Дизайн інтер’єру, ландшафту і сучасне мистецтво в Києві

  • Home
  • /
  • Дизайн інтер’єру, ландшафту і сучасне мистецтво в Києві

Дизайн інтер'єру в Києві

dizajn-interera

Дизайн інтер’єру в Києві — хочете замовити елітний дизайн інтер’єру заміського будинку або сучасний дизайн котеджу? Дизайн студія Романа Москаленка надає послуги з розробки дизайн проекту інтер’єру з подальшою комплектацією унікальним декором ручної роботи. Ми спеціалізуємося на ексклюзивному дизайні та інтер’єрних композиціях які унікальні і не мають аналогів.

Ексклюзивний дизайн інтер’єру в Києві, який фахівці нашої дизайн студії пропонують у різних стильових напрямках, практично завжди в кілька разів вище звичайного дизайну. Такий дизайн дуже стильний, він не потребує постійних доповнень або зміни наздоганяючи нові тренди. Ми створюємо елітні інтер’єри ресторанів та приватних будинків які явно відрізняються від більшості дизайн проектів, представлених на ринку України.

Замовити дизайн квартири в Києві

sovremennyj-dizajn-kvartiry

Замовити дизайн квартири в Києві — якщо Ви придбали квартиру і вирішили замовити дизайн інтер’єру квартири, то фахівці нашої дизайн студії зможуть Вам в цьому допомогти. Як правило трохи обмежена площа квартир, вимагає більш пильної уваги до зонування та ергономіки. Розробляючи інтер’єрні композиції, для наших фахівців, дизайн інтер’єру квартир, це перш за все функціонал і комфорт у поєднанні краси і стилю.

Сучасний дизайн квартири в Києві який ми пропонуємо, не прив’язувати тільки до одного стилю і такий дизайн квартири може мати досить великий вибір стильових напрямків. Це можуть бути як нові стилі в дизайні та архітектурі, так і класичні стилі в сучасному виконанні. Наші дизайнери розроблять для Вас стильний дизайн квартири, який вишукано виділить Ваш інтер’єр з безлічі інших.

Ландшафтний дизайн в Києві

landshaftnyj-dizajn

Ландшафтний дизайн в Києві — замовити ландшафтний дизайн заміського будинку та дизайн екстер’єру будинку від дизайн студії Романа Москаленка. Послуги ландшафтного дизайну, які надає наша дизайн студія, мають свої особливості та відмінні риси. Ми розробляємо одні з самих стильних, красивих і складних ландшафтних дизайн проектів на ринку України, акцентуючи увагу на індивідуальному підході і ексклюзивному ландшафтному декорі.

Замовити ландшафтний дизайн проект в Києві, у нас Ви зможете в абсолютно різних стилях ландшафтного дизайну. Знання і досвід з інших напрямків з якими працюють наші фахівці ми застосовуємо в ландшафтному дизайні роблячи його дуже красивим і неповторним. Ландшафтні скульптури ручної роботи, фонтани і водоспади у поєднанні з багатоярусними клумбами, ландшафтними композиціями, зроблять такий, сучасний ландшафтний дизайн і його сприйняття, яскравим і вишуканим одночасно.

Сучасне мистецтво в Києві

sovremennoe-iskusstvo

Сучасне мистецтво у Києві — предметний дизайн, декорування та виготовлення творів сучасного мистецтва, це найбільш улюблені нами напрямки в дизайні і декорі, з якими на професійному рівні працюють фахівці нашої дизайн студії. Фокусуючи увагу не на повторенні існуючих виробів або технік декорування, а на створення нових, ми створили більше 10 абсолютно нових напрямків у сучасному мистецтві.

Купити твори сучасного мистецтва в Києві Ви зможете зв’язавшись з нашим персоналом і вибравши для себе саме те, що не залишає Вас байдужим. Працюючи з ексклюзивом, різними техніками і в різних стилях, вибір сучасного мистецтва, інтер’єрного та ландшафтного декору, який представлений нашою дизайн студією досить великий, що в свою чергу дає можливість поєднання таких творів в абсолютно різних стилях в дизайні інтер’єру та ландшафту.

Скульптури на замовлення в Києві

izgotovlenie-skulptur

Замовити виготовити скульптуру в Києві від дизайн студії Романа Москаленка. Виготовлення сучасних скульптур — це дуже красивий і незвичайний напрямок у сучасному мистецтві з яким працюють наші скульптора і декоратори. Ми розробили свої технології у виготовленні скульптури, які застосовуємо в залежності від необхідного образу та стильового напряму в дизайні.

Скульптури на замовлення в Києві для заміського будинку, інтер’єрні скульптури в квартиру, сучасна скульптура для офісного центру або туристичного комплексу. Поєднуючи технологію лайфкастинг з сучасними декоративними покриттями, ми виготовляємо витончені і реалістичні скульптури дівчат — це красивий і сексуальний метод створення скульптур, коли вихідний матеріал це реальне тіло дівчини. Другий метод у виготовленні скульптур передбачає поєднання нових технологій у структурі скульптур з новими технології в їх декоруванні.

Розпис стін в Києві

rospis-po-stene

Художня настінний живопис і розпис стін в Києві який представлений нашою дизайн студією візуально сприймається дуже красиво і має свої нюанси та особливості в технології його виготовлення. Основна наша перевага і особливість у створенні інтер’єрної розпису по стіні полягає у поєднанні в одному настінному панно одночасно кілька різних технік нанесення настінного живопису.

Замовити художній розпис на стіні в Києві від дизайн студії Романа Москаленка. Фокусування основних елементів, і плавне розмиття бічних фонів, розпис по рельєфу, робота технікою лесування і робота мазком, застосування аерографії і робота фарбопультом, тампування і протяжка тканинами — ми об’єднали всі ці техніки декорування в одному настінному панно. Як результат, настінний живопис в інтер’єрі, його візуальне сприйняття стильно і ефектно доповнять дизайн Вашого інтер’єру.

