Журнал дизайн інтер'єру
06

ЗА МЕЖОЮ ОБМЕЖЕНЬ У ПОШУКАХ ЕКСКЛЮЗИВУ

ДИЗАЙН СТУДІЯ РОМАНА МОСКАЛЕНКА

Дзеркальна мозаїка ручної роботи, введення кольору і перламутрів в композиції з обвугленого дерева, хромовані форми і лінії декоративного освітлення та рвані форми арматури і стелі в дизайн оформленні інтер’єру bar-restaurant REGYM

Незвичайні підходи і методи при розробці дизайн проекту і декорування інтер’єру для дизайн студії Романа Москаленка вже давно звичне явище. Створюючи стильні та ексклюзивні інтер’єри фахівці з декору при виготовленні тих чи інших композицій намагаються максимально точно, без будь-яких змін дотримуватися проекту. Хоча, практично завжди виходить красивіше ніж візуалізація. Адже для візуалізації крім форм, потрібні і текстури, а їх просто не існує коли ти працюєш з ексклюзивом. Наприклад, обвуглене дерево в кольорі, в різних півтонах і з перламутром.

Дизайн інтер’єру bar-restaurant REGYM. Незважаючи на те, що в ньому простежується висока динаміка і активність декору, інтер’єр візуально сприймається досить стримано і дуже стильно. Рвані форми і конструкції на стелі зі шматками арматури, трохи розбивають строгість хромованих і дзеркальних покриттів. Врізне приховане і розсіяне RGB освітлення розподілено по інтер’єру таким чином, що одним натисканням на пульт управління, повністю змінюється все візуальне сприйняття інтер’єру.

Працюючи з ексклюзивним декором і впроваджуючи в життя самі незвичайні ідеї дизайну. Дизайнери і декоратори дизайн студії Романа Москаленка ще на стадії розробки дизайн проекту, коли в проект закладаються ті чи інші елементи декору, техніки декорування працюють не наосліп, просто експериментуючи з текстурами і матеріалами. А роблять це з чітким розумінням як саме досягти того чи іншого ефекту і зробити так, щоб на виході вийшов необхідний результат.