Дизайн інтер’єру, ландшафту і сучасне мистецтво в Хмельницькому

  • Home
  • /
  • Дизайн інтер’єру, ландшафту і сучасне мистецтво в Хмельницькому

Дизайн інтер'єру приватного будинку в Хмельницькому

dizajn-interera

Дизайн інтер’єру приватного будинку в Хмельницькому — наша дизайн студія пропонує послуги створення елітних інтер’єрів заміських будинків і котеджів. Розробка дизайну інтер’єру, його впровадження та комплектація вимагає певних знань і досвіду. Наші декоратори якісно виготовлять будь-який елемент декору або інтер’єрну композицію та вже готові встановлять в Ваш дизайн інтер’єру.

Замовити дизайн проект будинку в Хмельницькому. Функціональна сторона, переваги клієнта щодо стилів, наявності тієї чи іншої апаратури — ми враховуємо всі ці деталі і створюємо дизайн будинку таким чином, щоб він максимально відповідав Вашим смакам і побажанням. А з іншого боку, дотримуючись всіх цих деталей ми в будь-якому випадку розробляємо ексклюзивний дизайн будинку, який через деякий час залишається ексклюзивом і не потребує змін, доповнення або гонитви за трендами.

Дизайн інтер'єру квартири Хмельницький

sovremennyj-dizajn-kvartiry

Дизайн інтер’єру квартири Хмельницький — сучасні квартири в новобудовах все більше нагадують заміські будинки. Але мінималістичні підходи в дизайні квартир насправді не завжди виходять як на картинці журналу. Будь-який, навіть самий екстравагантний дизайн інтер’єру, якщо в ньому збираються жити, повинен починатися з функціоналу і вже під нього ми легко вписуємо практично будь-які стилі в дизайні інтер’єру.

Сучасний дизайн квартири в Хмельницькому. Розробляючи дизайн проект квартири, як правило клієнти віддають перевагу сучасним стилям. Наші дизайнери легко працюють з різними стилями в інтер’єрі і якщо сам клієнт хоче то ми без будь-яких складнощів розробимо класику або сучасну класику. У будь-якому разі ми розробимо для Вас стильний дизайн квартири, а вибір стильових напрямків в переважній більшості випадків, ми надаємо клієнту.

Замовити ландшафтний дизайн в Хмельницькому

landshaftnyj-dizajn

Замовити ландшафтний дизайн в Хмельницькому — повноцінний ландшафтний дизайн проект будинку, в нашому розумінні цього слова повинен включати в себе набагато більше, ніж декілька креслень по зонуванню, дендроплан та електрику. Розробляючи сучасний ландшафтний дизайн ми надаємо деталізовані креслення на ландшафтний дизайн, дизайн екстер’єру будинку, дизайн малих архітектурних форм, дизайн аква композицій, дизайн ландшафтних композицій і дизайн ландшафтних елементів декору.

Сучасний ландшафтний дизайн котеджу в Хмельницькому Ви можете замовити не тільки дизайн проект але і його впровадження. Виготовити декоративні елементи ландшафтного дизайну такі як скульптура, сучасні рельєфні панно і класичні барельєфні ландшафтні композиції, наші фахівці зможуть виготовити в майстерні і доставити на об’єкт вже готовий виріб, який було ще раніше завірено, продумано і вписано в ландшафтний дизайн проект.

Сучасне мистецтво в Хмельницькому

sovremennoe-iskusstvo

Сучасне мистецтво у Хмельницькому — предметний дизайн та різновиди сучасного мистецтва за стильовими напрямками від дизайн студії Романа Москаленка. Наша дизайн студія розробляє і виготовляє як самі твори сучасного мистецтва, так і різноманітні техніки декорування покриттів і текстур, які також можна віднести до різновидів сучасного мистецтва.

Купити предмети сучасного мистецтва в Хмельницькому. Створюючи інтер’єрний декор для абсолютно різних інтер’єрів, які в свою чергу мають певну стильову спрямованість, наші предмети сучасного мистецтва також відносяться до різних архітектурних стилів та мають кардинально різні технології виготовлення. Більш детально ознайомитися з різновидом самих виробів і їх технік виготовлення можна у нас на сайті в розділі інтер’єрного та ландшафтного декору – декорування.

Виготовлення скульптур у Хмельницькому

izgotovlenie-skulptur

Виготовлення скульптур у Хмельницькому — працюючи в напрямку сучасної скульптури, створюючи реалістичні і стилізовані образи і сюжети у сучасної і класичної скульптури, наші фахівці досягли дуже високих результатів. Скульптура в інтер’єрі не залежно від стилю в дизайні інтер’єру, завжди підкреслювала вишуканість смаку і статусу як дизайну інтер’єру, так і самого власника.

Купити скульптуру в Хмельницькому. Деякі з наших ідей і проектів скульптур виготовлені та встановлені щодо дизайн проекту, деякі скульптури ми виготовили і виставили на продаж. Також крім готових скульптур, ми можемо виготовити скульптуру на замовлення з урахуванням Ваших побажань і з урахуванням передбачуваного стилю в дизайні інтер’єру. Ознайомитися з нашими скульптурами і різновидом технологій їх виготовлення Ви зможете у нас на сайті в розділі скульптура.

Художній розпис стін в Хмельницькому

rospis-po-stene

Художній розпис стін в Хмельницькому — настінний живопис в інтер’єрі завжди привертав до себе особливу увагу і підкреслював витонченість стилю. Застосування розпису по стіні в сучасних та класичних інтер’єрах дуже актуальний зараз і буде затребуваний ще багато десятиліть, століть і навіть тисячоліть. Звичайно техніки його нанесення і рівень якості настінного живопису з часом буде зростати і переплітатися з новими технологіями.

