Дизайн інтер’єру, ландшафту, сучасне мистецтво і аквадизайн в Одесі

  • Home
  • /
  • Дизайн інтер’єру, ландшафту, сучасне мистецтво і аквадизайн в Одесі

Дизайн інтер'єру в Одесі

dizajn-interera

Дизайн інтер’єру в Одесі – кращі елітні інтер’єри в сучасних стилях із застосуванням єдиних в своєму роді предметів інтер’єрного декору від дизайн студії Романа Москаленка. Дизайн інтер’єру, який яскраво і стильно сприймається без необхідності дотримуватися масових і загальноприйнятих трендів в дизайні інтер’єру.

У нашому розумінні елітний дизайн інтер’єру, це в першу чергу індивідуальність в поєднанні з почуттям смаку і умінням працювати з різними стильовими і художніми композиціями. Саме такий дизайн інтер’єру ми пропонуємо нашим клієнтам, спеціалізуючись не тільки на його розробці, але і на його якісному впровадженні.

Дизайн квартири в Одесі

sovremennyj-dizajn-kvartiry

Дизайн квартири в Одесі – працюючи і з класичними, і сучасними інтер’єрами, дизайн квартири, як правило вимагає трохи більше занурення в деталі і функціональну сторону через можливі обмеження площі таких інтер’єрів. Що в свою чергу вимагає особливих знань для створення стильних інтер’єрів квартир.

Ми пропонуємо і розробляємо дизайн інтер’єру квартири в Одесі так, що навіть в невеликих квартирах, такий дизайн інтер’єру квартир, сприймається ніби це дизайн великого заміського будинку. А у випадках коли площа квартири особливо не обмежена, тоді, будь-яких стильових обмежень для нас взагалі не існує.

Ландшафтний дизайн в Одесі

landshaftnyj-dizajn

Ландшафтний дизайн в Одесі – ландшафтні дизайн проекти і дизайн екстер’єру будинку який поєднує в собі непересічність і вишуканість стилю в ландшафтному дизайні. Ландшафтний дизайн, який поєднує в собі різні підходи до його створення, із застосуванням світлодизайну і ландшафтного декору.

Благоустрій території будинку в Одесі – ландшафтний дизайн для елітних заміських будинків преміум класу. Ми застосовуємо наші знання і досвід не тільки в проектуванні, а й знання наших скульпторів і ландшафтних декораторів, створюючи стильні й незвичайні ландшафтні дизайн проекти.

Сучасне мистецтво в Одесі

sovremennoe-iskusstvo

Сучасне мистецтво в Одесі – стильні предмети рідкісного інтер’єрного декору і твори сучасного мистецтва в Україні від дизайн студії Романа Москаленко. Великий досвід роботи абсолютно різними техніками які застосовують наші художники, відкриває дуже великі можливості для професійного декорування інтер’єрів.

Декор, який кожен раз розробляється індивідуально під певну композицію або стиль в дизайні інтер’єру, унікальний декор, якого більше ніде не існує.
Замовити твори сучасного мистецтва в Одесі та ознайомитися з техніками їх виготовлення Ви зможете у нас на сайті в розділі декорування

Замовити виготовлення скульптури в Одесі

izgotovlenie-skulptur

Замовити виготовлення скульптури в Одесі – майстерня декору нашої дизайн студії пропонує відразу кілька різних технологій у виготовленні сучасної скульптури. Застосовуючи нові технології в створенні скульптур, наші скульптора на професійному рівні працюють як з сучасними, так і з класичними образами і формами.

Скульптура на замовлення в Одесі – коли мова йде про елітні інтер’єри або ландшафти, то там ніколи не застосовують штамповані вироби (скульптуру масового виробництва). Наші скульптора можуть виготовити скульптуру по Вашому ескізу або ж запропонувати розробку форм і образів які ідеально впишуться в дизайн Вашого інтер’єру або ландшафту.

Інтер'єрний розпис стін в Одесі

rospis-po-stene

Інтер’єрний розпис стін в Одесі – настінний живопис який пропонує наша дизайн студія має виразні відмінності від звичайного розпису по стіні. Основна наша перевага полягає в тому, що наші декоратори вміють працювати одночасно кількома різними техніками, застосовуючи всі ці знання в одному настінному панно.

Замовити розпис по стіні в Одесі – в залежності від сюжету малюнка ми підбираємо ті чи інші техніки для нанесення малюнка і його подальшого декорування. Це трохи довше і трохи складніше, зате і сам результат (розпис по стіні) в рази перевершує всі очікування і ефекти візуального сприйняття.

