Дизайн інтер’єру, ландшафту і сучасне мистецтво в Новодністровську

Дизайн проект інтер'єру в Новодністровську

dizajn-interera

Дизайн проект інтер’єру в Новодністровську – дизайн проекти приватних будинків і квартир від дизайн студії Романа Москаленко. Красивий інтер’єр і якісна розробка інтер’єрної проектної документації яку надає наша дизайн студія, дає можливість зробити на високому рівні впровадження дизайн проекту.

Дизайн інтер’єру в Новодністровську який пропонують наші фахівці, напрямок інтер’єрного дизайну може включати в себе різні за призначенням інтер’єри. Це може бути дизайн інтер’єру будинку, квартири, дизайн окремої кімнати, кафе, магазину чи дизайн офісних приміщень.

Гарний дизайн квартири в Новодністровську

sovremennyj-dizajn-kvartiry

Гарний дизайн квартири в Новодністровську – якщо Ви хочете зробити стильним інтер’єр Вашої квартири, ми готові для Вас розробити красивий і сучасний дизайн. Працюючи як з великими інтер’єрами будинків, так і з невеликими квартирами, ми в будь-якому випадку створюємо унікальний інтер’єр поєднуючи красу і комфорт.

Замовити дизайн квартири в Новодністровську, Ви зможете зв’язавшись з нашим персоналом перейшовши по сайту в рубрику контакти. А вибрати для себе найбільш цікаві ідеї інтер’єру та відповідні для Вас інтер’єри квартир які розроблені в різних стилях, Ви зможете проаналізувавши наші роботи в розділі дизайн інтер’єру.

Ландшафтний дизайн території в Новодністровську

landshaftnyj-dizajn

Ландшафтний дизайн території в Новодністровську – ландшафтний дизайн двору і дизайн екстер’єру від студії дизайну Романа Москаленко. Посадка чагарників, дерев і квітів, створення альпійських гірок і стильових ландшафтних композицій, виготовлення фонтанів, ландшафтних водойм і їх декорування.

Замовити ландшафтний дизайн в Новодністровську в нашій дизайн студії Ви можете в різних стилях ландшафтного дизайну. А детальні креслення які входять в комплектацію ландшафтного дизайн проекту, допоможуть зробити його впровадження з мінімальними витратами і без будь-яких відхилень у формах або текстурах, створюючи красивий ландшафтний дизайн.

Купити предмети сучасного мистецтва в Новодністровську

sovremennoe-iskusstvo

Купити предмети сучасного мистецтва в Новодністровську – сучасний декор для інтер’єру, різновиди незвичайних текстур і технік декорування. Наша дизайн студія працює в напрямку створення предметів сучасного мистецтва фокусуючи увагу на створенні нових методів і технологій в його створенні.

Сучасне мистецтво купити на замовлення в Новодністровську, предмети сучасного мистецтва для класичних інтер’єрів і ексклюзивний декор для застосування в сучасному дизайні інтер’єру. Фахівці нашої студії поєднав різні технології в їх створенні і абсолютно різні за стилем твори сучасного мистецтва.

Виготовити скульптуру на замовлення в Новодністровську

izgotovlenie-skulptur

Виготовити скульптуру на замовлення в Новодністровську – красиві і неймовірно реалістичні скульптури від Романа Москаленко. Напрямок сучасної і класичної скульптури має кілька різних технологій її створення з якими працюють наші скульптора.

Інтер’єрна скульптура в Новодністровську, застосування жіночих і чоловічих скульптур для декорування інтер’єрів останнім часом стало досить актуально і в багатьох випадках за допомогою скульптур інтер’єрні композиції набувають кардинально інше сприйняття, сучасна скульптура завжди дуже ефектно підкреслює дизайн інтер’єру.

Розпис стін на замовлення в Новодністровську

rospis-po-stene

Розпис стін на замовлення в Новодністровську – інтер’єрний настінний живопис є відмінним методом декорування інтер’єрів в тих випадках коли клієнт не хоче робити капітальний ремонт, але хоче кардинально змінити зовнішній вигляд інтер’єру. Також застосування розпису по стіні досить часто можна зустріти і в дизайн проектах сучасних інтер’єрів.

Декоративний розпис по стіні в Новодністровську в більшій частині на увазі розпис стін в квартирі. Це може бути розпис в дитячій кімнаті або розпис стін на кухні, або в залі. Сюжет малюнка ми погоджуємо з клієнтом враховуючи його звички і смаки, застосовуючи розпис по стіні ми в обмежені терміни, яскраво і красиво змінюємо дизайн інтер’єру до невпізнання.

