Дизайн інтер’єру, ландшафту і сучасне мистецтво в Сокирянах

Дизайн інтер'єру заміського будинку в Сокирянах

dizajn-interera

Замовити сучасний дизайн проект квартири в Сокирянах від дизайн студії Романа Москаленка. Підходячи до розробки інтер’єру квартири наші фахівці цю роботу опрацьовують дуже детально і скрупульозно. Як правило площа квартири більш обмежена, ніж площа заміського будинку. Крім витонченої роботи зі стилями й художніми композиціями, для нас одним з основних факторів є зручність і функціонал.

Дизайн квартири в Сокирянах наші фахівці можуть розробити в абсолютно різних стилях. Вибір стилю або стильового напрямку це пріоритети які залишаються за кліетном, і тільки після того, як він хоча б приблизно визначився, тоді приступає до роботи наш персонал. Дизайн інтер’єру квартири ми розробляємо таким чином, щоб він поєднував в собі комфорт і витонченість стилю, і був актуальний максимально довгий період часу не залежно від змін у моді та архітектурі.

Дизайн проект квартири у Сокирянах

sovremennyj-dizajn-kvartiry

Розробляючи дизайн квартир ми в першу чергу акцентуємо увагу на побажанні клієнта та на функціональній стороні. Адже площа квартири, як правило, значно менше площі заміського будинку. Все повинно бути стильно, зручно і функціонально одночасно.

Купили нову квартиру або хочете зробити ремонт у старій потрібен дизайн? Дизайн квартири в Чернівцях. Ми готові для Вас його розробити, наші фахівці розробляють і роблять впровадження в життя дизайн інтер’єру квартири таким чином, щоб він залишався стильним і зручним довгі роки, не залежно від трендів і тенденцій в області дизайну та архітектури.

Замовити ландшафтний дизайн ділянки у Сокирянах

landshaftnyj-dizajn

Замовити ландшафтний дизайн ділянки в Сокирянах, дизайн екстер’єру, благоустрій та озеленення території від дизайн студії Романа Москаленка. Працюючи в сфері розробки ландшафтних дизайн проектів фахівці нашої дизайн студії створюють дуже красиві і стильні ландшафти. І коли ми застосовуємо наш досвід з дизайну інтер’єру, предметного дизайну і декорування в ландшафтному дизайні, то такі ландшафти виходять просто неперевершеними.

На ринку ландшафтного дизайну ми займаємо лідируючі позиції серед найбільш стильних, красивих і складних дизайн проектів у ландшафті. Хоча, за необхідності можемо розробляти і більш прості дизайн проекти. Замовити планування дачної ділянки або дизайн багатоярусних клумб в Сокирянах, Ви зможете звернувшись в нашу дизайн студію. Фахівці нашої студії з радістю розроблять для Вас красивий, яскравий і стильний ландшафтний дизайн.

Купити твори сучасного мистецтва у Сокирянах

sovremennoe-iskusstvo

Купити твори сучасного мистецтва в Сокирянах. Предметний дизайн та виготовлення елементів інтер’єрного декору і сучасного мистецтва — це найбільш улюблені напрямки, з якими на професійному рівні працюють фахівці нашої дизайн студії. За період роботи дизайн студії ми створили цілі напрямки в сучасному мистецтві, які в свою чергу застосовуються для декорування дизайну інтер’єру та ландшафтного дизайну.

Замовити виготовлення предметів сучасного мистецтва в Сокирянах, Ви можете для інтер’єрів, які мають різні стильові напрями. Наші художники, скульптора і декоратори працюють в абсолютно різних стилях, і абсолютно різними техніками виконання та декорування, створюючи предмети сучасного мистецтва. Як результат Ви отримуєте високоякісний продукт який ексклюзивний і виготовлений індивідуально для Вас.

Замовити скульптуру — виготовлення авторських скульптур у Сокирянах

izgotovlenie-skulptur

Замовити скульптуру — виготовлення авторських скульптур у Сокирянах від дизайн студії Романа Москаленка. Працюючи в напрямку сучасної скульптури, наші скульптора і декоратори досягли дуже високих результатів працюючи різними техніками і технологіями. Деякі технології ми вдосконалили, а деякі взагалі придумали самі і ними вміють працювати тільки наші фахівці.

Купити скульптуру в Сокирянах, можна виготовлену технікою лайфкастинг – це дуже красивий і навіть сексуальний метод виготовлення скульптур, коли вихідним матеріалом виступає реальне тіло дівчини. Друга технологія була розроблена нами і на відміну від інших, вона дає можливість високої деталізації і виготовлення відносно тонких ділянок. Таких художніх і декоративних результатів у виготовленні скульптури, навіть приблизно дуже складно досягти іншими техніками виготовлення скульптур.

Замовити художній розпис стін в Сокирянах

rospis-po-stene

Замовити художній розпис стін в Сокирянах, розпис по стіні незважаючи на те, що він не є надто дорогим декором, він завжди виділяв елітний дизайн інтер’єру від звичайних інтер’єрів де застосовуються шпалери з малюнком. Ручна робота художників, скульпторів та декораторів завжди була відмінною рисою елітних інтер’єрів, не залежно від сюжету малюнка і стилю в дизайні інтер’єру.

Виготовити настінне панно із застосуванням розпису по стіні в Сокирянах, наші художники можуть абсолютно різними техніками. Для виготовлення таких панно ми об’єднали в одній композиції одночасно кілька різних технік декорування і нанесення малюнка. Робота мазком, лесування, розпис по рельєфу, поєднання елементів мозаїки або інкрустації, робота фарбопультом і аерографія. Ми створюємо панно, де дуже красивий настінний живопис, що вишукано прикрасить дизайн Вашого інтер’єру.

