Послуги ландшафтного дизайну
11

Послуги ландшафтного дизайну в Чернівцях

Послуги ландшафтного дизайну в Чернівцях від дизайн студії Романа Москаленка. Ландшафтний дизайн для заміських будинків, присадибних ділянок, території бізнес-центрів, ресторанно — туристичних комплексів і об’єктів HoReCa.

Початкові етапи ландшафтного дизайну для розуміння місця розташування і призначення зон, архітектурних будівель, розробка елементів ландшафтного декору та узгодження стилю в ландшафтному дизайні — це розробка ландшафтного дизайн проекту.

Ландшафтний дизайн в повній комплектації включає в себе великий комплект креслярської документації на основі якої, абсолютно різними фахівцями відбувається впровадження ландшафтного дизайн проекту.

         Замовити ландшафтний дизайн в Чернівцях

  • Замовити ландшафтний дизайн в Чернівцях — послуги з розробки ландшафтного дизайн проекту і його впровадження, наша дизайн студія надає в повному обсязі з можливістю вибору для клієнта комплектації дизайн проекту. Виготовлення альпінаріїв, рокаріїв, і багатоярусних клумб, посадка дерев, чагарників та створення квіткових ландшафтних композицій.
  • Виготовлення декоративних водоспадів, річок і озер під стиль ландшафтного дизайну, їх озеленення та декорування квітами та кущами. Індивідуальне виготовлення ландшафтних елементів декору для елітних особняків, ландшафтні скульптури, квіткові, барельєфні і аква композиції в ландшафтному дизайні.
  • Створюючи ландшафтний дизайн проект в Чернівцях і надаючи послуги ландшафтного дизайну, ми створюємо красу і впроваджуємо в життя самі стильні, сміливі і незвичайні ідеї ландшафтного дизайну.

Не зважаючи на те, що ми спеціалізуємося на елітному ландшафтному дизайні, ми також надаємо послуги і більш бюджетного варіанту з менш деталізованою комплектацією ландшафтного дизайн проекту. Не залежно від того, чи це елітний ландшафтний дизайн заміського будинку або невелика клумба біля дачі, впровадження ми робимо однаково якісно в обох випадках.

Якщо Вам потрібен ландшафтний дизайн і Ви хочете щоб він гармонійно поєднувався з архітектурою і прикрасив дизайн Вашого будинку — ми будемо раді Вам в цьому допомогти. Створення ландшафтного дизайн проекту, дизайн екстер’єру, декоративне ландшафтне освітлення, дизайн малих архітектурних форм і створення ландшафтних елементів декору в різних стильових напрямках, з цією інформацією Ви зможете більш детально ознайомитись у нас на сайті в рубриці ландшафтний дизайн.