Дизайн інтер’єру, ландшафту та предметний дизайн у Дніпропетровську

  • Home
  • /
  • Дизайн інтер’єру, ландшафту та предметний дизайн у Дніпропетровську

Дизайн інтер'єру Дніпро (Дніпропетровськ)

dizajn-interera

Дизайн інтер’єру в Дніпропетровську — замовити розробку дизайну проекту будинку в сучасних стилях від кращих дизайнерів та дизайн студій України. Гарний дизайн інтер’єру в поєднанні стильного декору, який наші декоратори виготовлять з урахуванням стилю, що Вам сподобався.

Розробка сучасного дизайну приватного будинку в Дніпропетровську — ми пропонуємо Вам якісну розробку дизайн проекту інтер’єру з подальшим його впровадженням, виготовленням стильного декору в майстерні нашої дизайн студії, постачанням та встановленням його на об’єкті згідно креслень у проекті – дизайн інтер’єру.

Дизайн квартири Дніпро

sovremennyj-dizajn-kvartiry

Дизайн інтер’єру квартир у Дніпропетровську — розробка дизайну квартири з урахуванням специфіки існуючої архітектури, площі квартири, ергономіки та стильових уподобань клієнта. Тільки найкращі інтер’єри квартир та лише індивідуальні підходи при розробці інтер’єрних композицій.

Замовити дизайн квартири у Дніпропетровську від дизайн студії Романа Москаленка. Інтер’єр сучасної квартири ми розробляємо так, щоб усі мінуси існуючої архітектури перевести в плюс і створити для Вас максимально комфортний і стильний інтер’єр квартири.

Ландшафтний дизайн та дизайн екстер'єру у Дніпропетровську

landshaftnyj-dizajn

Ландшафтний дизайн у Дніпропетровську – розробка ландшафтного дизайн проекту приватних будинків та ресторанів. Унікальний дизайн екстер’єру, який доповнює стиль у ландшафтному дизайні. Застосування креативного декоративного освітлення для скульптурних та ярусних ландшафтних композицій.

Замовити ландшафтний дизайн проект у Дніпропетровську — ми розробляємо стильний та дуже красивий ландшафтний дизайн, надаємо якісну візуалізацію та необхідні креслення для його впровадження. Виготовляємо ексклюзивний ландшафтний декор (системи освітлення, скульптури, рельєфні композиції, аква декор) для ландшафтного дизайну.

Предметний дизайн у Дніпропетровську

sovremennoe-iskusstvo

Предметний дизайн у Дніпропетровську — різновиди сучасного мистецтва та предметного дизайну з розподілом і класифікацією щодо стилів у дизайні інтер’єру від найкращих дизайнерів та декораторів України. Предметний дизайн із ухилом на ексклюзив та індивідуальні технології його створення.

Твори сучасного мистецтва на замовлення у Дніпропетровську. Інтер’єрний декор, ландшафтний декор та вишуканий предметний дизайн, який наші фахівці виготовляють на замовлення з урахуванням побажань та стилю інтер’єру, в якому дані вироби будуть встановлені.

Сучасна українська скульптура на замовлення у Дніпрі

izgotovlenie-skulptur

Сучасна українська скульптура на замовлення у Дніпрі — наша дизайн студія пропонує одразу кілька найкращих технологій у створенні сучасної української скульптури. Унікальність таких скульптур доповнюється їхнім образом, високими декоративними та візуальними характеристиками.

Замовити скульптуру у Дніпропетровську. Пропонуємо Вам ознайомитися з вже готовими нашими роботами у нас на сайті і вибрати техніку виготовлення, що Вам сподобалася. Після чого допоможемо Вам у виборі образу скульптури, її техніки обробки та декорування. Ми пропонуємо найкращі сучасні скульптури на ринку України!

Художній розпис стін у Дніпропетровську

rospis-po-stene

Художній розпис стін у Дніпропетровську — наші художники та декоратори працюють як у нашій майстерні, так і на виїздах за її межами. Техніки створення настінних панно включають розпис по стіні пропоновані нашими художниками, мають декоративні переваги і суттєві відмінності від звичайного розпису стін.

Настінний живопис та розпис по стіні у Дніпрі. Працюючи з розписом по стіні, наші художники поєднують різні техніки для нанесення малюнка в одному настінному панно. Застосування об’єму та розпису по рельєфу, робота різними техніками пензлями у поєднанні аерографії, дають дуже гарні та незвичайні результати у сучасному мистецтві – розпис стін.