Замовити розпис на стіні в Хмельницькому від дизайн студії Романа Москаленка. Процес розвитку і еволюції дизайну і різновидів сучасного мистецтва вплинув і на художній настінний живопис та розпис по стіні. У нашому випадку ми одні з перших, які максимально яскраво і якісно це застосували, об’єднуючи в одному настінному панно абсолютно різні техніки нанесення художнього настінного живопису в сучасному дизайні інтер’єру.

Елітні меблі в Хмельницькому

izgotovlenie-ehksklyuzivnoj-mebeli

Елітні меблі в Хмельницькому — якщо Ви власник ресторану або бару і вважаєте що Ваш інтер’єр трохи застарів, і хочете зі свого закладу зробити сучасний елітний ресторан преміум класу, тоді Ви потрапили за адресою. Виготовлення сучасних елітних меблів з обвугленого дерева для барів і ресторанів преміум класу. Текстури обвугленої деревини в поєднанні перламутру і кольору, роблять сприйняття таких меблів дуже стильними і незвичайними.

Купити меблі для ресторану в Хмельницькому. Форми і структура обпаленого дерева яку ми застосовуємо для декорування меблів, також додатково розробляється і як окремі елементи декору для настінних панно. У такому разі елітні меблі з обвугленого дерева більш ефектно поєднується із загальним дизайном інтер’єру. Наші фахівці готові виготовити для Вас елітні меблі та ексклюзивні елементи інтер’єрного декору з обвугленого дерева.

Барельєф на замовлення в Хмельницькому

izgotovlenie-barelefov

Барельєф на замовлення у Хмельницькому – фахівці нашої дизайн студії володіють одночасно кількома техніками створення барельєфів і настінних рельєфних панно. Вибір тієї чи іншої техніки виготовлення інтер’єрного барельєфу як правило ми робимо, виходячи з сюжету малюнка і стилю в дизайні інтер’єру. Застосування барельєфу в інтер’єрі завжди робить візуальне сприйняття інтер’єру більш багатим і красивим.

Сучасний барельєф в інтер’єрі в місті Хмельницьк, ми зможемо виготовити як для класичних інтер’єрів з певним рівнем деталізації і подальшим нанесенням текстур (розпис по барельєфу), так і для сучасних інтер’єрів відповідно підібравши необхідні техніки виготовлення та текстурування рельєфу. З різновидами технологій виготовлення барельефных панно Ви можете ознайомитись у нас на сайті в розділі декорування — барельєф.

Рельєфні картини купити в Хмельницькому

izgotovlenie-barelefov

Рельєфні картини купити в Хмельницькому — якщо Ви дизайнер і оформляєте елітний дизайн будинку або Ви власник цього будинку, і Вам потрібен стильний декор відповідного рівня, ексклюзивні рельєфні картини від нашої дизайн студії – це саме той продукт який Вам потрібен. Класичні рельєфні картини розроблялися спеціально для декорування елітних інтер’єрів преміум класу.

Замовити виготовити рельєфну картину в Хмельницькому. Ви зможете вибрати рельєфну картину з готових виробів, також ми можемо виготовити для Вас рельєфну картину або композицію з картин під стиль Вашого інтер’єру, з певною кольоровою гамою і сюжетом малюнка. Запропоновані нами рельєфні картини — це абсолютно новий напрямок в сучасному рельєфному мистецтві, яке було розроблене нашими скульпторами і декораторами.

Декоративний водоспад по склу в Хмельницькому

kupit-vodopad-po-steklu

Декоративний водоспад по склу у Хмельницькому — сучасний аквадизайн і його різновиди для декорування інтер’єру від дизайн студії Романа Москаленка. Водоспади по склу для дому Ви зможете замовити в необхідному для Вас стильовому напрямку. Такий водоспад по склу буде гарно доповнювати дизайн інтер’єру роблячи його більш динамічним і водночас гармонійно поєднуючи в собі декор, колір і форми стилю в інтер’єрі.

Водоспад по склу купити в Хмельницькому, Ви зможете вибрати і придбати з готових аква виробів або наші фахівці розроблять необхідний дизайн водоспаду по склу, на основі якого і зроблять впровадження. Водоспад по склу в квартирі може застосовуватися також як і водоспад по склу в приватному будинку, обмеження площі тут не має особливого значення, адже наші фахівці зможуть виготовити декоративний водоспад по склу потрібних розмірів і під стиль в дизайні інтер’єру.

Бульбашкові колони і колонади в Хмельницькому

kupit-puzyrkovye-kolonny

Бульбашкові колони і колонади у Хмельницькому — створення унікальних аква композицій з бульбашковими колонами і колонадами, це один з напрямків аквадизайну на якому ми спеціалізуємося. Наша студія є лідером в ексклюзивному аквадизайні як на території України, так і в країнах пострадянського простору. Водно бульбашкові колони які ми створюємо, явно відрізняються від будь-яких інших колон що виготовляються на пострадянському ринку аквадизайну.

Бульбашкові колони купити в Хмельницькому. Ми пропонуємо як готові водно бульбашкові колони в дизайнерському виконанні, також за необхідності наші дизайнери можуть запропонувати Вам індивідуальний дизайн бульбашкових колон або аквакомпозиций які включають в себе водно бульбашкові колони. Ми пропонуємо тільки кращі аква вироби які не мають аналогів, такі аква колони яскраво і вишукано виділять Ваш дизайн інтер’єру з безлічі інших.

Сучасна мозаїка в Хмельницькому

kupit-kartiny-iz-mozaiki

Сучасна мозаї