Сучасний декор
30

Стильний декор для інтер’єру

Виготовлення декору для дизайн оформлення інтер’єрів та умови співпраці для дизайнерів, архітекторів, навчальних закладів по дизайну та декоруванню від дизайн студії Романа Москаленка.

Досить часто можна спостерігати коли дизайнери розробляючи дизайн інтер’єру хоч і враховують тренди в декорі, але спрощують сам дизайн, обмежуючись постачанням тільки заводського продукту. Як правило, це не тому, що у них погано з фантазією і вони не можуть розробити красиву і унікальну композицію. А тому, що перед ними відразу ж виникає питання – хто і як буде робити впровадження цього декору або композиції, чи можливо це зробити взагалі, не зіпсувавши дизайн проект?

Стильний і якісний дизайн інтер’єру високих рівнів вважається тільки у випадках, коли він ексклюзивний. Коли оформлення інтер’єру не обмежується постачанням тільки серійного виробництва і заводських виробів, а включає в себе розробку тих чи інших індивідуальних композицій та авторські роботи.

Настінні рельєфні картини і панно, виготовлення скульптури в поєднанні нових технологій і металоконструкцій, виготовлення скульптури техніками лайфкастінг, хімічна металізація сріблом (декоративне золочення, хромування і нікелювання), обвуглене дерево в поєднанні із дзеркальною мозаїкою ручної роботи, це та багато іншого виготовляють декоратори нашої дизайн студії.

Також, крім готових виробів ми можемо виготовити той чи інший декор за вашими ескізами і по вашому дизайну. Дизайнерам надаємо доступ до баз 3D моделей готових виробів, і вже ви вписуєте їх в свій інтер’єр. Для початківців дизайнерів або навчальних закладів наші дизайнери, в залежності від зонування і необхідного для вас стилю, можуть розробити кілька варіантів різних композицій. Після чого, моделюючи дизайн приміщення ви заносите в сцену не просто окремий елемент декору, а цілу композицію в (3D МАХ) і вписуєте її в свій інтер’єр. В результаті чого навіть початківці дизайнери можуть давати хороші результати як по розробці, так і по впровадженню дизайн проекту.

Також надаємо технологічну підтримку у випадках, коли композиції розробляють не наші дизайнери, а ви особисто або ваш персонал. Логістика і технологічні характеристики (як буде виглядати ефектніше, що буде зробити складніше а що простіше, якщо потрібно зробити трохи дешевше, то що саме вам потрібно враховувати при моделюванні і т. д.). Будь-який з видів декору за допомогою корекції форм або текстур легко можна перенаправити в потрібний для вас стильовий напрямок в дизайні інтер’єру. Активність декору і його насиченість також можна регулювати.

Ми спеціалізуємося на виготовленні ексклюзивного продукту і практично кожен раз робимо новий виріб, у наших декораторів дуже велика практика в даних напрямках декорування. Проте, якщо ви хочете замовити декор, який виготовляється такими методами, які ми раніше не практикували; якщо позиція вашого замовника “хочу то, не знаю що”; і вам потрібен стильний декор для інтер’єру або будь-який складний декор, за виготовлення якого інші декоратори просто бояться братися – в такому випадку ми зможемо зробити все те, що ви в змозі уявити. Для нас можуть бути тільки два обмеження – це ціна питання і терміни виготовлення, хоча, і перше, і друге можна коригувати. Більше обмежень для нас не існує.

Вартість тих чи інших виробів і фінансові умови співпраці узгоджуються в індивідуальному порядку.