Водоспад по склу в інтер'єрі
11

Водоспад по склу в інтер’єрі

Стильні і незвичайні декоритивні водоспади по склу для інтер’єру від дизайн студії Романа Москаленка. Один з напрямків в аквадизайні на котрому ми спеціалізуємося — це виготовлення ексклюзивних інтер’єрних водоспадів по склу для декорування інтер’єрів.

Наші методи і підходи у виготовленні таких аквавиробів як інтер’єрні водоспади по склу, кардинально відрізняються від інших виробників, які продають просто сам водоспад. Так, як, в першу чергу ми всеж таки дизайнери, а не просто фахівці, які розбираються лише в циркуляції води та гідроізоляції. То нас більше цікавить дизайн інтер’єру в цілому та дизайн самого водоспаду, а не просто падіння води на площині.

Для цього ми спочатку розробляємо сам дизайн водоспаду із притаманними характерними рисами до певного стилю в дизайні інтер’єру. Тут існує три основних підходи до виготовлення інтер’єрних водоспадів по склу по яких ми працюємо.

  • Коли ми розробляємо дизайн інтер’єру в тому чи іншому стилі, то вже під стиль і дизайн інтер’єру в загальну концепцію і інтер’єрну композицію проектується і надалі виготовляється декоративний водоспад по склу в інтер’єрі.
  • Коли вже є готовий інтер’єр і клієнт хоче доповнити його декоративним водоспадом по склу. У цьому випадку ми виготовляємо такий водоспад з урахуванням вже існуючого стилю в дизайні інтер’єру і побажань клієнта.
  • Ми виготовляємо будь — який стильний і красивий водоспад по склу і ставимо його у нас в салоні де клієнти можуть його купити вже готовим. І якщо такий водоспад має притаманні риси певного стилю, то ми допомагаємо клієнту красиво вписати його вже існуючий інтер’єр.

Стилі та стильові напрямки інтер’єрних водоспадах по склу, можуть бути настільки багатогранні, як і стилі в самому дизайні інтер’єру. І якщо таких як Вам потрібно виробів взагалі не існує, то ми готові виготовити ексклюзивний водоспад з скла для інтер’єру в будь-якому потрібному для Вас стилі.

У напрямку аквадизайну ми готові співпрацювати з іншими дизайн студіями і при необхідності виготовити для них декоративний водоспад по склу саме під їхній дизайн проект і стиль в дизайні інтер’єру, враховуючи всі технічні і декоративні характеристики які потрібно буде дотримати.

Одна з найбільших наших переваг полягає в тому, що наші спеціалісти на професійному рівні розбираються як у технологічній частині таких водоспадів, так і в художній та декоративній. Що в свою чергу дає можливість розробляти і виготовляти інтер’єрні водоспади по склу у кардинально різних стилях. Водоспад по склу в інтер’єрі як правило застосовується одночасно в декількох складових дизайну інтер’єру з функціональної і декоративної сторони.

            Функціональні та декоративні сторони інтер’єрних водоспадів по склу:

  • Водоспад по склу вишукано і красиво підкреслює стиль в дизайні інтер’єру, який може бути застосований в дизайні інтер’єру як доповнення до дизайну, або ж бути центром інтер’єрної аква композиції.
  • Заспокоює нервову систему і діє як елемент релаксу, в результаті чого такі аква вироби досить затребувані як в приватних будинках, так і в медичних закладах, туристичних і розважальних комплексах, у зонах відпочинку бізнес центрів, та в косметичних салонах.
  • З функціональної сторони такі аквавироби як декоративний водоспад по склу в інтер’єрі, застосовується як зволожувач і очищувач повітря.
  • З функціональної сторони такі аквавироби як декоративний водоспад по склу в інтер’єрі може бути використаний як стіна, наприклад вставка з водоспадом по склу в стіні, яка відділяє ванну кімнату від залу.

Працюючи в напрямку проектування і виготовлення ексклюзивного аквадизайну ми з упевненістю можемо сказати що такі аквавироби як водоспади по склу, твердо зайняли свою нішу в дизайні інтер’єру. Їх застосування з кожним роком буде все різноманітніше і яскравіше, стилі в дизайні інтер’єру будуть еволюціонувати і розвиватися і разом з ними такі ж процеси будуть проходити і інтер’єрні водоспади по склу.

В чистому вигляді вони будуть менш затребувані і в більшій мірі будуть застосовуватися тільки як доповнення до дизайну, а в тих випадках коли інтер’єрний водоспад по склу буде мати чітку стильову приналежність, то такі вироби будуть ставати оснойною родзинкою інтер’єру і центром інтер’єрної композиції не залежно від стилю в дизайні інтер’єру.

Динаміка, динаміка і ще раз динаміка, жодна навіть сама гарна картина, настінне панно або інтер’єрна композиція не буде сприйматися так динамічно, як справжній рух води. А якщо це падіння води ще й обіграно в інтер’єрній композиції то це не просто стильно і динамічно, такі аквавироби як водоспади по склу в інтер’єрі, додають краси і запутять життя в застиглі форми та лінії архітектури.

Більше інформації можна побачити у нас на сайті в рубриці аквадизайн (водоспади по склу). Якщо Вас зацікавили декоративні інтер’єрні водоспади по склу і Вам потрібен незвичайний дизайн водоспаду по склу, з характерними рисами того чи іншого стилю в дизайні інтер’єру, значить Ви потрапили за адресою. Напишіть нам на електронку ds.roman.m@gmail.com або зателефонуйте т. 050 995 57 17 ми із задоволенням виготовимо для Вас гарний та стильний водоспад по склу в будь-якому з стилів в дизайні інтер’єру.