Дизайн інтер’єру, ландшафту і сучасне мистецтво в Кельменцях

Замовити дизайн інтер'єру в Кельменцях

dizajn-interera

Замовити дизайн інтер’єру в Кельменцях від дизайн студії Романа Москаленка. Якщо Ви хочете зробити стильний і красивий ремонт і Вам потрібно розробити дизайн інтер’єру заміського будинку, дизайн офісу, дизайн ресторану або дизайн бару, фахівці нашої дизайн студії зможуть Вам в цьому допомогти.

У нас Ви можете замовити дизайн поект інтер’єру в Кельменцях, в абсолютно різних стилях, з урахуванням всіх Ваших смаків і побажань. Розробляючи дизайн проект інтер’єру, не залежно від стильових напрямків ми створюємо його таким, щоб дизайн інтер’єру був стильним і незвичайним одночасно, акцентуючи увагу на унікальності стильових напрямів і ексклюзивності елементів декору.

Кращий дизайн квартири в Кельменцях

sovremennyj-dizajn-kvartiry

Кращий дизайн квартири в Кельменцях – хочете зробити ремонт в новій квартирі або осучаснити стару і Вам потрібен дизайн проект інтер’єру для квартири? Наші дизайнери і декоратори зможуть для Вас розробити сучасний дизайн квартири, який буде відповідати Вашим побажанням, в також такий дизайн інтер’єру буде максимально красивим і функціональним.

Замовити дизайн інтер’єру квартири в Кельменцях Ви зможете звернувшись в нашу дизайн студію. Наші фахівці проконсультують Вас щодо стилів в дизайні інтер’єру, запропонують максимально зручне місце розташування меблів і апаратури з урахуванням площі інтер’єру і його прохідних зон. Як результат Ви отримаєте стильний дизайн квартири, красиве, зручне і функціональне житло.

Замовити ландшафтний дизайн за кращою ціною в Кельменцях

landshaftnyj-dizajn

Замовити ландшафтний дизайн за кращою ціною в Кельменцях – розробка ландшафтного дизайн проекту, озеленення та благоустрій території, виготовлення альпійських гірок і багатоярусних клумб, дизайн проектування та виготовлення фонтанів та декоративних ландшафтних водоспадів, це і багато іншого надає на ринку ландшафтного дизайну, наша дизайн студія.

Якщо Ви хочете замовити ландшафтний дизайн в Кельменцях, але ще толком не розумієте, які стилі Вам подобаються найбільше і які з них підійдуть до Вашої вже існуючої архітектури (фасаду будинку). Наш персонал проконсультує Вас таким чином, щоб Ви вибрали максимально зручну для Вас комплектацію ландшафтного дизайн проекту і як результат у Вас буде красивий ландшафтний дизайн.

Сучасне мистецтво купити в Кельменцях

sovremennoe-iskusstvo

Сучасне мистецтво купити в Кельменцях – твори сучасного мистецтва від дизайн студії Романа Москаленка. Наша дизайн студія на професійному рівні займається різновидами предметного дизайну і виготовленням виробів сучасного мистецтва у різних стильових напрямах і різними техніками декорування.

Купити предмети сучасного мистецтва в Кельменцях Ви зможете попередньо ознайомившись з нашими роботами і їх техніками виготовлення у нас на сайті в рубриці декорування. Наші художники, скульптора і декоратори працюють в абсолютно різних стилях і як результат такі твори сучасного мистецтва можна гармонійно поєднувати в різних інтер’єрах.

Замовити скульптуру в Кельменцях

izgotovlenie-skulptur

Замовити скульптуру в Кельменцях – виготовлення скульптур на замовлення від дизайн студії Романа Москаленка. Ми спеціалізуємося на виготовленні сучасної скульптури для декорування дизайну інтер’єру та ландшафтного дизайну. Технології створення сучасної скульптури, з якими працюють наші скульптора і декоратори мають свої відмітні особливості.

Якщо у Вас витончене почуття смаку, і Ви хочете замовити скульптуру в місті Кельменці для свого заміського будинку або сучасної квартири – ми готові втілити в життя самі незвичайні ідеї і створити для Вас такий твір мистецтва як сучасна скульптура. Працюючи різними технологіями у створенні сучасної скульптури ми досягли дуже високих результатів, як з боку реалізму, так і скульптури в стилізації.

Розпис на стіні в Кельменцях

rospis-po-stene

Розпис на стіні в Кельменцях від дизайн студії Романа Москаленка. Один з напрямів в декоруванні та сучасному мистецтві з яким працюють наші художники – це розпис по стіні і художній настінний живопис. Такий, відносно недорогий метод декорування здатний буквально за кілька днів із звичайного інтер’єру зробити елітний інтер’єр преміум класу.

Підібрати сюжетну лінію або малюнок і замовити розпис стін в Кельменцях Вам допоможуть наші фахівці. Ми ознайомимо Вас з різновидами технік нанесення розпису по стіні і його особливостями, допоможемо Вам підібрати або розробити красивий і стильний малюнок таким чином, щоб він максимально гарно вписався у вже існуючий інтер’єр ще більше прикрасивши його.

