Дизайн інтер’єру, ландшафту і сучасне мистецтво в Конча-Заспі

Елітний дизайн інтер'єру будинку в Конча-Заспі

dizajn-interera

Елітний дизайн інтер’єру будинку в Конча-Заспі в сучасних та класичних стилях від дизайн студії Романа Москаленка. Наші підходи до створення елітних інтер’єрів кардинально відрізняються від переважної більшості дизайн-проектів інтер’єру Києва та Київської області. При розробці дизайн проекту інтер’єру ми не дотримуємося чужих трендів і тенденцій і не повторюємося за іншими.

Для того щоб розробити елітний дизайн проект інтер’єру будинку, і Ви могли замовити у нас такий дизайн інтер’єру в Конча-Заспі, наші фахівці застосовують трохи незвичайні підходи до його створення. При розробці дизайну інтер’єру ми акцентуємо увагу на унікальності інтер’єрного декору і ексклюзивності інтер’єрних композицій. Ексклюзивний дизайн завжди на кілька рівнів вище звичайного дизайну і його не потрібно постійно переробляти наздоганяючи нові тренди.

Стильний дизайн квартири в Конча-Заспі

sovremennyj-dizajn-kvartiry

Стильний дизайн квартири в Конча-Заспі, інтер’єри квартир у таунхаусах і котеджних селищах від дизайн студії Романа Москаленка. Розробляючи дизайн інтер’єру квартири, одним з явних приоритетів крім стильових напрямків, для нас є максимальний функціонал і зручність у використанні такого житла. Ми завжди поєднуємо в одне ціле декоративні, художні та функціональні сторони в дизайні інтер’єру.

Наші підходи до розробки дизайн-проекту квартир у Конча-Заспі також можуть мати свої особливості в залежності від обраного стилю і особистих смаків клієнта. Об’єднуючим фактором як для дизайну великих заміських будинків, так і дизайну квартир, для нас є комфорт, ексклюзивність і індивідуальний підхід до кожного дизайну інтер’єру в поєднанні того чи іншого стильового напряму.

Ландшафтний дизайн в Конча-Заспі

landshaftnyj-dizajn

Ландшафтний дизайн в Конча-Заспі, розробка стильних ландшафтних дизайнів та дизайну екстер’єру — це один з напрямків в якому на професійному рівні працює наша дизайн студія. Деталізована і повна комплектація ландшафтного дизайн проекту забирає досить багато зусиль і часу, зате ми з упевненістю можемо сказати що на ринку України у нас одні з найбільш якісних і стильних дизайн проектів з ландшафтного дизайну та дизайну екстер’єру.

Крім самого ландшафтного дизайну в Конча-заспа який ми з задоволенням для Вас розробимо, ще одним з явних переваг нашої дизайн-студії є те, що ми займаємося виготовленням ексклюзивного інтер’єрного, екстер’єрного та ландшафтного декору, яким комплектуємо ландшафтний дизайн проект і дизайн екстер’єру. Як результат у Вас буде дуже красивий і стильний ландшафтний дизайн з ексклюзивним декором.

Купити твори сучасного мистецтва в Конча-Заспі

sovremennoe-iskusstvo

Купити твори сучасного мистецтва в Конча-Заспі, предметний дизайн, виготовлення ексклюзивного декору і творів сучасного мистецтва — це найбільш улюблений наш напрямок. Наші художники, скульптора і декоратори працюють в різних стильових напрямках і абсолютно різними техніками декорування, що в свою чергу дає можливість застосування такого декору в різних інтер’єрах з урахуванням їх стилю.

Сучасне мистецтво в Конча-Заспі від дизайн студії Романа Москаленка — це дуже стильний і незвичайний продукт який не має аналогів. Ми акцентуємо увагу не на повторенні існуючих елементів декору або технік декорування, а на створенні нових. Іноді, це поєднання давніх методів декорування з новими технологіями, а найчастіше це взагалі повністю нові підходи до філософії та створення творів сучасного мистецтва.

Скульптури на замовлення в Кончі-Заспі

izgotovlenie-skulptur

Скульптури на замовлення в Кончі-Заспі, наша дизайн студія займається виготовленням сучасної скульптури декількома, абсолютно різними техніками і методами. Лайфкастинг — технологія виготовлення скульптур коли вихідним матеріалом є реальні тіла дівчат, або хлопців. Красивий і сексуальний метод у виготовленні скульптури, технологією виливання скульптури з форми тіла.

Виготовити сучасну скульптуру під замовлення в Конча-Заспі ми можемо ще однією технологією, яка була розроблена нашими декораторами та яка за більшістю характеристик в рази перевершує інші техніки виготовлення скульптур. Нам вдалося розробити технологію, яка дає можливість високої деталізації навіть на відносно тонких ділянках скульптур, як результат наші сучасні скульптури сприймаються дуже стильно і витончено.

Художній розпис на стіні в Конча-Заспі

rospis-po-stene

Художній розпис на стіні в Конча-Заспі, різновиди настінного живопису від дизайн студії Романа Москаленка. Застосування розпису стін в дизайн оформленні інтер’єрів завжди відділяло елітний дизайн інтер’єру від тих, де застосовувалися шпалери з тим чи іншим малюнком. Ручна робота художників і скульптолров — це завжди на кілька рівнів вище ніж штамповані заводські вироби масового споживання.

Настінне панно і розпис стін в Конча-Заспі, наші фахівці можуть створити абсолютно різними технологіями. Для створення таких панно ми застосовуємо одночасно кілька різних технік його виготовлення. Робота мазком, нанесення малюнка технікою лесування, розпис по рельєфу, застосування фарбопульта і робота аерографом – як результат Ви отримуєте дуже красивий художній розпис стін, який під силу виготовити дуже обмеженій кількості професійних художників.

