Дизайн інтер’єру, ландшафту і сучасне мистецтво в Глибоці

Дизайн інтер'єру будинку в Глибока

dizajn-interera

Дизайн інтер’єру будинку в Глибока — наша дизайн студія пропонує свої послуги з розробки дизайн проектів сучасних і стильних інтер’єрів. Елітний дизайн приватного будинку і унікальний дизайн сучасного ресторану або бару в Глибоці. Стильний і незвичайний дизайн інтер’єру в поєднанні з унікальним декором від дизайн студії Романа Москаленка.

Ми розробляємо дизайн проекти інтер’єрів різного призначення і в абсолютно різних стилях. Фактори які об’єднують такий дизайн — це унікальність інтер’єрних композицій в поєднанні стильових напрямків. Сучасний дизайн інтер’єру ми створюємо таким чином, що він буде візуально сприйматися як елітний дизайн не залежно від стилів його виконання.

Дизайн інтер'єру квартири в Глибоці

sovremennyj-dizajn-kvartiry

Придбали квартиру і хочете замовити дизайн? Дизайн інтер’єру квартири в Глибоці від дизайн студії Романа Москаленка. Наша студія розробляє дизайн інтер’єру квартир і квартир – студій на професійному рівні. Ми створюємо функціональний і красивий дизайн квартири з урахуванням особистих смаків клієнта і з застосуванням стильного та унікального декору.

Хочете вишукано підкреслити дизайн інтер’єру Вашої квартири і виділити його з безлічі інших? Ми допоможемо Вам це зробити, розробляючи дизайн інтер’єру квартир ми дуже уважно ставимося до функціональної сторони, щоб крім краси, дизайн інтер’єру був максимально комфортним. Дизайн квартири в м. Глибока, краса, стиль і функціонал, навіть при відносно невеликій площі, є для нас основними складовими при розробці дизайн проекту інтер’єру.

Ландшафтний дизайн території в Глибока

landshaftnyj-dizajn

Ландшафтний дизайн території в Глибока — якщо Ви хочете замовити стильний і красивий ландшафтний дизайн та дизайн фасаду, ми будемо ради Вам в цьому допомогти. Розробка ландшафтних дизайн проектів і розробка дизайну екстер’єру це ті напрямки дизайну, у яких професійно працюють наші дизайнери, створюючи дуже гарні, яскраві і незвичайні проекти ландшафтного дизайну.

Розробляючи ландшафтний дизайн в Глибоці, ми можемо підходити до роботи як частково, так і комплексно. Частково, має на увазі коли розробляється ландшафтний дизайн окремих композицій або окремо дизайн екстер’єру. В комплексному підході ми розробляємо ландшафтний дизайн проект і дизайн фасаду (дизайн екстер’єру) одночасно, а також дизайн елементів ландшафтного декору і дизайн малих архітектурних форм.

Сучасне мистецтво в Глибокій

sovremennoe-iskusstvo

Сучасне мистецтво в Глибокій — твори сучасного мистецтва, ексклюзивний декор і предметний дизайн від дизайн студії Романа Москаленка. Крім проектних робіт з ландшафтного дизайну та дизайну інтер’єру, робота в області ексклюзивного декору і створення творів сучасного мистецтва – це одні з найбільш улюблених нами напрямків.

Предметний дизайн і унікальний декор в Глибоці, який представлений нашою студією відноситься до абсолютно різних технік виготовлення і стилів в дизайні. Це різновиди скульптури, рельєфного мистецтва, настінних панно, мозаїки, які в свою чергу виготовляються ексклюзивними і незвичайними техніками. Більше інформації про різновиди сучасного мистецтва можна побачити у нас на сайті в рубриці декорування.

Купити скульптуру у Глибоці

izgotovlenie-skulptur

Купити скульптуру у Глибоці — виготовлення незвичайних і оригінальних скульптур від дизайн студії Романа Москаленка. Ми працюємо над розробкою і створенням скульптури одночасно кількома різними технологіями. Це виготовлення красивих жіночих скульптур технікою лайфкастинг і створення скульптур на основі нових технологій в конструктиві форм скульптури та її декоруванні методом хімічної металізації.

Такі скульптури дуже стильні і незвичайні, а техніки їх виготовлення в своєму роді унікальні. Замовити виготовлення скульптури в місті Глибока від дизайн студії Романа Москаленка можна попередньо ознайомившись з нашими готовими скульптурами і їх техніками виготовлення у нас на сайті в рубриці скульптура. Ми з радістю виготовимо для Вас вишукану і унікальну скульптуру з урахуванням нашого досвіду і фантазії, і Ваших побажань.

Замовити розпис на стіні в Глибоці

rospis-po-stene

Замовити розпис на стіні в Глибоці — Ви хочете собі в будинок або квартиру художній розпис стін? Наша дизайн студія пропонує послуги з нанесення настінного живопису в місті Глибока. Ми пропонуємо цікаві та незвичайні підходи створення сучасної розпису по стіні, які явно відрізняються від звичайного розпису стін, маючи в рази кращі художні характеристики.

Відмінності та переваги таких технік сучасного настінного живопису полягають у тому, що в одному панно ми об’єднали кілька різних технік його нанесення. Кожна з цих технік має свої особливості і вимагає певних знань та досвіду. Як результат виходить дуже стильний та сучасний розпис по стіні. У нас на сайті в рубриці розпис по стіні Ви можете більш детально ознайомитись з нашими роботами.

