Дизайн інтер’єру, ландшафту і сучасне мистецтво в Києві

  • Home
  • /
  • Дизайн інтер’єру, ландшафту і сучасне мистецтво в Києві

Дизайн інтер'єру в Києві

dizajn-interera

Дизайн інтер’єру в Києві – потрібен стильний і незвичайний дизайн інтер’єру? Рекомендуємо звернутися в дизайн студію Романа Москаленка. Наша дизайн студія спеціалізується на розробці стильних і ексклюзивних інтер’єрів преміум класу в абсолютно різних художніх стилях і напрямках.

Потрібен елітний дизайн інтер’єру? Ми розробляємо унікальні і стильні інтер’єри які не підвладні змінам моди, тенденціям чи трендам, ми спеціалізуємося на стильному і ексклюзивному дизайні. Ексклюзивний дизайн інтер’єру, як і декор, завжди на кілька рівнів вище звичайного, такий дизайн не старіє і його не потрібно постійно змінювати, доповнювати або переробляти.

Замовити дизайн квартири в Києві

sovremennyj-dizajn-kvartiry

Замовити дизайн квартири в Києві – розробляючи дизайн квартир ми в першу чергу акцентуємо увагу на особистих смаках клієнта і на функціональній стороні приміщення. Як правило, площа квартири значно менше площі приватного будинку. Все повинно бути стильно, зручно і функціонально одночасно.

Купили нову квартиру або хочете зробити ремонт у старій, потрібен сучасний дизайн? Хочете замовити дизайн квартири в Києві? Ми готові для Вас його розробити, наші фахівці створюють дизайн інтер’єру квартири і роблять його впровадження, враховуючи Ваші смаки так, щоб інтер’єр залишався стильним і зручним довгі роки, не залежно від змін тенденцій в області дизайну та архітектури.

Ландшафтний дизайн в Києві

landshaftnyj-dizajn

Ландшафтний дизайн в Києві – Наша дизайн студія розробляє ландшафтні дизайн проекти по всій території України і в тому числі в Києві. Ми створюємо красиві ландшафти, наші дизайн проекти території заміських будинків, розважальних та туристичних комплексів відрізняються своєю незвичайністю і красою.

Створюючи сучасний ландшафтний дизайн в Києві, на ринку ландшафтного дизайну ми займаємо лідируючі позиції серед найбільш незвичайних, стильних і складних ландшафтних дизайн проектів. Як правило такі дизайн проекти розробляються одночасно в поєднанні з дизайном екстер’єру заміського будинку.

Сучасне мистецтво в Києві

sovremennoe-iskusstvo

Сучасне мистецтво в Києві – створення творів сучасного мистецтва від дизайн студії Романа Москаленка. Один з напрямків яким на професійному рівні займається наша дизайн студія — це предметний дизайн та твори сучасного мистецтва. Сучасне мистецтво в Києві та ексклюзивні вироби, від нашої дизайн студії досить багатогранні і мають різні стильові напрямки.

Працюючи різноманітними техніками і в різних стилях, ми фокусуємо увагу не на повторенні вже існуючих творів мистецтва або технік декорування, а на створенні нових. Іноді це поєднання старих і навіть древніх методів з новими технологіями, а найчастіше це нові підходи у філософії і створенні творів сучасного мистецтва, які Ви можете подивитися у нас на сайті, в рубриці — декорування.

Скульптури на замовлення в Києві

izgotovlenie-skulptur

Замовити виготовлення скульптури у Києві від дизайн студії Романа Москаленка. Виготовлення скульптур – це один з напрямків сучасного мистецтва на якому спеціалізується наша дизайн студія. Працюючи в цьому напрямку ми досягли дуже високих результатів у створенні стильних і реалістичних скульптур.

Скульптури на замовлення в Києві для заміського будинку, туристичного комплексу або офісного центру, можуть виготовлятися різними технологіями. Одна з таких технік це — лайфкастинг. Скульптура виготовляється методом відливання форм з тіла дівчини. Це еротичний і гарний метод виготовлення скульптур. Другий метод-це застосування сучасних технологій у формуванні основи скульптури та її декоративних покриттів.

Розпис стін в Києві

rospis-po-stene

Художній настінний живопис пройшов кілька етапів еволюції і залишився досить актуальний і затребуваний як в класичних, так і сучасних стилях інтер’єру. Особливості технології нанесення розпису стін яку ми використовуємо, полягає в тому, що ми об’єднали в одному настінному панно одночасно кілька абсолютно різних технік декорування.

Художній розпис стін в Києві може бути виготовлений нашими художниками коли застосовується аерографія, мозаїка, розпис по барельєфу, інкрустація камінням і кристалами. В результаті чого розпис по стіні і такі настінні панно, його художні та декоративні характеристики в рази вище ніж звичайний розпис або звичайний барельєф, не залежно від стилів в дизайні інтер’єру чи сюжету малюнка.

Ексклюзивні меблі на замовлення в Києві

izgotovlenie-ehksklyuzivnoj-mebeli

Меблі з обвугленого дерева та ексклюзивні елементи інтер’єрного декору від дизайн студії Романа Москаленка. Застосування обвугленого дерева в сучасному дизайні інтер’єру кардинально змінює його сприйняття і перекреслює всі раніше відомі канони і стереотипи. Створюючи з давніх текстур ультрамодний і надсучасний напрямок в дизайні інтер’єру.

