Дизайн інтер’єру, ландшафту і сучасне мистецтво в Хмельницькому

  • Home
  • /
  • Дизайн інтер’єру, ландшафту і сучасне мистецтво в Хмельницькому

Дизайн інтер'єру приватного будинку в Хмельницькому

dizajn-interera

Дизайн інтер’єру приватного будинку в Хмельницькому — хочете замовити дизайн інтер’єру в Хмельницьку? Наша дизайн студія спеціалізується на розробці стильних і ексклюзивних інтер’єрів в абсолютно різних стильових напрямках. Розробляючи дизайн проекти інтер’єрів ми завжди фокусуємо увагу на унікальності інтер’єрних композицій.

Потрібен дизайн інтер’єру в місті Хмельницьк? Ми розробляємо стильні інтер’єри які не підвладні змінам моди, тенденцій або трендів, ми спеціалізуємося на ексклюзивному дизайні. Ексклюзивний дизайн інтер’єру будинку, як і декор, завжди на кілька рівнів вище звичайного, такий дизайн не втрачає своєї актуальності, його не потрібно постійно доробляти та переробляти.

Дизайн інтер'єру квартири Хмельницький

sovremennyj-dizajn-kvartiry

Дизайн інтер’єру квартири Хмельницький – розробляючи дизайн квартир, у першу чергу, ми враховуємо побажання клієнта, його особисті смаки і функціональну сторону інтер’єру. Найчастіше, площа квартири істотно менше площі заміського будинку. В інтер’єрі квартири все повинно бути красиво, максимально функціонально і зручно.

Придбали нову квартиру або хочете зробити ремонт у старій і потрібен сучасний дизайн? Хочете замовити дизайн квартири в Хмельницькому? Ми готові для Вас його розробити, наші дизайнери розробляють сучасний дизайн квартири і роблять його впровадження, враховуючи Ваші смаки так, щоб інтер’єр залишався стильним і зручним довгі роки, не залежно від змін терндів в стильових напрямках та дизайн оформлення квартири.

Замовити ландшафтний дизайн в Хмельницькому

landshaftnyj-dizajn

Замовити ландшафтний дизайн в Хмельницькому – наша дизайн студія надає послуги з розробки ландшафтного дизайну по всій території України, в тому числі в місті Хмельницький. Ми створюємо красиві ландшафтні дизайн проекти заміських будинків, розважальних та туристичних комплексів, які відрізняються своєю красою і стриманістю стилю.

Створюючи ландшафтний дизайн в Хмельницькому, на ринку послуг ландшафтного дизайну ми займаємо лідируючі позиції серед найбільш незвичайних, стильних і складних ландшафтних дизайн проектів. Як правило сучасний ландшафтний дизайн який розробляють наші фахівці, які одночасно поєднують його з розробкою та дизайном екстер’єру будинку (дизайн фасаду).

Сучасне мистецтво в Хмельницькому

sovremennoe-iskusstvo

Сучасне мистецтво в Хмельницькому – створення творів сучасного мистецтва, це один з напрямків в якому на професійному рівні займаються фахівці нашої дизайн студії. Предметний дизайн в Хмельницькому, сучасне мистецтво і ексклюзивні вироби які ми створюємо, багатогранні і мають різні напрямки по стилю.

Працюючи абсолютно різними техніками, ми фокусуємо увагу не на повторенні вже існуючих виробів або технік декорування, а на створенні нових творів сучасного мистецтва. Як правило, це повністю нові підходи у філософії і створенні сучасного мистецтва, які Ви можете у нас придбати, попередньо подивившись у нас на сайті, в рубриці — декорування.

Виготовлення скульптур у Хмельницькому

izgotovlenie-skulptur

Виготовлення скульптур у Хмельницькому від дизайн студії Романа Москаленка. Виготовлення скульптур на замовлення – це один з напрямків сучасного мистецтва на якому спеціалізується наша дизайн студія. Працюючи в цьому напрямку ми досягли дуже високих результатів у створенні стильних і реалістичних скульптур.

Купити скульптуру в Хмельницькому для заміського будинку, квартири, туристичного комплексу або офісного центру. Створення скульптури на замовлення може бути різними методами і технологіями. В одному варіанті сучасна скульптура виготовляється із застосуванням нових технологій у формуванні основи скульптури та її декоративних покриттів, а також працюємо із виготовленням скульптур методом — лайфкастинг.

Художній розпис стін в Хмельницькому

rospis-po-stene

Художній розпис стін в Хмельницькому, який представлений нашою дизайн студією затребуваний як в класичних, так і сучасних стилях дизайну інтер’єру. Особливості технології нанесення розпису стін яку ми використовуємо, полягає в тому, що ми об’єднали в одному настінному панно одночасно кілька різних технік його нанесення.

Замовити розпис стін в Хмельницькому від наших художників та декораторів, можна з застосуванням аерографії, мозаїки, розпису по барельєфу та інкрустації. В результаті чого інтер’єрний розпис по стіні і якість такого настінного панно, його художні характеристики в рази вище ніж звичайний розпис або звичайний барельєф, не залежно від тематики і сюжету малюнка.

