Дизайн інтер’єру, ландшафту і сучасне мистецтво в Івано-Франківську

  • Home
  • /
  • Дизайн інтер’єру, ландшафту і сучасне мистецтво в Івано-Франківську

Дизайн інтер'єру в Івано-Франківську

dizajn-interera

Дизайн інтер’єру в Івано-Франківську — хочете замовити дизайн інтер’єру? Дизайн студія Романа Москаленка відмінний вибір, якщо Вам потрібен стильний і незвичайний дизайн інтер’єру. Наша дизайн студія спеціалізується на створенні красивих і незвичайних елітних інтер’єрів у різних напрямках мистецтва, стилях дизайну та архітектури.

Якщо Вам потрібен елітний дизайн інтер’єру? Ми готові створити для Вас дизайн інтер’єру який не підвладний змінам моди і трендів в дизайні. Наша дизайн студія займається розробкою ексклюзивного дизайну як в класичних, так і сучасних стилях. Ексклюзивний дизайн інтер’єру завжди на прорядок вище звичайного дизайну, він не втрачає своєї актуальності і не потребує постійних змін чи доповнень.

Дизайн інтер'єру квартири в Івано-Франківську

sovremennyj-dizajn-kvartiry

Дизайн інтер’єру квартири в Івано-Франківську – розробляючи дизайн квартири ми завжди враховуємо смаки і побажання клієнта, також приділяємо окрему увагу і функціональный стороні інтер’єру. Практично завжди, площа квартири менше ніж площа заміського будинку. У квартирі, враховуючи її обмежену площу все повинно бути стильно, затишно і функціонально одночасно.

Якщо Ви купили нову квартиру або хочете оновити інтер’єр в старій і замовити сучасний дизайн квартири в Івано-Франківську? Ми готові для Вас його розробити. Наші фахівці розробляють дизайн інтер’єру квартир з урахуванням Ваших смаків таким чином, щоб інтер’єр сприймався дуже стильно і був комфортним довгі роки, не залежно від можливої зміни стильових напрямів і зміни моди в дизайні.

Ландшафтний дизайн в Івано-Франківську

landshaftnyj-dizajn

Ландшафтний дизайн в Івано-Франківську – Наша дизайн студія працює в напрямку ландшафтного дизайну по всій території України, в тому числі і в Івано-Франківську. Ми створюємо сучасний ландшафтний дизайн приватних будинків, дизайн оформлення дачних ділянок і туристичних комплексів, які відрізняються своєю незвичайністю і красою.

Створюючи дизайн проекти і розробляючи ландшафтний дизайн в Івано-Франківську, на ринку сучасного ландшафтного дизайну наша студія займає лідируючі позиції серед найбільш красивих, незвичайних і складних ландшафтних дизайн проектів. Для більш гармонійного і стильного їх сприйняття такий ландшафтний дизайн ми можемо розробляти одночасно з дизайном фасаду (дизайн екстер’єру).

Сучасне мистецтво купити в Івано-Франківську

sovremennoe-iskusstvo

Сучасне мистецтво купити в Івано-Франківську — унікальний декор і стильові різновиди творів сучасного мистецтва від дизайн студії Романа Москаленка. Працюючи у сфері декорування, предметний дизайн та виготовлення виробів сучасного мистецтва є найбільш улюбленим для нас напрямком. Сучасне мистецтво в Івано-Франківську і ексклюзивні вироби, від нашої дизайн студії належать до абсолютно різних стилів.

Застосовувані нами технології у створенні декору завжди ексклюзивні, ми не копіюємо чужі, а стилізуємо, або взагалі створюємо абсолютно нові. Одного разу об’єднуючи стародавні техніки з новими технологіями, а найчастіше це взагалі абсолютно нові підходи до філософії та створення творів сучасного мистецтва. Більш детальну інформацію про технології виготовлення Ви можете побачити у нас на сайті, в рубриці — декорування.

Купити скульптуру в Івано-Франківську

izgotovlenie-skulptur

Купити скульптуру в Івано-Франківську, скульптури від дизайн студії Романа Москаленка. Виготовлення скульптур на замовлення – це один з напрямків сучасного мистецтва в предметному дизайні на якому спеціалізується наша дизайн студія. Розробляючи свої, нові технології у виготовленні сучасної скульптури, ми досягли високих результатів в створенні дуже красивих і реалістичних скульптур.

Скульптура на замовлення в Івано-Франківську для приватного будинку, офісного центру або туристичного комплексу, може бути виготовлена різними методами. Один з таких методів це – лайфкастинг. Скульптура виготовляється технологією виливання з форм реального тіла дівчини. Це дуже красивий, незвичайний і навіть еротичний метод створення скульптури. Друга технологія – це застосування сучасних технік у виготовленні структури і форм скульптури, із застосуванням декоративних покриттів.

Художній розпис на стіні в Івано-Франківську

rospis-po-stene

Художній розпис на стіні в Івано-Франківську — настінний живопис за свою історію пройшов кілька етапів розвитку та має великий попит як в класичних, так і в сучасних інтер’єрах. Наша унікальність технології нанесення розпису стін полягає в тому, що ми об’єднали в одній настінній композиції відразу кілька, протилежних технік декорування та нанесення розпису.

Художній розпис стін в Івано-Франківську може бути створений нашими декораторами із застосуванням різних технік роботи пензлем, розпису по рельєфу, аерографії, поєднанням мозаїки, інкрустації камнямей та кристалів. Як наслідок такий настінний живопис, його краса і візуальне сприйняття набагато краще ніж у звичайного розпису стін, незалежно від стилю в дизайні інтер’єру чи сюжету малюнка.

