Дизайн інтер’єру, ландшафту і сучасне мистецтво у Вижниці

Сучасний дизайн інтер'єру у Вижниці

dizajn-interera

Сучасний дизайн інтер’єру у Вижниці від дизайн студії Романа Москаленка. Якщо Ви хочете зробити стильний і красивий ремонт і Вам потрібно розробити дизайн інтер’єру заміського будинку, дизайн офісу, дизайн ресторану або дизайн бару, фахівці нашої дизайн студії зможуть Вам в цьому допомогти.

У нас Ви можете замовити дизайн проект інтер’єру в місті Вижниця, в абсолютно різних стилях, з урахуванням всіх Ваших смаків і побажань. Розробляючи дизайн проект інтер’єру, не залежно від стильових напрямків ми створюємо його таким, щоб сучасний дизайн інтер’єру був стильним, акцентуємо увагу на унікальності декору і стильових напрямів.

Дизайн квартири у Вижниці

sovremennyj-dizajn-kvartiry

Дизайн квартири у Вижниці – хочете зробити ремонт в новій квартирі або осучаснити стару і Вам потрібен дизайн проект інтер’єру для квартири? Наші дизайнери і декоратори зможуть для Вас розробити сучасний дизайн квартири, який буде відповідати Вашим побажанням, також такий дизайн інтер’єру буде максимально красивим і функціональним.

Замовити дизайн інтер’єру квартири в місті Вижниця Ви зможете звернувшись в нашу дизайн студію. Наші фахівці проконсультують Вас щодо стилів в дизайні інтер’єру, запропонують максимально зручне місце розташування меблів і апаратури. Як результат Ви отримаєте стильний дизайн квартири, красиве, функціональне і зручне житло.

Ландшафтний дизайн будинку у Вижниці

landshaftnyj-dizajn

Ландшафтний дизайн будинку у Вижниці – розробка ландшафтного дизайн проекту, озеленення та благоустрій території, виготовлення альпійських гірок і багатоярусних клумб, дизайн проектування та виготовлення фонтанів та декоративних ландшафтних водоспадів, це і багато іншого надає на ринку ландшафтного дизайну, наша дизайн студія.

Якщо Ви хочете замовити ландшафтний дизайн у Вижниці але ще толком не розумієте, які стилі Вам подобаються найбільше і які з них підійдуть до Вашої вже існуючої архітектури (фасаду будинку). Наш персонал проконсультує Вас і як результат після впровадження дизайн проекту у Вас буде гарний дизайн екстер’єру та ландшафтний дизайн будинку.

Сучасне мистецтво купити у Вижниці

sovremennoe-iskusstvo

Сучасне мистецтво купити у Вижниці – твори сучасного мистецтва від дизайн студії Романа Москаленка. Наша дизайн студія на професійному рівні займається різновидами предметного дизайну і виготовленням виробів сучасного мистецтва у різних стильових напрямках і різними техніками декорування.

Купити предмети сучасного мистецтва в місті Вижниця Ви зможете попередньо ознайомившись з нашими роботами і їх техніками виготовлення у нас на сайті в рубриці декорування інтер’єру. Наші художники, скульптора і декоратори працюють в абсолютно різних стилях і як результат такі твори сучасного мистецтва можна гармонійно поєднувати в різних інтер’єрах.

Виготовлення скульптур у Вижниці

izgotovlenie-skulptur

Виготовлення скульптур у Вижниці – виготовлення скульптур на замовлення від дизайн студії Романа Москаленка. Ми спеціалізуємося на виготовленні сучасної скульптури для декорування дизайну інтер’єру та ландшафтного дизайну. Технології створення сучасної скульптури, з якими працюють наші скульптора і декоратори мають свої відмітні особливості.

Якщо у Вас витончене почуття смаку, і Ви хочете замовити скульптуру в місті Вижниця для свого заміського будинку або сучасної квартири – ми готові для Вас запропонувати такий твір мистецтва як сучасна скульптура на замовлення. Працюючи різними технологіями у створенні сучасної скульптури ми досягли дуже високих результатів як в стилізації скульптури, так і роботи з реалістичними скульптурами.

Інтер'єрний розпис стін в Вижниці

rospis-po-stene

Інтер’єрний розпис стін в Вижниці від дизайн студії Романа Москаленка. Один з напрямків в декоруванні та сучасному мистецтві з якими працюють наші художники – це розпис по стіні і художній настінний живопис. Такий, відносно недорогий метод декорування здатний буквально за кілька днів із звичайного інтер’єру зробити елітний інтер’єр преміум класу.

Підібрати сюжетну лінію або малюнок і замовити розпис стін в Вижниці Вам допоможуть наші фахівці. Ми ознайомимо Вас з різновидами технік нанесення розпису по стіні і його особливостями, допоможемо Вам підібрати або розробити красивий і стильний малюнок таким чином, щоб інтер’єрний розпис стін гарно вписався в існуючий дизайн інтер’єру.

