Дизайн інтер’єру, ландшафтний дизайн, сучасне мистецтво і аквадизайн в Сторожинці

Дизайн інтер'єру в Сторожинці

dizajn-interera

Дизайн інтер’єру в Сторожинці — наша дизайн студія пропонує свої послуги з розробки дизайн проектів сучасних і стильних інтер’єрів. Елітний дизайн приватного будинку і унікальний дизайн сучасного ресторану або бару в Сторожинці. Стильний і незвичайний дизайн інтер’єру в поєднанні з унікальним декором від дизайн студії Романа Москаленка.

Ми розробляємо дизайн проекти інтер’єрів різного призначення і в абсолютно різних стилях. Фактори які об’єднують такий дизайн — це унікальність інтер’єрних композицій в поєднанні стильових напрямків. Красивий дизайн інтер’єру ми створюємо таким чином, що він буде візуально сприйматися як елітний дизайн не залежно від стилів його виконання.

Дизайн невеликої квартири в Сторожинці

sovremennyj-dizajn-kvartiry

Придбали квартиру і хочете замовити дизайн? Дизайн невеликої квартири в Сторожинці від дизайн студії Романа Москаленка. Наша студія розробляє дизайн інтер’єру квартир і квартир – студій на професійному рівні. Ми створюємо функціональний і красивий дизайн квартири з урахуванням особистих смаків клієнта і з застосуванням стильного та унікального декору.

Хочете вишукано підкреслити дизайн інтер’єру Вашої квартири і виділити його з безлічі інших? Ми допоможемо Вам це зробити, розробляючи дизайн інтер’єру квартир ми дуже уважно ставимося до функціональної сторони, щоб крім краси, дизайн інтер’єру був максимально комфортним. Дизайн невеликої квартири в місті Сторожинець, краса, стиль і функціонал, навіть при відносно невеликій площі, є для нас основними складовими при розробці дизайн проекту інтер’єру.

Послуги ландшафтного дизайну в Сторожинці

landshaftnyj-dizajn

Послуги ландшафтного дизайну в Сторожинці — якщо Ви хочете замовити стильний і красивий дизайн фасаду та ландшафтний дизайн, ми будемо раді Вам в цьому допомогти. Розробка ландшафтних дизайн проектів і розробка дизайну екстер’єру це ті напрямки дизайну, у яких професійно працюють наші дизайнери, створюючи дуже гарні, яскраві і незвичайні проекти ландшафтного дизайну.

Розробляючи ландшафтний дизайн в Сторожинці, ми можемо підходити до роботи як частково, так і комплексно. Частково, має на увазі коли розробляється ландшафтний дизайн окремих композицій або окремо дизайн екстер’єру. В комплексному підході ми надаємо послуги ландшафтного дизайну та розробляємо дизайн фасаду (дизайн екстер’єру) одночасно, а також дизайн елементів ландшафтного декору і дизайн малих архітектурних форм.

Купити предмети сучасного мистецтва в Сторожинці

sovremennoe-iskusstvo

Купити предмети сучасного мистецтва в Сторожинці — твори сучасного мистецтва, ексклюзивний декор і предметний дизайн від дизайн студії Романа Москаленка. Крім проектних робіт з ландшафтного дизайну та дизайну інтер’єру, робота в області ексклюзивного декору і створення творів сучасного мистецтва – це одні з найбільш улюблених нами напрямків.

Предметний дизайн і унікальний декор в місті Сторожинець, який представлений нашою студією відноситься до абсолютно різних технік виготовлення і стилів в дизайні. Це різновиди скульптури, рельєфного мистецтва, настінних панно, мозаїки, які в свою чергу виготовляються ексклюзивними і незвичайними техніками. Більше інформації про різновиди сучасного мистецтва можна побачити у нас на сайті в рубриці декорування інтер’єру.

Замовити виготовлення скульптури в Сторожинці

izgotovlenie-skulptur

Замовити виготовлення скульптури в Сторожинці — виготовлення незвичайних і оригінальних скульптур від дизайн студії Романа Москаленка. Ми працюємо над розробкою і створенням скульптури одночасно кількома різними технологіями. Це виготовлення красивих жіночих скульптур технікою лайфкастинг і створення скульптур на основі нових технологій в конструктиві форм скульптури та її декоруванні методом хімічної металізації.

Такі скульптури дуже стильні і незвичайні, а техніки їх виготовлення в своєму роді унікальні. Замовити виготовлення скульптури в місті Сторожинець від дизайн студії Романа Москаленка можна попередньо ознайомившись з нашими готовими скульптурами і їх техніками виготовлення у нас на сайті в рубриці сучасна скульптура. Ми з радістю виготовимо для Вас вишукану і унікальну скульптуру з урахуванням нашого досвіду і фантазії, і Ваших побажань.

Настінний живопис в Сторожинці

rospis-po-stene

Настінний живопис в Сторожинці — Ви хочете собі в будинок або квартиру художній розпис стін? Наша дизайн студія пропонує послуги з нанесення настінного живопису в місті Сторожинець. Ми пропонуємо цікаві та незвичайні підходи створення сучасної розпису по стіні, які явно відрізняються від звичайного розпису стін, маючи в рази кращі художні характеристики.

Відмінності та переваги таких технік сучасного настінного живопису полягають у тому, що в одному панно ми об’єднали кілька різних технік його нанесення. Кожна з цих технік має свої особливості і вимагає певних знань та досвіду. Як результат виходить дуже стильний та сучасний художній розпис стін. У нас на сайті в рубриці розпис по стіні Ви можете більш детально ознайомитись з нашими роботами.

