Дизайн інтер’єру, ландшафту і сучасне мистецтво в Чернівцях

  • Home
  • /
  • Дизайн інтер’єру, ландшафту і сучасне мистецтво в Чернівцях

Дизайн інтер'єру Чернівці

dizajn-interera

Дизайн інтер’єру Чернівці – хочете стильний та ексклюзивний дизайн інтер’єру? Рекомендуємо звернутися в дизайн студію Романа Москаленка. Наша дизайн студія спеціалізується на розробці стильних і ексклюзивних інтер’єрів преміум класу в різних стилях і стильових напрямках.

Потрібен елітний дизайн інтер’єру? Ми розробляємо унікальні і стильні інтер’єри в Чернівцях які не підвладні змінам моди та стилів, так як спеціалізуємося на ексклюзиві. Ексклюзивний дизайн інтер’єру, як і декор, завжди на кілька рівнів вище звичайного, такий дизайн не старіє і його не потрібно переробляти кожних пів року або рік.

Дизайн квартири в Чернівцях

sovremennyj-dizajn-kvartiry

Розробляючи дизайн квартир ми в першу чергу акцентуємо увагу на побажанні клієнта та на функціональній стороні. Адже площа квартири, як правило, значно менше площі заміського будинку. Все повинно бути стильно, зручно і функціонально одночасно.

Купили нову квартиру або хочете зробити ремонт у старій потрібен дизайн? Дизайн квартири в Чернівцях. Ми готові для Вас його розробити, наші фахівці розробляють і роблять впровадження в життя дизайн інтер’єру квартири таким чином, щоб він залишався стильним і зручним довгі роки, не залежно від трендів і тенденцій в області дизайну та архітектури.

Ландшафтний дизайн Чернівці

landshaftnyj-dizajn

Потрібен ландшафтний дизайн в Чернівцях? Наша дизайн студія розробляє ландшафтні дизайн проекти. Ми створюємо стильні і красиві ландшафти, робимо озеленення та благоустрій території заміських будинків і розважальних та туристичних комплексів.

Ландшафтний дизайн в Чернівці – ми можемо розробляти як невелику ділянку перед будинком або на дачі, так і великі території заміських будинків. На ринку ландшафтного дизайну наша дизайн студія займає лідируючі позиції серед найстильніших, незвичайних і складних ландшафтних дизайн проектів.

Сучасне мистецтво у Чернівцях

sovremennoe-iskusstvo

Створення творів сучасного мистецтва від дизайн студії Романа Москаленка. Один з напрямів по якому на професійному рівні займається наша дизайн студія — це предметний дизайн та твори сучасного мистецтва. Сучасне мистецтво у Чернівцях та унікальні вироби, від нашої дизайн студії можуть мати кардинально різні форми, текстури і стильові напрямки.

Працюючи різними техніками і в різних стилях, ми акцентуємо увагу не на повторенні вже існуючих технік або виробів, а на створенні нових. Іноді це поєднання старих і навіть давніх методів з новими технологіями, а найчастіше взагалі нові підходи у філософії та створенні предметів сучасного мистецтва, які можна побачити у нас на сайті, в рубриці — декорування.

Скульптура в Чернівцях

izgotovlenie-skulptur

Замовити виготовлення скульптури у Чернівцях від дизайн студії Романа Москаленка. Виготовлення скульптур, це один з напрямків сучасного мистецтва на якому спеціалізується наша дизайн студія. Працюючи в цьому напрямку ми досягли неймовірних результатів в створенні дуже стильних і реалістичних скульптур.

Скульптура в Чернівцях для приватного будинку, туристичного комплексу або офісного центру, може бути виготовлена різними техніками. Одна з таких технологій це — лайфкастинг. Коли скульптура виготовляється методом відливання форм з тіла дівчини або хлопця. Це дуже красивий і еротичний метод виготовлення скульптур. Другий метод-це застосування нових технологій у створенні форм скульптури та їх декоративних покриттів.

Художній розпис стін в Чернівцях

rospis-po-stene

Настінний живопис не дивлячись на те що його коріння йде в глибоке минуле досі актуальний та затребуваний як у класичних, так і в сучасних стилях в дизайні інтер’єру. Особливості наших послуг в нанесенні розпису стін, полягає в тому, що ми об’єднали в одному настінному панно відразу кілька, кардинально різних технік декорування.

Художній розпис стін в Чернівцях може бути виготовлений нашими декораторами із застосуванням мозаїки, інкрустація камінням і кристалами, аерографії, розпису по барельєфу. В результаті чого розпис стін і якість такого настінного панно, його декоративні та художні характеристики в рази вище ніж звичайний розпис або звичайний барельєф, не залежно сюжету панно та стилів в дизайні інтер’єру.

Ексклюзивні меблі на замовлення в Чернівцях

izgotovlenie-ehksklyuzivnoj-mebeli

Елементи декору та меблі з обвугленого дерева від дизайн студії Романа Москаленка. Застосування обвугленого дерева в сучасному дизайні інтер’єру просто ламає раніше відомі канони та стереотипи. Створюючи із старих і навіть древніх текстур ультрамодний і надсучасний напрямок в дизайні інтер’єру.