Елітні меблі для ресторанів в Івано-Франківську

izgotovlenie-ehksklyuzivnoj-mebeli

Елітні меблі для ресторанів в Івано-Франківську — виготовлення меблів на замовлення з обвугленого дерева від дизайн студії Романа Москаленка. Застосування обвугленого дерева в сучасному дизайні інтер’єру кардинально змінює його сприйняття перекреслюючи всі раніше відомі правила в дизайні. З застосуванням меблів з обвугленого дерева ми створюємо абсолютно новий, надсучасний напрямок в дизайні інтер’єру.

Ексклюзивні меблі для елітних інтер’єрів ресторанів, барів або приватних будинків в Івано-Франківську. Коли в обвуглене дерево півтонами вводиться колір і декорується перламутрами, такі меблі сприймаються дуже вишукано і незвично. Виготовлення меблів для барів і ресторанів в Івано-Франківську. Цією ж технологією для декорування сучасних елітних інтер’єрів, ми виготовляємо і додаткові елементи декору та настінні декоративні композиції.

Барельєф на стіні в Івано-Франківську

izgotovlenie-barelefov

Барельєф на стіні в Івано-Франківську — Хочете у себе вдома і красивий барельєф? Виготовлення барельєфів і горельєфів від дизайн студії Романа Москаленка. Наші методи і технології створення барельєфу мають свої особливості. Виготовляючи настінні барельєфи ми використовуємо одночасно кілька різних техніх нанесення рельєфу, різьблення по рельєфу та розпису по рельєфу.

Якщо Ви хочете замовити виготовлення барельєфу в Івано-Франківську і у Вас немає впевненості чи зможуть фахівці красиво опрацювати зацікавивший Вас малюнок? Звернувшись до наших художників та скульпторів, у Вас буде чудова можливість побачити рівень наших робіт. Базуючись на обраному і затвердженому з Вами сюжеті ми виготовимо під стиль Вашого інтер’єру стильний і надзвичайно красивий барельєф.

Купити рельєфну картину в Івано-Франківську

izgotovlenie-barelefov

Сучасне рельєфне мистецтво для інтер’єрів преміум класу. Рельєфні картини ручної роботи від дизайн студії Романа Москаленка відмінно прикрасять дизайн Вашого інтер’єру. Такі вироби сучасного мистецтва вишукано доповнюють і підкреслюють стиль в класичному інтер’єрі, також велику частину рельєфних картин можна дуже ефектно вписати і в сучасний дизайн інтер’єру.

Купити рельєфну картину в Івано-Франківську — рельєфні картини ручної роботи для елітних інтер’єрів. Це абсолютно новий напрямок в рельєфному мистецтві, вони були розроблені саме нашими дизайнерами і не мають аналогів. Об’єднавши кардинально різні технології виготовлення і декорування ми створили повністю новий напрямок у мистецтві. Більш детальну інформацію про рельєфні картини, можна подивитися у нас на сайті в рубриці — рельєфні картини, барельєф.

Інтер'єрний водоспад по склу в Івано-Франківську

kupit-vodopad-po-steklu

Інтер’єрний водоспад по склу в Івано-Франківську — хочете придбати декоративний водоспад по склу? Наша дизайн студія розробляє дизайн і виготовляє водоспади по склу в абсолютно різних стильових напрямках. Такі водоспади по склу мають свої відмінні риси і абсолютно не схожі на інші водоспади які представлені на ринку України.

Декоративні водоспади по склу в Івано-Франківську, які представлені нашою дизайн студією, сприймаються набагато красивіше і ефектніше від звичайних водоспадів, за рахунок унікального декору і більш чіткої стильової спрямованості. Ми не виготовляємо двічі однакові водоспади по склу, це елітний аквадекор який додасть родзинку Вашому інтер’єру виділивши його з безлічі інших.

Бульбашкові колони купити в Івано-Франківську

kupit-puzyrkovye-kolonny

Бульбашкові колони купити в Івано-Франківську — сучасний аквадизайн від дизайн студії Романа Москаленка. Водно бульбашкові колони, над створенням яких працюють наші фахівці — це завжди набагато більше, ніж звичайні аква колони. Ми спеціалізуємося на виготовленні ексклюзивних аква композицій у різних стилях, розробляючи дизайн бульбашкових колон.

Підібрати для свого інтер’єру стильний аквадекор і купити бульбашкові колони в Івано-Франківську, Ви зможете подивившись на готові повітряно-бульбашкові колони у нас на сайті. Також ми готові розробити дизайн і виготовити бульбашкові колони з урахуванням Ваших побажань. Такі аква вироби дуже красиво і вишукано виділять дизайн Вашого інтер’єру.

Панно з мозаїки на замовлення в Івано-Франківську

kupit-kartiny-iz-mozaiki

Панно з мозаїки на замовлення в Івано-Франківську – хочете придбати красиву картину з мозаїки або незвичайний декор з дзеркальної мозаїки? Ми займаємося виготовленням ексклюзивних мозаїчних картин і настінних мозаїчних панно. Це унікальний продукт в сучасному мистецтві мозаїки, який на ринку України представляє наша дизайн студія.

Мозаїка в Івано-Франківську яка розроблялася нашими декораторами, представлена у нас в Салон Елітного Декору і Аквадизайну, вона має свої унікальні особливості виготовлення. Методи виготовлення настінних мозаїчних панно і картин з мозаїки, унікальні і були розроблені саме нашими декораторами. Такі картини з мозаїки дуже вишукано прикрасять будь-який дизайн інтер’єру не залежно від його стилю виконання.

Ви далек