Купити меблі в Сторожинці

izgotovlenie-ehksklyuzivnoj-mebeli

Купити меблі в Сторожинці — виготовлення сучасних елітних меблів та інтер’єрного декору з обвугленого дерева для нашої студії відносно новий напрямок в декорі та сучасному мистецтві. Незважаючи на це ми встигли створити досить багато нових і неймовірно стильних інтер’єрів із застосуванням різновидів текстур обвугленого дерева.

Застосовуючи поетапний випал деревини з введенням в неї кольору і перламутрів, які просто ламають звичні правила дизайну і декору. Це настільки стильно і незвично, що навіть складно описати як з цих текстур можна створити настільки ультрамодний і сучасний напрямок в дизайні. Виготовлення елітного декору та сучасних меблів у місті Сторожинець ми пропонуємо як для сучасних квартир і будинків, так і для елітних барів та ресторанів.

Інтер'єрний барельєф в Сторожинці

izgotovlenie-barelefov

Інтер’єрний барельєф в Сторожинці від дизайн студії Романа Москаленка. Працюючи довгий період в сфері рельєфного мистецтва наші скульптори досягли високих художніх результатів. Художники і скульптори нашої студії розробили два повністю нові напрямки в скульптурному живопису, які дають можливо зовсім по-іншому сприймати настінні рельєфні панно в сучасному дизайні інтер’єру.

Виготовити сучасний барельєф у Сторожинці, ми пропонуємо ексклюзивні і незвичайні рельєфні панно з їх подальшою металізацією. Другий напрямок – це виготовлення барельєфа і розпис по барельєфу з опрацюванням малюнка фарбами, які наносяться різними техніками. Наші рельєфні панно та інтер’єрні барельєфи сприймаються дуже стильно і незвично відрізняються в кращу сторону від інших, більш класичних технік виготовлення барельєфу.

Скульптурний живопис, картини в Сторожинці

izgotovlenie-barelefov

Скульптурний живопис, картини в Сторожинці — якщо Ви хочете придбати декор для декорування елітного інтер’єру, тоді рельєфні картини це саме те що потрібно. Вони – це повністю новий напрямок у скульптурному живопису і рельєфі, який розробили скульптори нашої дизайн студії, ми створили цілий напрям у мистецтві, що являється різновидом сучасного барельєфу.

Такі рельєфні картини ми металізуємо і наносимо на них срібло, нікель та інші декоративні покриття. Також, відмінна риса наших картин є дизайн рамки та її форма, яка доповнює малюнок і сюжет картини. Рельєфні картини на замовлення в Сторожинці можна придбати для Вашого інтер’єру, попереднього вибравши одну або навіть декілька у нас на сайті в рубриці рельєфні картини.

Купити водоспад по склу в місті Сторожинець

kupit-vodopad-po-steklu

Купити водоспад по склу в місті Сторожинець — якщо Ви хочете купити декоративний водоспад по склу який прикрасить дизайн Вашого інтер’єру. Ми виготовимо для Вас декоративний водоспад по склу який доповнить і підкреслить Ваш дизайн інтер’єру. Ми спеціалізуємось на виготовленні аквавиробів для елітних сучасних і класичних інтер’єрів з індивідуальним дизайном водоспаду.

Замовити декоративний водоспад по склу у Сторожинці. Ми розробляємо дизайн водоспаду на основі ідеї, сюжету або стилю в дизайні інтер’єру. Краса і художні характеристики наших водоспадів по склу у кілька разів вище від звичайних декоративних водоспадів. Ще однією відмінною рисою є те, що наші інтер’єрні водоспади по склу, виглядають дуже красиво як у включеному, так і у вимкненому стані.

Замовити бульбашкові колони в Сторожинці

kupit-puzyrkovye-kolonny

Замовити бульбашкові колони в Сторожинці — Працюючи в сфері елітного аквадекору, напрямок з розробкою ексклюзивних водно бульбашкових колон для наших дизайнерів один з найбільш цікавих. Ми розробляємо стильний і унікальний дизайн бульбашкових колон, що дає можливість декорування інтер’єрів ексклюзивним продуктом.

Виготовити на замовлення бульбашкові колони в Сторожинці , ми можемо в різних стильових напрямках, з прив’язкою до стилю в дизайні інтер’єру гармонійно виділивши аква колони. У нас можна придбати вже готові бульбашкові колони в аква композиції або ж виготовити бульбашкові колони індивідуально. Більше інформації про стилі в аквадизайні із застосуванням бульбашкових колон можна побачити у нас на сайті в рубриці повітряно бульбашкові колони.

Мозаїчні панно в Сторожинці

kupit-kartiny-iz-mozaiki

Мозаїчні панно в Сторожинці – якщо Вам потрібна гарна картина з мозаїки ручної роботи або сучасне дзеркальне панно, ми зможемо для Вас багато чого запропонувати. Виготовлення на замовлення картин з мозаїки в місті Сторожинець від дизайн студії Романа Москаленко. Настінні мозаїчні панно і картини з мозаїки ручної роботи зроблять дизайн Вашого інтер’єру не просто стильним, але і на кілька рівнів вище від звичайного дизайну.

Дизайнери та декоратори нашої студії розробили кілька різних технологій виготовлення мозаїчних картин і панно. Одна технологія – це дзеркальна мозаїка ручної роботи для декорування сучасних інтер’єрів. Друга технологія яку ми застосовуємо, дає можливість відтворити високу деталізацію малюнка, така технологія в кілька разів обходить з художнього боку звичайну мозаїку. Такі мозаїчні панно дуже вишукано до