Елітні меблі в Хмельницькому

izgotovlenie-ehksklyuzivnoj-mebeli

Елітні меблі в Хмельницькому – сучасні меблі з обвугленого дерева та ексклюзивні елементи інтер’єрного декору. Застосування обвугленого дерева в сучасному дизайні інтер’єру кардинально змінюють його сприйняття і перекреслюють всі раніше відомі правила та канони. Створюючи з давніх текстур ультрамодний напрямок в сучасному дизайні інтер’єру.

Ексклюзивні меблі для елітних ресторанів, барів і приватних будинків – коли обпалене дерево декорується перламутрами і в нього вводять півтони і відтінки кольору, такі меблі виглядають просто приголомшливо. Ексклюзивні меблі на замовлення в Хмельницькому, також за цією технологією ми виготовляємо різноманітні елементи декору, інтер’єрні композиції і настінні панно.

Барельєф на замовлення в Хмельницькому

izgotovlenie-barelefov

Барельєф на замовлення в Хмельницькому – хочете у себе в будинку красивий і стильний барельєф? Створення рельєфних настінних панно і барельєфів від дизайн студії Романа Москаленка. Основна відмінність наших барельєфів полягає в тому, що при створенні рельєфних панно ми об’єднали одночасно кілька техніх нанесення рельєфу, різьблення по рельєфу і настінного живопису.

Хочете замовити барельєф у Хмельницькому і не впевнені чи зможуть відповідні фахівці якісно опрацювати зацікавивший Вас сюжет? Зверніться в нашу дизайн студію і Ви побачите рівень наших художників і скульпторів. Ми врахуємо всі Ваші побажання і виготовимо настінний барельєф в інтер’єрі з прив’язкою до стилю в дизайні інтер’єру чи затвердженим сюжетом.

Рельєфні картини купити в Хмельницькому

izgotovlenie-barelefov

Вам потрібний ексклюзивний декор або твори мистецтва для декорування елітних інтер’єрів в Хмельницькому? Рельєфні картини ручної роботи відмінно доповнять Ваш дизайн інтер’єру. Такі предмети сучасного мистецтва більшою мірою призначені для елітних класичних інтер’єрів, також деякі з картин легко можуть застосовуватися і в сучасних стилях інтер’єру.

Ексклюзивні рельєфні картини купити в Хмельницькому, які представлені нашою студією унікальні і не мають аналогів. Наші роботи можна придбати, попередньо ознайомившись з ними у нас на сайті в рубриці — рельєфні картини, барельєф. Поєднуючи різні методи нанесення рельєфу і різьблення по рельєфу з новими технологіями декорування, ми створили новий напрямок сучасному рельєфному мистецтві.

Декоративний водоспад по склу в Хмельницькому

kupit-vodopad-po-steklu

Декоративний водоспад по склу в Хмельницькому – хочете собі в будинок або квартиру інтер’єрний водоспад по склу під стиль Вашого дизайну інтер’єру? Наша дизайн студія займається виготовленням водоспадів по склу у різних стильових напрямках. Такий аквадизайн не схожий на більшість інших водоспадів по склу які представлені на ринку України, вони ексклюзивні і набагато красивіше звичайних водоспадів по склу.

Водоспади по склу у Хмельницькому які представлені нашою дизайн студією, стильно і динамічно доповнять дизайн інтер’єру підкреслюючи його індивідуальність і стильовий напрямок. Продукт аквадизайну, декоративний водоспад по склу який ми виготовляємо тільки в одному варіанті, це продукт який вишукано виділить саме Ваш дизайн інтер’єру з безлічі інших.

Бульбашкові колони і колонади в Хмельницькому

kupit-puzyrkovye-kolonny

Бульбашкові колони і колонади в Хмельницькому – стильний і незвичайний аквадизайн від дизайн студії Романа Москаленка. Повітряно-бульбашкові колони які розробляють фахівці нашої дизайн студії — це завжди набагато більше, ніж звичайні бульбашкові колони. Ми розробляємо ексклюзивний дизайн бульбашкових колон в певному стилі, ідейному або сюжетному напрямку.

Вибрати стильний аквадекор для Вашого інтер’єру і купити бульбашкові колони в Хмельницькому, Ви зможете подивившись на вже готові аквавироби у нас на сайті або в салоні, також ми можемо розробити і виготовити водно бульбашкові колони з урахуванням Ваших побажань, необхідного декору, розмірів аква виробу або аква композиції.

Сучасна мозаїка в Хмельницькому

kupit-kartiny-iz-mozaiki

Сучасна мозаїка в Хмельницькому — хочете придбати мозаїчну картину або мозаїчне панно з дзеркальною мозаїки в Хмельницькому? Виготовлення на замовлення сучасних мозаїчних панно і картин з високою якістю і деталізацією навіть на невеликих площинах — це відмінний вибір унікального продукту на ринку України, який наданий нашою дизайн студією.

Мозаїчні панно в Хмельницькому, які виготовлені нашими художниками і представлені у нас в Салон Елітного Декору і Аквадизайну мають свої унікальні технології виготовлення. Методи виготовлення мозаїчних картин унікальні, це не тільки сучасно і красиво, такі мозаїчні картини незалежно від стилю вишукано прикрасять будь-який дизайн інтер’єру.

Ви далеко від Чернівецької області?

Це не проблема! Ми працюємо по всій Україні!

☎  095 105 42 85

 

Задати питання