Купити меблі в Новодністровську

izgotovlenie-ehksklyuzivnoj-mebeli

Купити меблі в Новодністровську – стильний декор і меблі для елітних барів, і ресторанів з обвуглене дерева. Сучасні дизайнерські меблі, які виробляє наша дизайн студія, дуже незвичайні і ідеально підходять для декорування елітних ресторанів і барів. Текстури композицій з обвугленої деревини не залишать байдужими ні Вас, ні відвідувачів Вашого закладу.

Меблі на замовлення в Новодністровську, технологія Shou Sugi Ban яку ми застосовуємо, передбачає обвуглювання деревини з подальшою її обробкою після якої можна застосовувати даний матеріал. Наші декоратори пішли набагато далі в роботі з цим матеріалом, введення кольору і перламутром в подібні текстури роблять меблі з обгорілого дерева просто завороржуючими та дуже сучасними.

Барельєф на замовлення в Новодністровську

izgotovlenie-barelefov

Барельєф на замовлення в Новодністровську – барельєф і рельєфні панно в сучасному дизайні інтер’єру. Фактурні малюнки і рельєф завжди яскраво і ефектно надавали особливого стилю дизайну інтер’єру. Наша студія пропонує різні види барельєфів, об’ємних рельєфних картин і рельєфних панно для дизайн оформлення інтер’єрів.

Барельєф в сучасній квартирі в Новодністровську, пропоновані нами техніки виготовлення барельєфа можуть застосовуватися і в сучасних і в класичних його варіаціях. Сюжет малюнка і його стиль виконання коли ми виготовляємо барельєф, ми можемо підбирати абсолютно різний, це залежить від оформлення інтер’єру і побажань клієнта.

Рельєфна картина купити в Новодністровську

izgotovlenie-barelefov

Рельєфна картина купити в Новодністровську – сучасне рельєфне мистецтво має кілька різних варіацій його виконання. Рельєфні картини які розроблялися і надалі виготовлялися нашими декораторами, унікальні в своєму роді. Наш персонал розробив технології та створив абсолютно новий напрямок в сучасному барельєфі.

Замовити рельєфну картину в Новодністровську, картини які виготовляються вручну і призначені для вишуканих інтер’єрів преміум класу. Об’ємний скульптурний живопис в незвичайному дизайні рамки і картина що пройшла металізацію сріблом, не залишить байдужим цінителів сучасного мистецтва і дизайну.

Водоспад по склу для сучасної квартири в Новодністровську

kupit-vodopad-po-steklu

Водоспад по склу для сучасної квартири в Новодністровську – застосування аква декору для прикраси інтер’єрів квартир і будинків завжди робить такий інтер’єр більш динамічним і стильним. Наша студія пропонує виготовлення водоспадів по склу та спеціалізуємося ми на індивідуальних підходах до дизайну і створення таких водних композицій.

Замовити виготовлення і купити декоративний водоспад по склу в Новодністровську. Наш персонал розробить концепцію і дизайн водоспаду таким чином щоб він з одного боку прикрасив Ваш дизайн інтер’єру, а з іншого доповнив його по стилю. Ми пропонуємо тільки кращі і унікальні аква вироби – декоративні водоспади по склу.

Бульбашкові колони на замовлення в Новодністровську

kupit-puzyrkovye-kolonny

Бульбашкові колони на замовлення в Новодністровську – ми пропонуємо розробку дизайну і виготовлення повітряно бульбашкових колон і колонад в різні типи інтер’єрів. Це можуть бути класичний дизайн інтер’єру і бульбашкові колони виготовлені під цей стиль або ж сучасний стиль в інтер’єрі та відповідно бульбашкові колони виготовляються в такому ж стилі.

Купити бульбашкові колони в Новодністровську, у Вас буде можливість придбати готові аква колони або ж ми в індивідуальному порядку виготовимо для Вас повітряно бульбашкові колони. Це можуть бути колони в барній стійці на кухні, бульбашкові колони в ресепшн на фірмі або державній установі.

Панно з мозаїки в Новодністровську

kupit-kartiny-iz-mozaiki

Панно з мозаїки в Новодністровську – кілька унікальних технологій мозаїки пропонує наша дизайн студія. Це картини з кераміки ручної збірки які здатні передати високу чіткість і деталізацію малюнка на обмеженій площині. І ще одна унікальна технологія має на увазі дзеркальну мозаїку зі збільшеним швом і підрізуванням кожної грані вручну.

Купити картину з мозаїки в Новодністровську, або дзеркальне панно під необхідні Вам розміри і форми. Декоратори нашої студії, підберуть малюнок для мозаїчної картини або придумають красиві і незвичайні форми для декору з дзеркальної мозаїки, який виділить і дуже стильно прикрасить Ваш інтер’єр.

Будемо раді бачити Вас

в нашій дизайн-студії вул. Хотинська, 43

☎  095 105 42 85

 

Задати питання