Меблі з обпаленого дерева у Дніпропетровську

izgotovlenie-ehksklyuzivnoj-mebeli

Меблі з обпаленого дерева в Дніпропетровську — індивідуальний дизайн та виготовлення меблів і різного за стилем інтер’єрного декору з обвугленого дерева. Декорування обвугленої деревини кольором та додатковими текстурами надають незвичайного і дуже сучасного вигляду таким меблям.

Обвуглені меблі на замовлення в Дніпрі. Обвуглене дерево в золоті, білому або зеленому кольорі, та ще й з переливами і перламутром у глибині тріщин — ми ламаємо застарілі стереотипи дизайну, створюючи унікальний продукт для стильних інтер’єрів. Меблі з обвугленого дерева від найкращих декораторів України.

Художня ліпнина, барельєф Дніпро

izgotovlenie-barelefov

Художня ліпнина та виготовлення барельєфних панно у Дніпропетровську. Скульптурний настінний живопис застосовуваний нашими фахівцями для створення рельєфних панно поєднує в собі кілька технік нанесення та різьблення по рельєфу, та кілька різних технік роботи з фарбами.

Замовити виготовлення барельєфу у Дніпропетровську — створюючи інтер’єрні барельєфи та рельєфні панно, наші скульптора підбирають сюжет малюнка щодо стилю в інтер’єрі. Барельєфи можуть бути виготовлені в абсолютно різних стилях із застосуванням додаткових текстур та техніки їх декорування.

Рельєфні картини на замовлення у Дніпропетровську

izgotovlenie-barelefov

Купити рельєфну картину у Дніпропетровську – нові технології для створення рельєфних картин ручної роботи, які застосовують декоратори нашої студії, фактично створили новий напрямок у рельєфному мистецтві та інтер’єрному барельєфі.

Інтер’єрні рельєфні картини для сучасної класики у Дніпропетровську. Форми, текстури та сюжети рельєфних картин більшою мірою розроблялися для елітних класичних інтер’єрів. Також, майже всі ці рельєфні картини можна застосовувати в таких стильових напрямках як арт – деко, фьюжн та арт – нуво (модерн).

Красиві водоспади зі скла у Дніпропетровську

kupit-vodopad-po-steklu

Купити красивий водоспад по склу в Дніпропетровську — наша студія виготовляє неймовірно красиві та незвичайні водоспади по склу, застосування яких передбачено в різних інтер’єрах, з різною стильовою спрямованістю.

Замовити індивідуальне виготовлення декоративного водоспаду в Дніпрі. Стилі в дизайні інтер’єру дедалі більше встановлюють критерії відбору якісного та індивідуального декору — водоспади по склу. Декоратори нашої студії спеціалізуються на розробці дизайну та виготовленні таких інтер’єрних водоспадів по склу, які мають певні стильові характеристики.

Бульбашкові колони та колонади Дніпро

kupit-puzyrkovye-kolonny

Бульбашкові колони в Дніпрі — створення повітряно-бульбашкових колон як унікального інтер’єрного декору з ухилом під стиль в дизайні інтер’єру. Бульбашкові колони над розробкою та створенням яких працюють найкращі професійні дизайнери та декоратори України.

Купити бульбашкові колони в Дніпропетровську. Акваколони, що пропонує наша дизайн студія, мають свої чіткі відмінні риси. Більшою мірою вони розробляються як ексклюзивна декоративна композиція, що поєднує в собі повітряно бульбашкові колони.

Мозаїчні панно купити в Дніпропетровську

kupit-kartiny-iz-mozaiki

Купити мозаїчне панно в Дніпропетровську — виготовлення красивих мозаїчних панно на замовлення. Допомога у підборі сюжету малюнка, можливість вибору різних унікальних технологій ручної роботи для створення неймовірно красивих мозаїчних панно та картин із мозаїки.

Купити картину з мозаїки в Дніпропетровську, художні мозаїчні панно, що пропонуються нашою дизайн студією, легко підходять в інтер’єри з різними стилями. А фактори, що на це впливають, криються в поєднанні при виготовленні панно з мозаїки – це різні технології його виготовлення в одному панно.

Ви далеко від Чернівецької області?

Це не проблема! Ми працюємо по всій Україні!

☎  095 105 42 85

 

Задати питання