Елітні меблі на замовлення в Одесі

izgotovlenie-ehksklyuzivnoj-mebeli

Елітні меблі на замовлення в Одесі – ексклюзивні елементи інтер’єрного декору з обвугленого дерева і сучасні меблі для елітних інтер’єрів від дизайн студії Романа Москаленка. Стильні, сучасні і дуже незвичайні меблі ручної роботи, якими можна комплектувати як приватні інтер’єри, так і інтер’єри елітних барів та ресторанів.

Купити сучасні меблі в Одесі – дизайн меблів їх форми і текстури кожен раз наші фахівці розробляють заново. Наприклад, обвуглене дерево в білому кольорі з легким фіолетовим відтінком, такі речі складно описати – це потрібно бачити. Ми пропонуємо сучасний і дуже стильний дизайн меблів без будь-яких візуальних обмежень.

Барельєф стін в Одесі

izgotovlenie-barelefov

Барельєф стін в Одесі – художня ліпка і створення настінних рельєфних панно і картин. Сучасне рельєфне мистецтво яке представляє наша дизайн студія має кілька різних напрямків і технік його виготовлення. Такі підходи дозволяють стильно і якісно застосовувати барельєф в абсолютно різних стилях оформлення інтер’єру.

Замовити виготовлення рельєфних панно в Одесі – підбираючи малюнок або сюжет ми завжди враховуємо стиль в інтер’єрі та продумуємо необхідну ступінь деталізації, підбираємо максимально ефектні текстури які в подальшому будемо наносити на рельєф. Таке поєднання рельєфу і інших технік декорування роблять барельєф розкішним і стильним одночасно.

Рельєфні картини на замовлення в Одесі

izgotovlenie-barelefov

Рельєфні картини на замовлення в Одесі – ми виготовляємо незвичайні рельєфні картини для елітних інтер’єрів. Висока деталізація і ручна робота скульпторів дуже витончено поєднується з сучасними текстурами золота, срібла і чорного хрому. Рельєфні картини які не мають аналогів, виготовлені в одному варіанті або малосерійці і призначені для інтер’єрів преміум класу.

Купити рельєфну картину в Одесі – вибрати картину Ви зможете з готових виробів подивившись їх у нас на сайті в розділі рельєфні картини. Також, ми можемо за індивідуальним замовленням виготовити для Вас рельєфну картину з певним сюжетом і задати необхідний тон в її покритті (золото, срібло, нікель, хром, чорний хром і т.д.).

Купити водоспад по склу в Одесі

kupit-vodopad-po-steklu

Купити водоспад по склу в Одесі – декоративні водоспади по склу, ми не просто спеціалізуємося на їх виготовленні, а в індивідуальному порядку розробляємо їх дизайн. У деяких випадках як окремий елемент інтер’єрного декору, в інших випадках компонуємо їх в аквакомпозіцію де вони є основною її частиною.

Замовити декоративний водоспад по склу в Одесі, при розробці його дизайну наші фахівці враховують загальні побажання клієнта і обов’язково стиль в інтер’єрі де водоспад по склу буде встановлений. Такі методи дають можливість максимально ефективно інтегрувати його в дизайн інтер’єру.

Бульбашкові колони і колонади в Одесі

kupit-puzyrkovye-kolonny

Бульбашкові колони і колонади в Одесі – бульбашкові колони які виготовляє наша дизайн студія не є продуктом масового споживання і загальноприйнятого аквадекору. Тільки ексклюзив і тільки індивідуальні підходи до розробки та виготовлення повітряно бульбашкових колон.

Купити бульбашкові колони в Одесі, деякі з бульбашкових колон можна побачити у нас на сайті і придбати вже готові вироби. Також крім самих бульбашкових колон ми готові розробити під них в інтер’єрі аквакомпозіцію, де вони будуть основним її центром. А в разі потреби, індивідуально розробити і виготовити дизайн і самі повітряно бульбашкові колони

Картини з мозаїки в Одесі

kupit-kartiny-iz-mozaiki

Картини з мозаїки в Одесі – панно з дзеркальної мозаїки для сучасних інтер’єрів і мозаїчні картини для елітних класичних інтер’єрів від дизайн студії Романа Москаленка. Обидві технології були розроблені нашими декораторами і не мають аналогії в своєму роді.

Купити мозаїчне панно в Одесі – у нас на сайті можна побачити готові картини і панно з мозаїки, але майже всі вони продані, а два рази одне і теж ми не виготовляємо. Ви вибираєте техніку виготовлення і сюжет малюнка, далі більш детально розробляється ескіз і Ви отримуєте мозаїчну картину або панно з мозаїки в одному варіанті, повторень у якій більше не буде.

Ви далеко від Чернівецької області?

Це не проблема! Ми працюємо по всій Україні!

☎  095 105 42 85

 

Задати питання