Купити сучасні елітні меблі в Конча-Заспі

izgotovlenie-ehksklyuzivnoj-mebeli

Купити сучасні елітні меблі в Конча-Заспі, виготовлення сучасних меблів з обвугленого дерева від дизайн студії Романа Москаленка. Ми об’єднали древній метод роботи з обпаленим деревом і нові технології в декоруванні. Поетапне введення кольору і перламутрів в обвуглену деревину, візуально робить такі текстури просто чарівними. Як результат виходить дуже сучасні меблі та елементи інтер’єрного декору для елітних інтер’єрів.

Виготовити елітні меблі на замовлення в Конча-Заспі, фахівці нашої дизайн студії можуть як для інтер’єрів заміських будинків, так і для дизайн оформлення сучасних барів і ресторанів. Застосування текстур обвугленого дерева ламає звичайні правила дизайну, роблячи стародавній декор надмодний і сучасним, А поєднання обвугленого дерева з іншими елементами декору ручної роботи і декоративного освітлення, тільки посилюють красу і візуальні ефекти.

Барельєф на замовлення в Кончі-Заспі

izgotovlenie-barelefov

Барельєф на замовлення в Конча-Заспі, наша дизайн студія пропонує кілька технологій виготовлення сучасних барельєфів. Створення інтер’єрного барельєфу методом поетапного нанесення рельєфу, його деталізації та різьби по рельєфу з подальшою металізацією барельєфу. Та виготовлення барельефних панно з деталізацією основних його елементів і подальшого розпису по рельєфу.

Обидві ці технології розроблені нашим персоналом і в чистому вигляді не мають аналогів. У другому варіанті можна знайти щось подібне, у інших майстрів, але у більш спрощеному варіанті. Якщо Ви хочете замовити красивий барельєф у Конча-заспі, але не впевнені чи зможуть майстри якісно опрацювати малюнок — замовте виготовлення барельєфу в нашій дизайн студії і Ви побачите рівень і якість робіт нашого персоналу.

Рельєфні картини для елітних інтер'єрів в Конча-Заспі

izgotovlenie-barelefov

Рельєфні картини для елітних інтер’єрів в Конча-Заспі, виготовлення рельєфних картин ручної роботи з нанесенням на них благородних металів (декоративне золочення, сріблення, хромування) від дизайн студії Романа Москаленка. Наші скульптора і декоратори розробили абсолютно новий напрямок в рельєфному мистецтві для елітних інтер’єрів преміум класу.

Придбати рельєфні картини в Конча-Заспі, ми створили цілий напрямок у сучасному барельєфі який на рівні конкурує з самими красивими барельєфами світу. Більшість виготовлених нами картин призначені для елітних класичних інтер’єрів, також деякі з картин можуть бути застосовані і в сучасному дизайні інтер’єру. За необхідності ми зможемо виготовити рельєфну картину з потрібним відтінком кольору і під бажаний сюжет або стиль в дизайні інтер’єру.

Водоспади по склу купити в Конча-Заспі

kupit-vodopad-po-steklu

Водоспади по склу купити в Конча-Заспі, виготовлення стильних і незвичайних декоративних водоспадів по склу від дизайн студії Романа Москаленка. У більшості випадків ми виготовляємо декоративні водоспади по склу на свій розсуд і ставимо їх на продаж у нас в Салон Елітного Декору і Аквадизайну, також ми готові виготовити водоспад по склу під стиль вже існуючого дизайну Вашого інтер’єру.

Декоративні водоспади по склу в Конча-Заспі, наші інтер’єрні водоспади по склу мають чітку тематичну або стильову приналежність і перевершують за художніми характеристиками інші водоспади які представлені на ринку України. Також, крім самих водоспадів по склу ми можемо розробляти для них аква композиції і доповнювати їх іншими елементами декору або техніками декорування, які зроблять Ваш дизайн інтер’єру ще більш красивим і привабливим.

Стильні бульбашкові колони в Конча-Заспі

kupit-puzyrkovye-kolonny

Стильні бульбашкові колони в Конча-Заспі, наша дизайн студія займає лідируючі позиції у виготовленні ексклюзивного аквадизайну на території України та країн пострадянського простору. Один з найбільш яскравих таких напрямків у аквадизайні – це водно бульбашкові колони. Ми спеціалізуємося тільки на ексклюзиві і розробляємо унікальні аква композиції із застосуванням бульбашкових колон у різних стильових напрямках.

Купити бульбашкові колони в Конча-Заспі Ви зможете попередньо проаналізувавши наші роботи на сайті і уточнивши, чи є цей виріб в наявності. Також крім готових аква колон які представлені у нас в салоні, ми можемо виготовити аква композицію з бульбашкових колонами під стиль Вашого вже існуючого дизайну інтер’єру або ж можемо розробити і дизайн інтер’єру, і дизайн водно бульбашкових колон.

Виготовлення мозаїчних панно в Києві

kupit-kartiny-iz-mozaiki

Купити мозаїчне панно в Конча-Заспі, художники та декоратори нашої дизайн студії розробили декілька унікальних технологій створення мозаїчних картин і панно. Одна з цих технік дає можливість створення картин з мозаїки з дуже високою деталізацією малюнка навіть на відносно невеликих площинах. Як результат такі мозаїчні картини сприймаються дуже красиво і вишукано автоматично роблячи з звичайного інтер’єру, елітний інтер’єр преміум класу.

Друга техноло