Сучасні меблі для ресторанів в Глибоці

izgotovlenie-ehksklyuzivnoj-mebeli

Сучасні меблі для ресторанів у Глибоці — виготовлення сучасних елітних меблів та інтер’єрного декору з обвугленого дерева для нашої студії відносно новий напрямок в декорі та сучасному мистецтві. Незважаючи на це ми встигли створити досить багато нових і неймовірно стильних інтер’єрів із застосуванням різновидів текстур обвугленого дерева.

Застосовуючи поетапний випал деревини з введенням в неї кольору і перламутрів, які просто ламають звичні правила дизайну і декору. Це настільки стильно і незвично, що навіть складно описати як з цих текстур можна створити настільки ультрамодний і сучасний напрямок в дизайні. Виготовлення сучасних меблів у м. Глибока ми пропонуємо як для сучасних квартир і будинків, так і для елітних барів та ресторанів.

Барельєф на замовлення в Глибоці

izgotovlenie-barelefov

Барельєф на замовлення в Глибоці від дизайн студії Романа Москаленка. Працюючи довгий період в сфері рельєфного мистецтва наші скульптори досягли високих художніх результатів. Художники і скульптори нашої студії розробили два повністю нові напрямки в скульптурному живопису, які дають можливо зовсім по-іншому сприймати настінні рельєфні панно в сучасному дизайні інтер’єру.

Виготовити сучасний барельєф у Глибоці, ми пропонуємо ексклюзивні і незвичайні рельєфні панно з їх подальшою металізацією. Другий напрямок – це виготовлення барельєфа і розпис по барельєфу з опрацюванням малюнка фарбами, які наносяться різними техніками. Наші рельєфні панно і барельєфи сприймаються дуже стильно і незвично відрізняється в кращу сторону від інших, більш класичних технік виготовлення барельєфу.

Сучасні рельєфні картини в Глибоці

izgotovlenie-barelefov

Сучасні рельєфні картини в Глибоці — якщо Ви хочете придбати декор для декорування елітного інтер’єру, тоді рельєфні картини це саме те що потрібно. Вони – це повністю новий напрямок у скульптурному живопису і рельєфі, який розробили скульптори нашої дизайн студії, ми створили цілий напрям у мистецтві, що являється різновидом сучасного барельєфу.

Такі рельєфні картини ми металізуємо і наносимо на них срібло, нікель та інші декоративні покриття. Також, відмінна риса наших картин є дизайн рамки та її форма, яка доповнює малюнок і сюжет картини. Рельєфні картини на замовлення в Глибоці можна придбати для Вашого інтер’єру, попереднього вибравши одну або навіть декілька у нас на сайті в рубриці рельєфні картини, барельєф.

Водоспад по склу купити в Глибоці

kupit-vodopad-po-steklu

Водоспад по склу купити в Глибоці — якщо Ви хочете купити декоративний водоспад по склу який прикрасить дизайн Вашого інтер’єру. Ми виготовимо для Вас декоративний водоспад по склу який доповнить і підкреслить Ваш дизайн інтер’єру. Ми спеціалізуємось на виготовленні аквавиробів для елітних сучасних і класичних інтер’єрів з індивідуальним дизайном водоспаду.

Купити декоративний водоспад по склу у Глибоці. Ми розробляємо дизайн водоспаду на основі ідеї, сюжету або стилю в дизайні інтер’єру. Краса і художні характеристики наших водоспадів по склу у кілька разів вище від звичайних декоративних водоспадів. Ще однією відмінною рисою є те, що наші декоративні водоспади по склу, виглядають дуже красиво як у включеному, так і у вимкненому стані.

Бульбашкові колони купити в Глибоці

kupit-puzyrkovye-kolonny

Бульбашкові колони купити в Глибоці — Працюючи в сфері елітного аквадекору, напрямок з розробкою ексклюзивних водно бульбашкових колон для наших дизайнерів один з найбільш цікавих. Ми розробляємо стильний і унікальний дизайн бульбашкових колон, що дає можливість декорування інтер’єрів ексклюзивним продуктом.

Виготовити на замовлення бульбашкові колони в Глибоці, ми можемо в різних стильових напрямках, з прив’язкою до стилю в дизайні інтер’єру гармонійно виділивши аква колони. У нас можна придбати вже готові бульбашкові колони в аква композиції або ж виготовити бульбашкові колони індивідуально. Більше інформації про стилі в аквадизайні із застосуванням бульбашкових колон можна побачити у нас на сайті в рубриці бульбашкові колони.

Панно з мозаїки в Глибоці

kupit-kartiny-iz-mozaiki

Панно з мозаїки в Глибоці – якщо Вам потрібна гарна картина з мозаїки ручної роботи або сучасне дзеркальне панно, ми зможемо для Вас багато чого запропонувати. Виготовлення на замовлення картин з мозаїки в Глибоці від дизайн студії Романа Москаленко. Настінні мозаїчні панно і картини з мозаїки ручної роботи зроблять дизайн Вашого інтер’єру не просто стильним, але і на кілька рівнів вище від звичайного дизайну.

Дизайнери та декоратори нашої студії розробили кілька різних технологій виготовлення мозаїчних картин і панно. Одна технологія – це дзеркальна мозаїка ручної роботи для декорування сучасних інтер’єрів. Друга технологія яку ми застосовуємо, дає можливість відтворити високу деталізацію малюнка, така технологія в кілька разів обходить з художнього боку звичайну мозаїку. Такі мозаїчні картини дуже вишукано доповнять Ваш дизайн інтер’єру.

Будемо раді бачити Вас

в нашій дизайн-студії вул. Хотинська, 43

☎  095 105 42 85