Панно з дзеркальної мозаїки
08

Дзеркальна мозаїка в інтер’єрі

Дзеркальна мозаїка все частіше застосовується як стильний елемент декору при розробці і декоруванні сучасних інтер’єрів. Причому, її різновиди форм і відтінків в текстурах з кожним днем все більше і більше.

Цілі мозаїчні стіни, вставки з мозаїки або мозаїчні панно, можуть застосовуватися як окремий елемент декору або ж бути доповненням до будь-якої настінної композиції.

Наша дизайн студія розробила свою унікальну техніку створення композицій і настінних панно з дзеркальною мозаїки ручної роботи. Ця технологія досить складна, вимагає певних знань та досвіду роботи.

          Особливості технології:

  • Основна складність полягає в тому, що дзеркальні частинки погано б’ються і використовувати технолгію як в мозаїчних панно із кераміки не вийде. Не можна просто розбити дзеркало на різні шматочки і вибирати ті, які найбільше підходять для викладки дзеркального панно.
  • При ударі, дзеркало по краях відшаровує трохи дзеркальної фарби (срібла) і при виготовленні, мозаїчного панно з такого матеріалу його декоративні характеристики падають і така мозаїка просто не красива.
  • Для створення красивих мозаїчних панно ручної роботи з мозаїки потрібно робити підрізування склорізом кожного шматочка з усіх боків, заздалегідь розуміючи його місцезнаходження на площині.
  • Ще один з нюансів у нашій технології виготовлення — це застосування широкого шва між частинками дзеркал і подальше його заповнення та фарбування в активний чорний колір.
  • Поєднання цих елементів і технологій, роблять візуальне сприйняття таких текстур з мозаїки не просто красивими, а ще й дуже стильними і сучасними.

При створенні проектів, в яких застосовується сучасна мозаїка, ми багато уваги приділяємо початкового етапу, а саме дизайну та розробці декоративної композиції, вибору мотиву і форми.

У більшості випадків, коли мова йде про дзеркальну мозаїку в інтер’єрі, то ми її застосовуємо разом з іншими текстурами і елементами декору. Для нас важливо домогтися правильної ритмічної організації, розподілу форм різних текстур у поєднанні з мозаїкою, і взаємозв’язок образотворчих елементів на площині.

Сучасна мозаїка в інтер’єрі, особливо якщо мова йде про дзеркальну мозаїку, практично завжди робить інтер’єр більш стильним і навіть трохи загадковим. Загадковості і якогось ефекту ілюзій такі мозаїчні панно досягають за рахунок відображення в дзеркалі інших предметів.

Кожен шматочок дзеркала трохи зміщений в ту або іншу сторону, на відміну якщо б дивитися на цілий шматок дзеркала, в результаті чого при попаданні в його відображенні предмет змінює свою форму при найменшому проходженні або зміні кута огляду.

А якщо це все ще й у поєднанні з декоративним освітленням, то візуальні ефекти від таких елементів декору або мозаїчних панно сприймаються дуже стильно, сучасно і незвично.

          Застосування дзеркальної мозаїки в сучасних інтер’єрах:

1.  Застосування мозаїки як окремого елементу декору і окремого мозаїчного настінного панно, з дуже стильною і незвичайною текстурою на стіні.

2.  Застосування вставок із дзеркальної мозаїки в настінних композиціях в поєднанні з іншими елементами декору, матеріалами і текстурами.

3.  Застосування дзеркальної мозаїки в предметному дизайні, декорування меблів, виготовлення настінних світильників, колон, барних стійок і інших елементів предметного дизайну.

Ми готові створювати мозаїчні панно з ретельно розробленим мотивом чи простим геометричним візерунком. Стиль виконання такої мозаїки може змінюватися від класичного до сучасного, в залежності для якого саме інтер’єру потрібно виготовити мозаїчне панно.

Вишукано виглядає дзеркальна мозаїка ручної роботи в поєднанні з такими елементами декору, як обвуглене дерево, метал, художнє скло. Сучасна дзеркальна мозаїка в інтер’єрі дуже гармонійно поєднується з декоративними елементами та сучасним мистецтвом в скульптурі, виконаним із застосуванням технік лайфкастинга і аквадизайну, вони дозволяють акцентувати увагу на певних елементах мозаїчної композиції.

Коли мова йде про декорування інтер’єрів з застосуванням сучасної мозаїки в інтер’єрі – це як правило сучасний дизайн преміум класу, акцентує увагу на ексклюзивності композиції в дизайні інтер’єру.

Наші фахівці можуть виготовити на замовлення дзеркальні мозаїчні панно і будь-які інші елементи предметного дизайну з дзеркальною мозаїки. Більш детальну інформацію про застосування дзеркальної мозаїки в сучасному дизайні інтер’єру можна побачити у нас на сайті в рубриці мозаїка.