Ексклюзивні меблі на замовлення в Києві

izgotovlenie-ehksklyuzivnoj-mebeli

Ексклюзивні меблі на замовлення в Києві для приватних будинків, офісів і сучасних ресторанів від дизайн студії Романа Москаленка. Меблі з обвугленого дерева, настінні панно і інтер’єрний декор з обвугленої деревини візуально ламає раніше відомі правила дизайну і декору. Поєднання в обугленому дереві перламутрів та відтінків кольору в структурі дерева, роблять візуальне сприйняття таких меблів дуже стильним, незвичайним і сучасним.

Замовити сучасні меблі для ресторанів і барів у Києві з обвугленого дерева. Наші дизайнери розроблять форми і дизайн меблів та елементів інтер’єрного декору з обпаленого дерева. Запропонують Вам поєднання різновидів відтінків кольору і текстури дерева з глибокою структурою випалу. А поєднання додаткових елементів декору, таких як рельєф, дзеркальна мозаїка ручної роботи і декоративне освітлення, зроблять такі меблі неймовірно стильними та красивими.

Замовити барельєф в Києві

izgotovlenie-barelefov

Замовити барельєф в Києві, виготовлення настінних барельєфів і рельєфних панно від дизайн студії Романа Москаленка. Сучасне рельєфне мистецтво представлене нашої дизайн студією має кілька різних напрямків – це елітні рельєфні картини та інтер’єрні настінні панно. Обидві ці технології були розроблені нашими скульпторами і декораторами, і мають свої особливості у виготовленні.

Виготовлення барельєфів на замовлення в Києві. Сучасний барельєф в інтер’єрі приватного будинку або рельєфне панно в квартирі, завжди відокремлювали елітний дизайн інтер’єру від звичайного дизайну, додаючи йому вишуканості і підкреслюючи стильовий напрямок в інтер’єрі. На ринку рельєфного мистецтва в Україні, ми займаємо лідируючі позиції серед ексклюзивних технік виготовлення настінного барельєфу і зможемо створити для Вас стильний і надзвичайно красивий барельєф в інтер’єрі.

Рельєфні картини в Києві

izgotovlenie-barelefov

Рельєфні картини у Києві — якщо Вам потрібний ексклюзивний декор для елітного інтер’єру, то рельєфні картини ручної роботи металізовані сріблом, золотом та іншими текстурами благородних металів, це саме той продукт, який Вам потрібен. Наші декоратори розробили абсолютно новий напрямок в барельєфі і рельєфному мистецтві яке призначене для декорування саме елітних інтер’єрів преміум класу.

Такі рельєфні картини більшою мірою призначені для інтер’єрів в класичних стилях, також деякі з картин можуть бути відмінно застосовані і в сучасному дизайні інтер’єру. Купити рельєфну картину в Києві та більш детально ознайомитись з рельєфними картинами від дизайн студії Романа Москаленка Ви зможете попередньо переглянувши наші роботи у нас на сайті в розділі рельєфні картини.

Водоспади по склу купити в Києві

kupit-vodopad-po-steklu

Водоспади по склу купити в Києві — хочете придбати декоративний водоспад по склу для заміського будинку або квартири і не впевнені чи впишеться він у дизайн Вашого інтер’єру? Наша дизайн студія спеціалізується на виготовленні унікальних декоративних водоспадів по склу з прив’язкою до архітектурного стилю, ідеї або сюжетної лінії, такі водоспади не мають аналогів, вони виготовляються індивідуально і тільки в одному варіанті.

Купити декоративний водоспад по склу в Києві для будинку або квартири. З допомогою таких водоспадів по склу Ви зможете більш вишукано підкреслити стильовий напрямок у Вашому інтер’єрі, додавши інтер’єру динаміки і красиво сфокусувавши увагу на інтер’єрній аква композиції. Ми не виготовляємо звичайні водоспади по склу для масового споживання, а спеціалізуємося на унікальності, виготовляючи ексклюзивний аква продукт — декоративні водоспади по склу.

Бульбашкові колони в Києві

kupit-puzyrkovye-kolonny

Бульбашкові колони купити Київ — дизайн інтер’єрних аква композицій із застосуванням водно бульбашкових колони від дизайн студії Романа Москаленка. Наша дизайн студія займає лідируючі позиції в напрямку ексклюзивного аквадизайну на всій території України та країнах пострадянського простору. Одним з найбільш стильних і красивих напрямків у аквадизайні є повітряно-бульбашкові колони.

Купити водно бульбашкові колони в Києві для елітних інтер’єрів преміум класу. Дизайн аква композицій з бульбашковими колонами ми завжди розробляємо індивідуально відносно ідеї, сюжету або стилю в дизайні інтер’єру. Динаміка руху бульбашок в поєднанні незвичайних форм і текстур бульбашкових колон роблять сприйняття таких аква колон дуже стильним і сучасним, в будь-якому дизайні інтер’єру.

Виготовлення мозаїчних панно в Києві

kupit-kartiny-iz-mozaiki

Виготовлення мозаїчних панно в Києві – замовити мозаїчну картину в класичний інтер’єр будинку або настінне панно із дзеркальної мозаїки в сучасний ресторан від дизайн студії Романа Москаленка. Наші декоратори та художники розробили декілька унікальних технік виготовлення мозаїчних картин для декорування інтер’єрів у класичних і сучасних стилях.

Купити картину з мозаїки в Києві – мозаїчні картини найчастіше застосовували в елітних інтер’єрах, особливо в тих випадках, коли мова йде не про заводський наб