Купити меблі для ресторану у Вижниці

izgotovlenie-ehksklyuzivnoj-mebeli

Купити меблі для ресторану у Вижниці— придбати елітні меблі і стильні елементи декору з обвугленого дерева для сучасних ресторанів і барів. Наші декоратори з’єднали стародавні методи роботи з обпаленим деревом і нові технології в декорі. Як результат у нас вийшли просто неймовірні текстури і форми для виготовлення елітних меблів.

Замовити сучасний унікальний декор і сучасні меблі для елітних інтер’єрів у Вижниці Ви зможете проаналізувавши наші попередні роботи у нас на сайті — це елітні меблі з обвугленого дерева. Введення кольору і перламутрів в поєднанні декоративного освітлення і незвичайних форм меблів, роблять такий декор дуже стильним і сучасним.

Сучасний барельєф у Вижниці

izgotovlenie-barelefov

Сучасний барельєф у Вижниці — наша дизайн студія працює з інтер’єрними і ландшафтними барельєфами та різноманітними настінними панно на професійному рівні вже досить довгий період часу. Ми працюємо різними методами і технологіями в нанесенні рельєфу і його подальшому декоруванні.

Виготовлення настінного барельєфу у Вижниці, ми готові для Вас запропонувати одночасно в кількох різних візуальних ефектах його зорового сприйняття. Такі технології виготовлення дозволяють створювати сучасний барельєф відкриваючи можливості для декорування та дизайну інтер’єру, роблячи його більш яскравішим і красивішим.

Рельєфні картини купити у Вижниці

izgotovlenie-barelefov

Рельєфні картини купити у Вижниці від дизайн студії Романа Москаленка. Ми пропонуємо рельєфні картини ручної роботи для декорування елітних інтер’єрів преміум класу. Це ексклюзивний продукт який був розроблений нашими художниками і скульпторами і який на ринку рельєфного мистецтва не має аналогів.

Придбати рельєфні картини у Вижниці Ви зможете звернувшись в нашу дизайн студію, де Вам запропонують готові вироби, або ж виготовлять необхідну картину з урахуванням Ваших побажань і стилю в дизайні інтер’єру. Ми створили новий напрямок у сучасному рельєфному мистецтві — рельєфні картини, деякі з яких можуть прикрасити і Ваш дизайн інтер’єру.

Декоративний водоспад по склу у Вижниці

kupit-vodopad-po-steklu

Декоративний водоспад по склу у Вижниці від дизайн студії Романа Москаленка. Наша дизайн студія займається розробкою дизайну і виготовленням водоспадів по склу для будинку, офісу або квартири. Ми виготовляємо унікальні аква композиції із застосуванням декоративних водоспадів які дуже стильно виділяють інтер’єрну аква композицію.

Ви можете замовити виготовлення декоративного водоспаду по склу у Вижниці з урахуванням стилю у Вашому інтер’єрі. А у тих випадках, коли дизайн інтер’єру вже трохи застарів і Ви його не змінюєте, то ми розробимо дизайн водоспаду по склу і вся увага буде переходити на декоративний водоспад по склу, таким методом ми здатні ефектно прикрасити будь-який дизайн інтер’єру.

Купити бульбашкові колони у Вижниці

kupit-puzyrkovye-kolonny

Купити бульбашкові колони у Вижниці та унікальні аква композиції для дизайн оформлення інтер’єру від дизайн студії Романа Москаленка. У напрямку ексклюзивного аквадизайну наша дизайн студія займає лідируючі позиції на ринку України і країнах пострадянського простору, пропонуючи найстильніший і незвичайний продукт в аквадизайні – повітряно бульбашкові колони.

Замовити розробку дизайну бульбашкових колон в Вижниці або придбати вже готові аква композиції з бульбашкового колонами, Ви зможете попередньо подивившись на вже готові роботи у нас на сайті і купити бульбашкові колони. Ми готові виготовити для Вас продукт який буде тільки у Вас в одному варіанті і який виділить Ваш дизайн інтер’єру з безлічі інших.

Красиві картини з мозаїки в Вижниці

kupit-kartiny-iz-mozaiki

Красиві картини з мозаїки в Віжниці- красиві мозаїчні картини ручної роботи і сучасні панно з дзеркальної мозаїки від дизайн студії Романа Москаленко. Художники і декоратори нашої дизайн студії розробили кілька нових технологій для виготовлення мозаїчних картини і сучасного муозаїчного декору з дзеркал.

Як результат наші мозаїчні картини візуально сприймаються дуже красиво і мають високий рівень деталізації. Для того щоб купити мозаїчну картину в місті Вижниця ми пропонуємо ознайомитися з нашими роботами у нас на сайті і подивитися на красиві картини з мозаїки. Ми пропонуємо Вам дуже стильні вироби які ефектно прикрасять дизайн Вашого інтер’єру.

Будемо раді бачити Вас

 в нашій дизайн-студії вул. Хотинська, 43

☎  095 105 42 85

 

Задати питання