Ексклюзивні меблі для елітних інтер’єрів преміум класу – коли обпалене дерево декорується перламутрами і в нього вводять півтони і відтінки кольору, такі меблі виглядають просто приголомшливо. Ексклюзивні меблі на замовлення в Києві – ми виготовляємо за цією технологією різноманітні елементи декору, настінні панно і меблі для барів, ресторанів та приватних будинків.

Замовити барельєф в Києві

izgotovlenie-barelefov

Хочете у себе в будинку красивий і стильний барельєф? Створення рельєфних настінних панно і барельєфів від дизайн студії Романа Москаленка. Основна відмінність наших барельєфів і творів рельєфного мистецтва полягає в тому, що при створенні таких панно ми об’єднали одночасно кілька техніх нанесення рельєфу, різьблення по рельєфу та розпису по рельєфу.

Хочете замовити барельєф в Києві і не впевнені зможуть відповідні фахівці якісно опрацювати сюжет чи малюнок який Вас зацікавив? Зверніться в нашу дизайн студію і Ви побачите рівень наших декораторів. Наші фахівці врахують всі Ваші побажання і виготовлять настінний барельєф з прив’язкою до стилю в дизайні інтер’єру чи затвердженого сюжету.

Рельєфні картини в Києві

izgotovlenie-barelefov

Вам потрібний ексклюзивний декор або твори мистецтва для декорування елітних інтер’єрів преміум класу? Рельєфні картини ручної роботи від дизайн студії Романа Москаленка відмінно доповнять Ваш інтер’єр. Такі предмети сучасного мистецтва більшою мірою призначені для елітних класичних інтер’єрів, хоча деякі з картин можуть бути застосовані і в сучасних стилях в дизайні інтер’єру.

Ексклюзивні рельєфні картини в Києві, які представлені нашою дизайн студією унікальні і не мають аналогів. Поєднуючи різні техніки нанесення рельєфу і різьблення по рельєфу з новими технологіями декорування і нанесення металу, ми створили абсолютно новий напрямок сучасному барельєфі і рельєфному мистецтві. Більш детально наші роботи можна побачити у нас на сайті в рубриці – декорування.

Водоспади по склу в Києві

kupit-vodopad-po-steklu

Хочете собі в будинок або квартиру водоспад по склу під стиль Вашого дизайну інтер’єру? Наша дизайн студія займається виготовленням унікальних водоспадів по склу у різних стильових напрямках. Такий аквадизайн не схожий на більшість інших водоспадів по склу які представлені на ринку України, вони ексклюзивні і набагато красивіше звичайних водоспадів по склу.

Декоративні водоспади по склу в Києві розроблені і представлені нашою дизайн студією, стильно і динамічно доповнюють інтер’єр підкреслюючи його індивідуальність і стильовий напрямок. Продукт (водоспади по склу) який ми виготовляємо тільки в одному варіанті, це продукт який виділить і прикрасить Ваш інтер’єр відокремивши його від безлічі інших.

Бульбашкові колони в Києві

kupit-puzyrkovye-kolonny

Бульбашкові колони в Києві – стильний і незвичайний аквадизайн від дизайн студії Романа Москаленка. Бульбашкові колони які розробляють фахівці нашої дизайн студії – це завжди набагато більше ніж звичайні бульбашкові колони. Ми виготовляємо ексклюзивні повітряно бульбашкові колони в певному стилі чи сюжетному напрямку.

Вибрати стильний аквадекор і купити бульбашкові колони в Києві, Ви зможете подивившись на вже готові аквавироби у нас на сайті або в салоні, також ми можемо розробити і виготовити водно бульбашкові колони з урахуванням Ваших побажань, необхідних форм, декору, текстур, розмірів виробу або аква композиції, з урахуванням стилю Вашого інтер’єру.

Виготовлення мозаїчних панно в Києві

kupit-kartiny-iz-mozaiki

Виготовлення мозаїчних панно в Києві – потрібна сучасна мозаїчна картина або стильне мозаїчне панно з дзеркальної мозаїки? Виготовлення на замовлення сучасних музичних картин і мозаїчних панно з високою якістю і деталізацією навіть на невеликих площинах – це відмінний вибір унікального продукту, який надає наша дизайн студія на ринку України.

Мозаїка в Києві яка виготовлена нашими декораторами і представлена у нас в Салон Елітного Декору і Аквадизайну має свої унікальні особливості і технології у виготовленні. Техніки виготовлення таких мозаїчних панно ексклюзивні і в чистому вигляді не мають аналогів, це не тільки сучасно і красиво, не залежно від стилю в інтер’єрі, такі мозаїчні картини доповнять і прикрасять будь-який дизайн інтер’єру, в будь-яких стилях.

Дизайн інтер'єру, ландшафтний дизайн, сучасне мистецтво і аквадизайн в Київській області

Біла Церква,   Конча-Заспа,

Ви далеко від Чернівецької області?

Це не проблема! Ми працюємо по всій Україні!

☎  095 105 42 85

 

Задати питання