Ексклюзивні меблі на замовлення в Чернівцях

izgotovlenie-ehksklyuzivnoj-mebeli

Купити сучасну меблі в Сокирянах, виготовлення сучасних елітних меблів і елементів декору з обвугленого дерева від дизайн студії Романа Москаленка. Обпалене дерево у формах меблів, просто ламає звичайні правила сучасного дизайну. Воно настільки незвично виглядає в дизайні інтер’єру, що навіть складно зрозуміти, як такі текстури можуть сприйматися настільки стильно і сучасно.

Виготовлення меблів під замовлення з обвугленого дерева для сучасних барів, ресторанів та приватних будинків у Сокирянах фахівці нашої дизайн студії можуть опрацьовувати в різних варіантах декорування та обробки текстур обвугленого дерева. Введення півтонами кольору і перламутрів в обвуглену деревину у поєднанні з дзеркальною мозаїкою і декоративним освітленням робить візуальне сприйняття меблів з обвугленого дерева та інтер’єрного декору дуже стильним і незвичайним.

Виготовлення барельєфів на замовлення у Сокирянах

izgotovlenie-barelefov

Виготовлення барельєфів на замовлення в Сокирянах, застосування барельєфів і скульптурного живопису в сучасному дизайні інтер’єру має досить високу затребуваність. Інтер’єрні барельєфи стали відмінною рисою елітних інтер’єрів не тільки в класичних стилях, але і в сучасних. Фахівці нашої дизайн студії розробили одночасно декілька різних методів створення настінних барельєфів.

Ознайомитися з нашими роботами і замовити барельєф у Сокирянах Ви зможете проаналізувавши вже готові барельєфи і техніки їх виготовлення у нас на сайті в рубриці рельєфні картини барельєф. Чітка деталізація зображення з подальшою металізацією виробу або нанесення розпису по рельєфу — ці технології які ми застосовуємо кардинально відрізняються один від другого. Хоча, вони обидві мають дуже високі художні характеристики в сучасному мистецтві барельєфа.

Елітні рельєфні картини купити у Сокирянах

izgotovlenie-barelefov

Елітні рельєфні картини купити в Сокирянах, унікальні рельєфні картини ручної роботи від дизайн студії Романа Москаленка. Скульптори і художники нашої дизайн студії розробили абсолютно новий напрямок в сучасному рельєфному мистецтві такий як – рельєфні картини. Відмінною рисою яких є висока деталізація, стильний і незвичайний дизайн рамки і металізація картин благородними металами.

Купити рельєфну картину в місті Сокиряни для Вас не складе особливих зусиль. Ви можете вибрати з готових виробів або ж ми виготовимо рельєфну картину під Ваш сюжет або стиль в дизайні інтер’єру. Велика частина готових рельєфних картини нами була розроблена для елітних класичних інтер’єрів, хоча, деякі з картин легко можуть бути застосовані і в сучасному дизайні інтер’єру.

Водоспади по склу на замовлення у Сокирянах

kupit-vodopad-po-steklu

Водоспади по склу на замовлення у Сокирянах, виготовлення декоративних водоспадів по склу у різних стильових напрямах від дизайн студії Романа Москаленка. Працюючи на професійному рівні з ексклюзивним аквадизайном, інтер’єрні водоспади по склу та аква композиції з декоративними водоспадами по склу, є одним з найбільш стильних і цікавих напрямків у сучасному аквадизайні.

Купити декоративний водоспад по склу у Сокирянах Вам допоможуть співробітники нашої дизайн студії. Ми запропонуємо Вам готові вироби, також можемо виготовити водоспад по склу для будинку або квартири з певною мистецькою тематикою або з урахуванням стилю в дизайні інтер’єру. Наші водоспади по склу мають чітку тематичну або стильову лінію і досить сильно відрізняються від будь-яких інших водоспадів які представлені на ринку України.

Водно бульбашкові колони купити у Сокирянах

kupit-puzyrkovye-kolonny

Водно бульбашкові колони купити в Сокирянах, стильні аква композиції з повітряно бульбашковими колонами. Наша дизайн студія є лідером у виготовленні ексклюзивного аквадизайну на всій території України та країнах пострадянського простору. Ми спеціалізуємося на виготовленні унікальних і ексклюзивних бульбашкових колон і аква композицій з бульбашкових колонами в різних стильових напрямках.

Замовити виготовлення бульбашкових колон у Сокирянах Вам допоможуть фахівці нашої дизайн студії. Ви можете вибрати з готових виробів або ми можемо розробити дизайн водно бульбашкових колон і виготовити їх відносно дизайн проекту. Ми не виготовляємо звичайні аква колони масового споживання, а спеціалізуємося на виготовленні стильного і ексклюзивного аквадекору. Аква композиції і бульбашкові колони ми завжди розробляємо тільки в одному варіанті.

Купити панно з мозаїки в Сокирянах

kupit-kartiny-iz-mozaiki

Купити панно з мозаїки в Сокирянах, мозаїчні картини і сучасна дзеркальна мозаїка ручної роботи від дизайн студії Романа Москаленка. Наші художники та декоратори розробили кілька нових технологій у виготовленні мозаїчних картин і панно. Такий елемент декору як мозаїчне панно або мозаїчна картина як правило застосовувався тільки в самих ст