Елітні меблі в Кельменцях

izgotovlenie-ehksklyuzivnoj-mebeli

Елітні меблі в Кельменцях — придбати на замовлення елітні меблі і стильні елементи декору з обвугленого дерева від дизайн студії Романа Москаленка. Наші декоратори з’єднали стародавні методи роботи з обпаленим деревом і нові технології в декорі. Як результат у нас вийшли просто неймовірні текстури і форми для виготовлення елітних меблів і елементів інтер’єрного декору.

Замовити сучасний унікальний декор і сучасні меблі для елітних інтер’єрів в Кельменцях Ви зможете проаналізувавши наші попередні роботи у нас на сайті в рубриці обвуглене дерево. Введення кольору і перламутрів в поєднанні декоративного освітлення і незвичайних форм меблів, роблять такий декор дуже стильним і сучасним.

Замовити барельєф у Кельменцях

izgotovlenie-barelefov

Замовити барельєф у Кельменцях — наша дизайн студія працює з інтер’єрними і ландшафтними барельєфами та різноманітними настінними панно на професійному рівні вже досить довгий період часу. Ми працюємо різними методами і технологіями в нанесенні рельєфу і його подальшому декоруванні.

Виготовлення настінного барельєфу в Кельменцях ми готові для Вас запропонувати одночасно в кількох різних візуальних ефектах його зорового сприйняття. Такі технології виготовлення сучасного барельєфу відкривають неймовірні можливості для декорування інтер’єру як в сучасних, так і в класичних стилях, роблячи дизайн інтер’єру набагато красивіше.

Картини, ексклюзивний інтер'єрний декор у Кельменцях

izgotovlenie-barelefov

Картини, ексклюзивний інтер’єрний декор у Кельменцях від дизайн студії Романа Москаленка. Ми пропонуємо рельєфні картини ручної роботи для декорування елітних інтер’єрів преміум класу. Це ексклюзивний продукт який був розроблений нашими художниками і скульпторами і який на ринку рельєфного мистецтва не має аналогів.

Придбати рельєфні картини в Кельменцях Ви зможете звернувшись в нашу дизайн студію, де Вам запропонують готові вироби або ж виготовлять необхідну картину з урахуванням Ваших побажань і стилю в дизайні інтер’єру. Ми не просто виготовили красиву і незвичайну картину, ми створили новий, цілий напрямок у сучасному рельєфному мистецтві, зразки яких можуть прикрасити і Ваш дизайн інтер’єру.

Водоспад по склу для дому в Кельменцях

kupit-vodopad-po-steklu

Водоспад по склу для дому в Кельменцях від дизайн студії Романа Москаленка. Наша дизайн студія займається розробкою дизайну і виготовленням водоспадів по склу для будинку, офісу або квартири. Ми виготовляємо унікальні аква композиції із застосуванням декоративних водоспадів які дуже стильно виділяють інтер’єрну аква композицію.

Ви можете замовити виготовлення декоративного водоспаду по склу в Кельменцях з урахуванням стилю у Вашому інтер’єрі. А у тих випадках, коли дизайн інтер’єру вже трохи застарів і Ви його не змінюєте, то ми розробимо дизайн водоспаду по склу та аква композиції, який буде більш актывний і всю увагу буде фокусувати на дизайні водоспаду, таким методом ми здатні ефектно прикрасити будь-який дизайн інтер’єру.

Бульбашкові аква колони в Кельменцях

kupit-puzyrkovye-kolonny

Бульбашкові аква колони в Кельменцях та унікальні аква композиції для дизайн оформлення інтер’єру від дизайн студії Романа Москаленка. У напрямку ексклюзивного аквадизайну наша дизайн студія займає лідируючі позиції на ринку України та країнах пострадянського простору, пропонуючи самий стильний і незвичайний продукт в аквадизайні — водно бульбашкові колони.

Замовити розробку дизайну бульбашкових колон в Кельменцях або придбати вже готові аква композиції з бульбашковими колонами, Ви зможете попередньо подивившись на вже готові роботи у нас на сайті в рубриці бульбашкові колони. Ми готові розробити для Вас продукт який буде тільки у Вас в одному варіанті і який виділить Ваш дизайн інтер’єру з безлічі інших.

Картини з мозаїки в Кельменцях

kupit-kartiny-iz-mozaiki

Картини з мозаїки в Кельменцях – красиві мозаїчні картини ручної роботи і сучасні панно з дзеркальної мозаїки від дизайн студії Романа Москаленка. Художники і декоратори нашої дизайн студії розробили кілька нових технологій для виготовлення мозаїчних картини і дзеркального мозаїчного декору які не мають аналогів.

Як результат наші мозаїчні картини візуально сприймаються дуже красиво і мають високий рівень деталізації. Для того щоб купити мозаїчну картину в Кельменцях ми пропонуємо ознайомитися з нашими роботами у нас на сайті в рубриці мозаїка. Ми пропонуємо Вам дуже красиві вироби які яскраво і стильно прикрасять Ваш дизайн інтер’єру.

Будемо раді бачити Вас

в нашій дизайн-студії вул. Хотинська, 43

☎  095 105 42 85

 

Задати питання