Замовити барельєф
05

Замовити барельєф

Замовити барельєф від дизайн студії романа Москаленка. Настінний барельєф, рельєфні картини і панно є одним з найбільш улюблених нами напрямків у сучасному мистецтві, в якому на професійному рівні працюють наші художники, скульптори та декоратори.

Різновидів барельєфа і рельєфних панно з якими ми працюємо, як і самих технік його виготовлення, ми застосовуємо відразу декілька. Залежно від стилю в дизайні інтер’єру чи бажаного сюжету в рельєфне панно ми застосовуємо ту чи іншу техніку його виготовлення.

Виготовлення барельєфів на замовлення

Наша дизайн студія пропонує кілька різновидів настінного барельєфа і рельєфних картин для декорування і дизайн оформлення елітних інтер’єрів.

  • Створення рельєфних картин з високою деталізацією малюнка і подальшої металізацією картин благородними металами (золочення, сріблення, хромування, нікелювання). Це повністю новий напрям у сучасному рельєфному мистецтві, яке було розроблене нашими декораторами та скульпторами.
  • Створення настінного барельєфа з чіткою деталізацією основних елементів панно і подальшою деталізацією фарбами (розпис по рельєфу). Настінний барельєф – зображення або сюжет, як правило по реалізму з дуже красивим візуальним сприйняттям за рахунок поєднання кількох технік нанесення рельєфу і розпису по рельєфу.
  • Барельєфний візерунок квітки, ліній або абстракції, який також може декоруватися розписом по рельєфу. Як правило такий рельєфний візерунок є частиною настінним композиції, яка в свою чергу може ключать в себе і інші елементи декору, такі як вітраж, мозаїка, інкрустація камінням або кристалами.

Кожна їх цих технологій виготовлення настінних барельєфів може бути застосована в абсолютно різних стилях в оформленні дизайну інтер’єру. Це може бути барельєф в стилі арт — нуво в поєднанні перетинання ліній квітки та вітража або красивий барельєф павичів в класичному стилі.

Замовити виготовлення барельєфа Ви можете звернувшись до фахівців нашої дизайн студії, вони врахують Ваші побажання і підберуть ідею і сюжет малюнка під Ваш дизайн інтер’єру таким чином, щоб він був дуже красивим і одночасно доповнював дизайн вашого інтер’єру.