Коли обпалена деревина декорується перламутрами і в неї вводяться півтони і відтінки кольору — такі меблі виглядають просто приголомшливо. Ексклюзивні меблі на замовлення в Чернівцях, ми можемо виготовити настінні елементи декору і такі меблі для барів, ресторанів та приватних будинків в місті Чернівці.

Замовити барельєф у Чернівцях

izgotovlenie-barelefov

Хочете красивий і стильний барельєф? Створення настінних барельєфів і рельєфних панно від дизайн студії Романа Москаленка. Основна відмінність наших творів у рельєфному мистецтві полягає в тому, що ми при створенні таких панно об’єднали відразу кілька техних нанесення рельєфу, різьблення по рельєфу та розпису по рельєфу.

Хочете замовити барельєф в Чернівцях і не впевнені чи зможуть фахівці якісно опрацювати вибраний Вами сюжет? Зверніться в нашу дизайн студію і Ви побачите рівень нашого персоналу. Наші фахівці врахують всі Ваші побажання і виготовлять настінний барельєф з прив’язкою до вибраного сюжету або стилю в дизайні інтер’єру.

Рельєфні картини в Чернівцях

izgotovlenie-barelefov

Вам потрібен унікальний декор або твори мистецтва для декорування елітних інтер’єрів преміум класу? Рельєфні картини ручної роботи від дизайн студії Романа Москаленка відмінно доповнять Ваш інтер’єр. Такі предмети сучасного мистецтва більшою мірою призначені для елітних класичних інтер’єрів, хоча деякі з картин можуть бути застосовані і в сучасних стилях в дизайні інтер’єру.

Ексклюзивні рельєфні картини в Чернівцях, які представлені нашою дизайн студією унікальні і не мають аналогів. Поєднуючи різні техніки нанесення рельєфу і різьблення по рельєфу з новими технологіями нанесення текстур металу, ми створили повністю новий напрямок сучасному рельєфному мистецтві і барельєфі. Більш детально з нашими роботами можна ознайомитися на сайті в рубриці – декорування.

Водоспади по склу у Чернівцях

kupit-vodopad-po-steklu

Потрібен декоративний водоспад по склу під стиль дизайну інтер’єру? Наша дизайн студія займається розробкою та виготовленням саме ексклюзивних водоспадів по склу у різних стильових напрямках. Такі аква вироби не схожі на більшість інших водоспадів по склу які представлені на ринку України, вони унікальні і набагато красивіше звичайних водоспадів.

Декоративні водоспади по склу у Чернівцях які представлені нашою дизайн студією дуже красиво і динамічно доповнюють інтер’єр і підкреслюють стильовий напрямок в дизайні інтер’єру. Продукт (водоспади по склу) який виготовляється тільки в одному варіанті і не має аналогів, продукт який виділить саме Ваш інтер’єр з безлічі інших.

Купити бульбашкові колони в Чернівцях

kupit-puzyrkovye-kolonny

Красивий і незвичайний аквадекор від дизайн студії Романа Москаленка. Бульбашкові колони які виготовляють фахівці нашої дизайн студії — це завжди набагато більше, ніж звичайні труби з бульбашками. Ми виготовляємо ексклюзивні бульбашкові колони які мають певний стильовий напрямок і не мають аналогів.

Підібрати стильний аквадекор і купити бульбашкові колони в Чернівцях, Ви зможете подивившись і вибравши вже готові аквавироби у нас в салоні, або ж ми можемо розробити і виготовити повітряно бульбашкові колони з урахуванням Ваших побажань, необхідних розмірів, форм, текстур, додаткових елементів декору, і під стиль вашого інтер’єру.

Мозаїка в Чернівцях

kupit-kartiny-iz-mozaiki

Потрібна красива мозаїчна картина з морським пейзажем або сучасне мозаїчне панно з дзеркальної мозаїки? Виготовлення на замовлення сучасних мозаїчних панно і мозаїчних картин ручної роботи з можливістю передачі високої деталізації малюнка навіть на невеликих площинах – це відмінний вибір ексклюзивного продукту який може надати наша дизайн студія на ринку України.

Мозаїка в Чернівцях яка виготовлена нашими декораторами і представлена у нас в Салон Елітного Декору і Аквадизайну має свої особливості і технології виготовлення. Техніки виготовлення таких картин з мозаїки ексклюзивні і в чистому вигляді не мають аналогів, це не просто дуже красиво, такі мозаїчні картини доповнять і прикрасять будь-який дизайн інтер’єру не залежно від стилів його оформлення.

Дизайн інтер'єру, ландшафтний дизайн, сучасне мистецтво і аквадизайн в Чернівецькій області

Будемо раді бачити Вас

в нашій дизайн-студії вул. Хотинська, 43

☎  095 105 42 85

 

Задати питання