Будівельні роботи в Чернівцях
05
צ

Будівельні роботи в Чернівцях

Будівельні, декоративні та оздоблювальні роботи від дизайн студії Романа Москаленка – 095 105 42 85

Створення гарного інтер’єру або екстер’єру будинку не обійдеться без будівельних і оздоблювальних робіт. У цій справі потрібні професіонали своєї справи, які Вас якісно проконсультують, з якими Ви зможете укласти договір, грамотно розрахувати витрати на матеріали, врахувати всі найдрібніші деталі, опрацювати логістику визначивши етапність робіт та приступити до їх проведення.

Після здачі дизайн проекту, проходить другий етап – це його впровадження, який і включає в себе технологічну частину, оздоблювальні та будівельні роботи. Наша студія надає такі послуги як після здачі дизайн проекту, так і без дизайн проекту.

Пропонуючи декоративні та будівельні роботи в місті Чернівці ми гарантуємо високу якість їх виконання, адже наша команда професіоналів має дуже великий досвід у своїй справі, приділяє посилену увагу всім деталям, враховуючи початкові і супутні побажання клієнта.

Проектування і дизайн, оздоблювальні роботи, всі внутрішні технічні питання (Сантехніка, електрика, гіпсокартонні роботи, штукатурка, покриття для підлоги і т.д.), будівництво «під ключ», ремонт – на всіх етапах ми виконаємо грандіозну роботу, використовуючи виключно сучасні технології.

Оздоблювальні роботи Чернівці

Декоративним і оздоблювальним роботам в нашому виді діяльності ми приділяємо особливу увагу. Перед проведенням роботи обов’язково проводимо аналіз і експертну оцінку, де підводимо підсумки щодо технічного стану, якості та інших властивостей зовнішніх і внутрішніх оздоблювальних покриттів, після чого приступаємо до основного спектру роботи, а саме:

  • облицювальні роботи
  • штукатурні роботи
  • шпаклювальні роботи
  • гіпсокартонні роботи
  • декоративні роботи
  • сантехнічні роботи
  • малярні роботи
  • укладка плитки (мозаїка)
  • та інше

Оздоблювальні роботи – важлива частина при будівництві та реконструкції приміщення, адже саме за їх допомогою можна продовжити експлуатаційні та естетичні моменти. Наша дизайн студія займається їх проведенням на високому технологічному рівні, враховуючи мистецьку складову і зовнішній вигляд інтер’єру.

Будівництво та ремонт Чернівці

Нововведення в світі будівництва та ремонту змінюються зі стрімкою швидкістю! За допомогою професійного погляду і досвіду в сфері дизайну та ремонту, ми створюємо відмінні інтер’єри будинків та квартир які служать довго і якісно, а сприймаються красиво і стильно.

Саме тому важливо звернутися за допомогою до професіоналів, які не тільки зроблять на всі 1000% свою роботу, але і допоможуть вибрати для Вас найбільш підходящий варіант. Саме такою командою фахівців є наша дизайн студія.

Для того, щоб познайомитися ближче з нашою студією, переходите в розділ про студію або зв’язуйтеся з нами в розділі контакти