Дизайн інтер’єру, ландшафту і сучасне мистецтво в Хотині

Кращий дизайн інтер'єру в Хотині

dizajn-interera

Кращий дизайн інтер’єру в Хотині від дизайн студії Романа Москаленка. Якщо Ви хочете зробити стильний і красивий ремонт і Вам потрібно розробити дизайн інтер’єру заміського будинку, дизайн офісу, дизайн ресторану або дизайн бару, фахівці нашої дизайн студії зможуть Вам в цьому допомогти.

У нас Ви можете замовити дизайн поект інтер’єру в місті Хотин, в абсолютно різних стилях, з урахуванням всіх Ваших смаків і побажань. Розробляючи дизайн проект інтер’єру, не залежно від стильових напрямків ми створюємо його таким, щоб дизайн інтер’єру був стильним, акцентуючи увагу на унікальності декору і стильових напрямів.

Сучасний інтер'єр квартири у Хотині

sovremennyj-dizajn-kvartiry

Сучасний інтер’єр квартири у Хотині – хочете зробити ремонт в новій квартирі або осучаснити стару і Вам потрібен дизайн проект інтер’єру для квартири? Наші дизайнери і декоратори зможуть для Вас розробити сучасний дизайн квартири, який буде відповідати Вашим побажанням, одночасно такий дизайн інтер’єру буде максимально красивим і функціональним.

Замовити дизайн інтер’єру квартири в місті Хотин Ви зможете звернувшись в нашу дизайн студію. Наші фахівці проконсультують Вас щодо стилів в дизайні інтер’єру, запропонують максимально зручне місце розташування меблів і апаратури. Як результат Ви отримаєте сучасний дизайн квартири, красиве, зручне і функціональне житло.

Дизайн екстер'єру і ландшафту в Хотині

landshaftnyj-dizajn

Дизайн екстер’єру і ландшафту в Хотині – розробка ландшафтного дизайн проекту, озеленення та благоустрій території, виготовлення альпійських гірок і багатоярусних клумб, дизайн проектування та виготовлення фонтанів та декоративних ландшафтних водоспадів, це і багато іншого надає на ринку ландшафтного дизайну, наша дизайн студія.

Якщо Ви хочете замовити ландшафтний дизайн в Хотині але ще толком не розумієте, які стилі Вам подобаються найбільше і які з них підійдуть до Вашої вже існуючої архітектури (фасаду будинку). Наш персонал проконсультує Вас і як результат після впровадження дизайн проекту у Вас буде гарний ландшафтний дизайн та дизайн екстер’єру.

Сучасне мистецтво за кращою ціною в місті Хотин

sovremennoe-iskusstvo

Сучасне мистецтво за кращою ціною в місті Хотин – твори сучасного мистецтва від дизайн студії Романа Москаленка. Наша дизайн студія на професійному рівні займається різновидами предметного дизайну і виготовленням виробів сучасного мистецтва у різних стильових напрямах і різними техніками декорування.

Купити предмети сучасного мистецтва в Хотині Ви зможете попередньо ознайомившись з нашими роботами і їх техніками виготовлення у нас на сайті в рубриці інтер’єрне декорування. Наші художники, скульптори і декоратори працюють в абсолютно різних стилях і як результат такі твори сучасного мистецтва можна гармонійно поєднувати в різних інтер’єрах.

Скульптури на замовлення купити у Хотині

izgotovlenie-skulptur

Скульптури на замовлення купити у Хотині – виготовлення скульптур на замовлення від дизайн студії Романа Москаленка. Ми спеціалізуємося на виготовленні сучасної скульптури для декоруванні дизайну інтер’єру та ландшафтного дизайну. Технології створення сучасної скульптури, з якими працюють наші скульптора і декоратори мають свої відмітні особливості.

Якщо у Вас витончене почуття смаку, і Ви хочете замовити скульптуру в місті Хотин для свого заміського будинку або сучасної квартири – ми готові виготовити для Вас такий твір мистецтва як стильна і реалістична скульптура. Працюючи різними технологіями у створенні сучасної скульптури ми досягли дуже високих результатів як в стилізації, так і в реалізмі.

Замовити розпис стін в Хотині

rospis-po-stene

Замовити розпис стін в Хотині від дизайн студії Романа Москаленка. Один з напрямів в декоруванні та сучасному мистецтві з якими працюють наші художники – це розпис по стіні і художній настінний живопис. Такий, відносно недорогий метод декорування здатний буквально за кілька днів із звичайного інтер’єру зробити елітний інтер’єр преміум класу.

Підібрати сюжетну лінію або малюнок і замовити розпис стін в Хотині Вам допоможуть наші фахівці. Ми ознайомимо Вас з різновидами технік нанесення розпису по стіні і його особливостями, допоможемо Вам підібрати або розробити красивий і стильний малюнок таким чином, щоб розпис по стіні гарно вписався у вже існуючий інтер’єр ще більше прикрасивши його.

