосовується в елітних інтер’єрах преміум класу не залежно від стилю, це можуть бути як класичні, так і сучасні інтер’єри.

Наші дизайнери і декоратори розробили дві різні технології виготовлення мозаїчних панно і картин. Одна з технологій дає можливість високої деталізації зображення на відносно невеликих площинах і в рази обходить за художніми характеристиками звичайну мозаїку, такі мозаїчні картини дуже красиві і вишукані. Інша технологія – це дзеркальна мозаїка ручної роботи для сучасних інтер’єрів.

Ви далеко від Чернівецької області?

Це не проблема! Ми працюємо по всій Україні!

☎  095 105 42 85

 

Задати питання