Сучасні меблі на замовлення в місті Хотин

izgotovlenie-ehksklyuzivnoj-mebeli

Сучасні меблі на замовлення в місті Хотин— придбати на замовлення елітні меблі і стильні елементи декору з обвугленого дерева від дизайн студії Романа Москаленка. Наші декоратори з’єднали стародавні методи роботи з обпаленим деревом і нові технології в декорі. Як результат у нас вийшли просто неймовірні текстури і форми для виготовлення елітних меблів.

Замовити сучасний унікальний декор і сучасні меблі для елітних інтер’єрів у Хотині Ви зможете проаналізувавши наші попередні роботи у нас на сайті в рубриці обвуглене дерево. Введення кольору і перламутрів в поєднанні декоративного освітлення і незвичайних форм меблів, роблять такий декор дуже стильним і сучасним.

Красивий барельєф у Хотині

izgotovlenie-barelefov

Красивий барельєф у Хотині — наша дизайн студія працює з інтер’єрними і ландшафтними барельєфами та різноманітними настінними панно на професійному рівні вже досить довгий період часу. Ми працюємо різними методами і технологіями в нанесенні рельєфу і його подальшому декоруванні.

Виготовлення настінного барельєфу в Хотині ми готові для Вас запропонувати одночасно в кількох раних візуальних ефектах його зорового сприйняття. Такі технології виготовлення, дозволяють створювати красиві барельєфи відкриваючи можливості для декорування дизайну інтер’єру, роблячи його набагато яскравіше, більш красивіше і привабливіше.

Рельєфні картини в місті Хотин

izgotovlenie-barelefov

Рельєфні картини в місті Хотин від дизайн студії Романа Москаленка. Ми пропонуємо рельєфні картини ручної роботи для декорування елітних інтер’єрів преміум класу. Це ексклюзивний продукт який був розроблений нашими художниками і скульпторами і який на ринку рельєфного мистецтва не має аналогів.

Придбати рельєфні картини в Хотині Ви зможете звернувшись в нашу дизайн студію, де Вам запропонують готові вироби або ж виготовлять необхідну картину з урахуванням Ваших побажань і стилю в дизайні інтер’єру. Ми створили новий напрямок у сучасному рельєфному мистецтві, зразки яких можуть прикрасити і Ваш дизайн інтер’єру — рельєфні картини.

Інтер'єрний водоспад по склу у Хотині

kupit-vodopad-po-steklu

Інтер’єрний водоспад по склу у Хотині від дизайн студії Романа Москаленка. Наша дизайн студія займається розробкою дизайну і виготовленням водоспадів по склу для будинку, офісу або квартири. Ми виготовляємо унікальні аква композиції із застосуванням декоративних водоспадів які дуже стильно виділяють інтер’єрну аква композицію.

Ви можете замовити виготовлення декоративного водоспаду по склу у Хотині з урахуванням стилю у Вашому інтер’єрі. А у тих випадках, коли дизайн інтер’єру вже трохи застарів і Ви його не змінюєте, то ми розробимо дизайн водоспаду по склу при якому і вся увагуа буде акцентуватись на інтер’єрний водоспад по склу, таким методом ми здатні ефектно прикрасити будь-який дизайн інтер’єру.

Красиві бульбашкові колони у Хотині

kupit-puzyrkovye-kolonny

Красиві бульбашкові колони в Хотині і унікальні аква композиції для дизайн оформлення інтер’єру від дизайн студії Романа Москаленка. У напрямку ексклюзивного аквадизайну наша дизайн студія займає лідируючі позиції на ринку України і країнах пострадянського простору, пропонуючи найстильніший і незвичайний продукт в аквадизайні – повітряно бульбашкові колони.

Замовити розробку дизайну бульбашкових колон в Хотині або придбати вже готові аква композиції з бульбашкового колонами, Ви зможете попередньо подивившись на вже готові роботи у нас на сайті в рубриці повітряно бульбашкові колони. Ми готові виготовити для Вас продукт який буде тільки у Вас в одному варіанті і який виділить Ваш дизайн інтер’єру з безлічі інших.

Мозаїчні картини в Хотині

kupit-kartiny-iz-mozaiki

Мозаїчні картини в Хотині – красиві мозаїчні картини ручної роботи і сучасні панно з дзеркальної мозаїки від дизайн студії Романа Москаленко. Художники і декоратори нашої дизайн студії розробили кілька нових технологій для виготовлення мозаїчних картини і сучасного мозаїчного декору з дзеркал.

Як результат наші мозаїчні картини візуально сприймаються дуже красиво і мають високий рівень деталізації. Для того щоб купити мозаїчну картину в місті Хотин ми пропонуємо ознайомитися з нашими роботами у нас на сайті в рубриці сучасна мозаїка. Ми пропонуємо Вам дуже красиві вироби які ефектно прикрасять дизайн Вашого інтер’єру.

Будемо раді бачити Вас

 в нашій дизайн-студії вул. Хотинська, 43

☎  095 105 42 85

 

Задати питання